دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد شما را به می دانم که او Coronavirus کاملا تحت کنترل

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که دیوانه وار در تلاش برای سرکوب انتقاد که او و تیم خود را گرفتار کردن گارد توسط تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد در سراسر جهان ترس که یک روایت از اختلال عملکرد می تواند پیچیده خود را از انتخاب مجدد پیشنهاد.

مشاوران رئیس جمهور تهمت را برای هفته سعی کردم به جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه به سرعت گسترش ویروس, چگونه آن را می تواند متوقف شود و چگونه به مهار شیوع در آینده است. اما کسانی که تلاش کرده اند تا حد زیادی باقی مانده در پشت درهای بسته خروج از عمومی بدونم چه اگر هر چیزی—دولت انجام شده است به آدرس شیوع. در ضمن به عنوان موارد دو برابر و سپس سه برابر در سراسر جهان قانونگذاران در کنگره باید به طور فزاینده ای به نام top مقامات دولت به شفاف تر و به تنزل رتبه دادن به جلسات خود را متهم و آنها را از مخلوط پیام به شدت از ویروس.

این وضعیت به سر آمد و صبح روز چهارشنبه زمانی که الکس آذر دبیر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی بود گریل شده توسط قانونگذاران در مورد کفایت و وسعت دولت پاسخ. آذر در دفاع از تلاش و ضرب و شتم پیشنهادات که او به زودی جایگزین رسمی تزار برای هماهنگی coronavirus پاسخ. مقامات می گویند که آنها باور نمی کنم چنین وقت اتفاق خواهد افتاد–با وجود گزارش به خلاف—به نقل از رئیس جمهور حمایت وزیر هر دو صورت عمومی و خصوصی.

با این وجود انتقاد شدید از کاپیتول هیل بیش از دولت را از دست داده و ویروس—دوبله شده توسط رهبر اقلیت سنا چاک Shumer (D-NY) به عنوان “قوی و خطرناک بی کفایتی”—باعث وحشت در سالن کاخ سفید در اوایل این هفته که دولت در حال از دست دادن گرفتن در روایت است. این ترس با توجه به دو مقام ارشد دولت مقامات بود که نه تنها نمایندگان مجلس بلکه عموم مردم در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای با احتیاط از اختلاف بین رئیس جمهور اظهارات و کسانی که از مقامات بهداشتی پیشرو در نیروی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن و نزدیک ترین مشاوران خود سعی در تطهیر نگرانی در مورد ویروس در تلاش برای اصلاح بازار است که کاهش بیش از 1,900 امتیاز بیش از دوشنبه و سه شنبه با توجه به دو مقام ارشد دولت افغانستان ، کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow به نظر می رسد در CNBC شنبه, اصرار مردم را به آرامش و اصرار دارد که ویروس موجود بود به “مهر و موم” درجه. در همان زمان هر چند از مقامات از مراکز کنترل بیماری بودند هل دادن یک داستان متفاوت: coronavirus موجود بود اما به زودی گسترش بیشتر به طور گسترده ای در ایالات متحده

چند مقامات ارشد گفت: روزانه وحش است که وزارت امور خارجه بود و در این میان پیش نویس جدید مشاوره های مسافرتی برای چندین کشور از جمله ژاپن است. گروه مشورتی صادر مغولستان شنبه صبح که اجازه خواهد داد که برای خروج داوطلبانه از دولت ایالات متحده کارکنان از کشور است.

با تغییر خطوط, پیام, دولت اقدام به اصلاح دوره—برگزاری مطبوعات تماس ها و کنفرانس ها—در تلاش برای ارام کردن هر گونه نگرانی که اعضای تیم خود را در پشت توپ و یا در تقابل با یکدیگر است. با توجه به دو امنیت ملی مقامات مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین همراه معاون خود مت Pottinger در حال هماهنگی بین تلاش های نیروی کار علاوه بر این با تکیه بر چندین دیگر از مقامات شورای امنیت ملی از سلاح های کشتار جمعی اداره به پیش نویس ایده هایی برای پیشگیری و مهار.

تقلا برای خارج شدن در مقابل داستان را نشان می دهد درجه ای که تهمت مقامات دولت ترس سیاسی داخلی مقاومت برای پاسخ است که به طور فزاینده ای مورد سوال خود را برای عدم وضوح است. در حالی که رئیس جمهور به طور فزاینده ای با تمرکز بر کمرنگ جلوه دادن ترس در مورد ویروس به دفع بیشتر اقتصادی پیامدهای دانشمندان و دانشگاهیان مطالعه این ویروس را آغاز کرده اند هشدار در بیشتر شرایط وخیم در مورد انسان هزینه این ویروس گسترش و نیاز به ذخیره منابع برای آینده است.

به عنوان برگ برنده در تلاش برای اطمینان دادن به مردم که ویروس—و بازار—تحت کنترل هستند CDC و وزارت بهداشت و خدمات انسانی به شدت در حال دفاع است که قانونگذاران در کنگره تصویب بودجه های بیشتر برای اقدامات پیشگیرانه. دولت درخواست بودجه اضافی برای کمک به رسیدگی به کروناویروس پاسخ و پیشگیری است.

اما دموکرات ها در کنگره به انتقاد از این درخواست به عنوان محزون می خوانی ناکافی پزشکی و مقامات سیاسی در برخی از خانه متحده در حال حاضر آغاز شده و هشدار داد که آنها به طور بالقوه به طور چشمگیری shorthanded برای آمدن بیماری همه گیر. صبح روز چهارشنبه شومر درخواست $8.5 میلیارد دلار در coronavirus بودجه—بیش از سه برابر بودجه درخواست شده توسط تیم مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه به متعدد پزشکان و مدیران در سه بيمارستان در سراسر کشور نیاز به تجهیزات بیشتر—مانند ماسک و روپوش و دستکش—رشد بیشتر وخیم روز به روز. در بللوو بیمارستان در شهر نیویورک یکی از این کشور تنها تعیین coronavirus مراکز ذخایر ماسک آغشته با صدها نفر طی یک روز هنگامی که خبر شکست در ژانویه که این ویروس در حال فرود در ایالات متحده آنها پس از پر شده است اما نگرانی وجود دارد که عرضه می رویم دوباره.

در نیوجرسی رسمی با رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی گفت که هدایت از دولت فدرال بود که “در آینده سریع و خشمگین” به خصوص در طول چند روز گذشته. “این است که طبیعت از شیوع” این مقام گفت که گفت که دولت فدرال داده بود نیوجرسی تیم راهنمایی در quarantining افراد در هتل ها و یا امکانات دولتی در صورت نیاز. اما وجود دارد هیچ قطعی وعده تا به امروز برای منابع و تنها مبهم ارزیابی به عنوان به چگونه دولت انتظار می رود این بیماری همه گیر برای به دست آوردن.

“این یک کامل حدس” رسمی اذعان وقتی پرسید که چقدر پول آنها نیاز خواهد بود.

و مسائل پیچیده است و به ظاهر بی ربط رویکرد که در کاخ سفید گرفته شده برای پرداختن به تحول بحران است. در حالی که بالای سازمان بهداشت و درمان هشدار داد که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از گسترش آن در ایالات متحده رئیس جمهور تهمت به نظر می رسید با تمرکز بر کنترل ان برای جلوگیری از یک بحران مالی است.

بیش از گذشته سه هفته مغلوب ساختن پیشی جستن است در موارد متعدد خواسته مقامات دولت در مورد اثرات مختلف گسترش coronavirus می تواند در جهان و ایالات متحده در اقتصاد با توجه به دو نفر در حال حاضر برای مکالمات.

“او اشاره شده [نگرانی] بازار سهام حداقل دو بار گفت:” یکی از این منابع یادآوری بحث رخ داده است که حدود دو هفته پیش.

یک سوم منبع صحبت کرد که به ناروا در چند هفته گذشته گفت که رئیس جمهور mused در مورد چگونه دشمنان خود را می تواند استفاده از ترس همه گیر در برابر او. “به یاد داشته باشید, رکود اقتصادی, رکود اقتصادی, رکود؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این منبع به یاد می آورد, مرجع رسانه ها و کابل های خبری خود در اواخر سال گذشته در مورد رکود اقتصادی رو به رشد ترس در کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به بخش خصوصی گفت: چند بار که او را درک دشمنان در مطبوعات خواهد “آن را دوست دارم” اگر رکود اقتصادی رخ داده در سازمان دیده بان خود را در نتیجه فلج شانس خود را در انتخاب مجدد آنان نزدیک به رئیس جمهور می گویند. از نظر بعد از ظهر چهارشنبه رئیس جمهور در کاخ سفید comms دستگاه ساخته شده یک نقطه از چسباندن آن را به کسانی که ادعا دشمنان در رسانه ها.

“متاسفانه آنچه که ما در حال دیدن یک تلاش سیاسی چپ و برخی در رسانه ها برای منحرف کردن اذهان و مزاحم مردم آمریکا با ترس و بلاغت و کاخ فتنه” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere نوشت: در بیانیه ای. “اقتصاد ایالات متحده است که قوی ترین در جهان به لطف رهبری و سیاستهای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. ویروس باقی می ماند و کم خطر در داخل کشور به دلیل مهار اقدامات صورت گرفته توسط این اداره از اول سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>