دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را طولانی و از دست دادن جنگ با NFL

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در مه 25, یک افسر پلیس در مینیاپولیس کشته جورج فلوید با قرار دادن زانو خود را بر روی گردن خود را. یک هفته و نیم بعد یک گروه از ستاره از لیگ ملی فوتبال خواستار آن شدند که بالاترین مقامات کشور را به بزرگترین و ثروتمند ترین, محبوب ترین ورزش های حرفه ای در نهایت گوش دادن به آنها—و نه فقط گوش دادن اما اساسا عذر خواهی برای 2 سال با حکم تهدید جریمه به صورت مسالمت آمیز اعتراض با زانو زدن در طول سرود ملی. آنها همچنین می خواستم به شنیدن کلمات خاص از لیگ برنج—محکومیت “نژاد پرستی و سیستمیک ظلم و ستم از مردم” اعتراف آنها “اشتباه” در “خاموش کردن” آنها در گذشته و تصدیق کرد که “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

و روز بعد کمیساریای NFL گفت: همه که خواندن عملا کلمه از بازیکنان اسکریپت و متعهد است که او “شخصا” می خواستم “به بخشی از این تغییر بسیار مورد نیاز در این کشور است.” این یک تغییر قابل توجه برای یک بسیار با نفوذ و سیاست-مخالف شرکت است که تنها چند سال به عقب تصمیم گرفته بود که اجازه دادن به بازیکنان زانو زدن خواهد خطر متخلف میلیون ها نفر از طرفداران.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود peeved.

به زانو سیاست از NFL شده بود یک پیروزی آشکار برای او. آن تهمت بزرگ که به stoked این khezri-موجب جنجال را در سال 2017 فصل آنقدر فراگیر شد و آن حجم از مغلوب ساختن پیشی جستن صدا و قدرت خود بود که موجب صاحبان به اتخاذ موضع آنها در حال حاضر بودند حمایت و دور از. ماه گذشته پس از آن به جای پذیرش NFL تصمیم به تسلیم به بازیکنان خود را—و به احترام نمایشی گسترده اخیر تغییر در احساسات عمومی در امور خشونت پلیس و نژادی عدالت—مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفتند به استفاده از خود بی بدیل منبر به پایین. به تلاش برای بد نام کردن NFL. دوباره.

او را بازتوییت کرد شوهر از یک مشاور ارشد خود را در سال 2020 به کمپین گفت که او “هرگز خرید یکی دیگر از NFL بلیط تا زمانی که آنها بازگشت به بازی فوتبال و جلوگیری از تقسیم امریکا است.” او گفت: او را متوقف خواهد کرد ، او گفت: یک خبرنگار او “بسیار نا امید” در لیگ. و در راهپیمایی خود را در آن بیشتر-از-نیمه خالی آرنا در Tulsa, Okla., مغلوب ساختن پیشی جستن هدفمند کمیساریای با نام. “من مانند راجر Goodell اما من نمی خواهم آنچه را که او گفت:,” او گفت: 6,200 تشویق مردم است. “ما هرگز زانو زدن به ما سرود ملی یا بزرگ ما پرچم آمریکا. ما افتخار خواهد ایستاد و ما ایستاده بلند است.” سپس او اضافه کرد: آنچه که به طور معمول crowing تهمت صدا تقریبا مثل یک پذیرش از زمین از دست داد. “من فکر می کردم” او گفت: “ما برنده است که نبرد با NFL.”

به این دلیل پلاریزه جمهور revs بحث در مورد سیاه و سفید زندگی سفید و شکایت آثار به ژنرال کنفدراسیون و ستاره ها و میله های شورشی پرچم آمریکا colossus از فوتبال حرفه ای بیش از حد مطمئن است به یک به طور منظم flashpoint خود را از انتخاب مجدد کمپین در این 3½ ماه تا نوامبر 3. NFL ثابت کرده است که نه تنها بزرگترین کشور های ورزشی, سرگرمی, اموال, اما یکی از برجسته ترین جبهه چندساله فرهنگ جنگ به عنوان به خوبی. و اگر در این فصل شروع می شود به عنوان برنامه ریزی شده در سپتامبر 10, آن را تقریبا به طور قطع خواهد شد شبیه هیچ دیگر سال است. مجموعه ای در برابر پس زمینه از یکی از مهم ترین انتخابات ریاست جمهوری در حافظهی یک ملت که موجب ویرانی جهان-تاریخی همه گیر تلویزیونی بازی وعده برای تولید تصاویر از زانو زدن بازیکنان در کم پر استادیوم رسیده هدف برای یک رئیس جمهور که اغلب شده است مشتاق به گودال اقبال لیگ در برابر خود.

با مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیتی وخیم—تصویب خود را رتبه بندی و نظرسنجی شماره انداخت و رو به رشد اکثریت ملت به طور فزاینده ای شک و تردید است که او و دولت او می تواند جمع اوری یک پاسخ موثر در چهره بی امان گسترش coronavirus—آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب او می خواهم را انتخاب کنید در این مبارزه است. برای مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند آن را فقط در مورد 2020 و یا حتی چند سال گذشته است. آن است که عمیقا شخصی دشمنی می رود که در دهه های.

در سال 1980 او شروع به tangling با NFL چرا که او می خواست به در NFLبه دنبال به خرید بالتیمور (هنوز Indianapolis) کلت و میهن پرستان جدید انگلستان. او با استفاده از خود را در جای بلند قرار دادن به عنوان braying بی تاب صاحب یک تیم در نرخ دوم ایالات متحده, فوتبال, لیگ به رهبری یک ماموت ضد تراست طرح دعوی در دادگاه در برابر NFL در تلاش غلط به زور راه خود را به قفسه بالا رتبه. در سال 2014 او سعی کرد دوباره شکست دوباره زمانی که او حداقل در مورد صحبت proffering یک (نه به اندازه کافی بزرگ) میلیارد دلار پیشنهاد برای Buffalo Bills. در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سقوط برای اولین بار به عنوان رئیس جمهور زمانی که NFL درهم برای پاسخ به توییتی حملات و مضطرب بیش از از دست دادن حامیان و طرفداران خود را swaggering جدید نفوذ بیش از صاحبان که بارها و بارها رد کرده بود او را به مبلغ یک اندازه گیری از انتقام. و اسلاید در رتبه های تلویزیون در سال 2016 و ’17 فصل به علاوه رای گیری عمومی پیشنهاد برخی از حجم قابل توجهی از بینندگان به نظر می رسید به طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حال حاضر اگر چه در پی جنجال و هیاهو از دو ماه گذشته در این آزمون برای رئیس جمهور این است که آیا او هنوز هم چنین نوسان و یا اینکه آیا این تغییر سریع رانندگی این بی سابقه لحظه آشکار در بازیکنان’ درخواست و کمیساریای پاسخ و یا رای گیری عمومی یا حتی Kaepernick اخیر مقابله با دیزنی برای رفتن با او زودتر قرارداد با نایک به معنی ضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن است به اندازه کافی از گام با تغییر رای دهندگان و رهبری برای شکست. این مجموعه تا یک پتانسیل سناریو است که در آن شاید دور نهایی این مبارزه طولانی نتایج در NFL آن بازیکنان خود را کمیسر و صاحبان آن هم در برخی از حس برکناری مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است.

“شما قطعا می توانید نگاهی به NFL به عنوان یک شاخص که در آن همه چیز در حال” جو لاکهارت اجرایی معاونت ارتباطات و امور عمومی برای لیگ از سال 2016 تا 2018 سابق و دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور بیل کلینتون گفت: من خواستار NFL “یکی از آخرین بنفش موسسات در کشور است.”

“در سال 2017 لیگ بسیار نگران بود در مورد رئیس جمهور” او ادامه داد. “آنها بسیار نگران آن است که مردم را به توقف در پایه مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که او بسیار سر و صدا.”

که نگرانی نمی فروکش در سال 2018 یا 2019 و یا حتی به خوبی به این سال فرار.

“در بسیاری از راه های” مارک Geragos, Kaepernick وکیل به من گفت در ژوئن 1, حتی به عنوان راهپیمایی ها و تظاهرات و پس از فلوید سر و صدا برای عدالت نژادی تشدید ساحل به ساحل “مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر سلطه و کنترل بر NFL از راجر Goodell می کند.”

هفته گذشته پس از, بازیکنان,’ ویدیو پس از Goodell ویدئو پس از شش هفته از اجتماعی دریا تغییر نام به بپرسید که آیا او هنوز هم احساس می شود که در راه است.

او نمی باید به فکر می کنم طولانی است. “نه” او گفت:. “نگاه آنها می توانند خواندن و نوشتن بر روی دیوار” Geragos گفت: NFL. “این مرد قراره از دست بدهند و او را میخوام از دست دادن بزرگ است.”

“در سال 2017, شما می توانید با این استدلال که او برنده نبرد” لاکهارت گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن. “در سال 2020 او را از دست داده و جنگ به خاطر همه چیز تغییر کرده و او نیست.”

مردم را فراموش کرده ام و یا فقط نمی دانم اما قبل از برج مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اولین بار او را طلاق و قبل از “شاگرد” فوتبال چیزی است که ساخته شده تهمت معروف است.

که هیچ حادثه بود. در سال 1983 زمانی که 37 ساله مغلوب ساختن پیشی جستن خریداری شده در سال USFL نیوجرسی ژنرال مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال نور افکن و reveled در آن است. “او خریداری یک تیم به دلیل او می خواهد مردم بدانند که او چه کسی است” یک شخص توسعه دهنده گفت: مصور. “او نمی خواست در اخبار روزانه‘ بخش املاک و مستغلات گفت:” تیم مدیر سابق روابط عمومی است. “او خود را خریداری پشت صفحه از شایعات, شایعات بی اساس صفحات و سپس در نهایت صفحه اول” گفت: چارلی اشتاینر تیم گوینده است. “دونالد” اشتاینر گفت: “می خواستم به یک شات بزرگ.”

آنچه که او واقعا واقعا می خواستم اگر قرار بود یک شات بزرگ در NFL. “اینجا جایی است که من قصد که او گفت:” در دیدار با همکار خود USFL صاحبان. “من می تواند خرید یک تیم NFL,” او گفت: یک خبرنگار از نیویورک تایمز. “من احساس می کنم متاسفم برای مرد فقیر که در حال رفتن به خرید Dallas Cowboys,” او اضافه شده است. “این یک وضعیت بدون برنده برای او چرا که اگر او برنده, پس, آنچه, آنها برنده از طریق سال و اگر او از دست می دهد که به نظر می رسد به احتمال زیاد به دلیل آنها با داشتن مشکلات او را به جهان شناخته شده به عنوان یک بازنده است.” (جری جونز که خریداری کابوی ها در سال 1989 140 میلیون دلار صاحب یک تیم در حال حاضر به ارزش بیش از 5 میلیارد دلار.) “زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آمد او جوان بود او زرق و برق دار, او صریح گفت:” یک exec برای USFL. “او همچنین ساخته شده برخی از اظهارات مضحک مانند” ما می توانید ضرب و شتم NFL.'”

او تلاش کرد.

“لیگ ملی فوتبال استقرار است و ما در حال مقابله با آن,” او گفت:. “ما قطعا در جنگ با لیگ ملی فوتبال,” او گفت:. “ما به دنبال ادغام” او گفت:. “ما به دنبال یک مبارزه است.” او می خواست برای رفتن در سمت راست بزرگتر و غنی تر لیگ را با بازی بازی در پاییز به جای بهار. او می خواست ژنرال های خود را به بازی NFL دو نیویورک تیم های جت و غول و او می خواست USFL قهرمان برای رسیدن به بازی NFL قهرمان در چیزی که او فکر می کردم باید به نام کهکشان کاسه. اما او نمی خواهید به صبر کنید. و در اکتبر سال 1984 تنها کمی بیش از یک سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی خرید تیم خود مغلوب ساختن پیشی جستن-تحت فشار قرار دادند USFL ثبت یک آنتی تراست طرح دعوی در دادگاه در برابر NFL ادعا انحصار شیوه و به دنبال $1.69 میلیارد دلار است.

در عرق تابستان سال 1986 نیویورک ورزشی زمین حکومت خشن و بی ادب جهان-قهرمان-به-بود متس محاکمه با اینحال شد دستگیری. در تعادل: خطوط از فوتبال حرفه ای. “او گفت:,” من می خواهم یک NFL تیم توسعه در نیویورک'” شهادت پیت Rozelle سپس کمیسر NFL که تا به حال نگه داشته و مراقب یادداشت های یک ملاقات با او با مغلوب ساختن پیشی جستن و در درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن دو سال قبل است. “و او گفت:” Rozelle ادامه داد: “و من به نقل از او دقیقا” من می خواهم برخی از سفت به خرید ژنرال.'”

NFL استدلال این بود که تهمت هدف همیشه یک backdoor ادغام و آن را کار نمی کند و در طول راه او تضعیف منافع خود را در لیگ. مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل برای NFL گفت: داوران از “effusive کور حرص و طمع است.”

جالب است که پس از دو سال از دادخواهی بیش از دو ماه از شهادت و 31 دقیقه از مذاکرات این هیئت منصفه تصمیم گرفت که NFL در واقع گناهکار بودن انحصار—اما اعطا USFL … یک دلار است. چرا که آن را ضد تراست ماده است که در مقدار سه برابر شد و در نتیجه تحقیر آمیز پاداش برای پیروزی بود که پیروزی در همه. هیئت منصفه معلوم بود توافق با NFL وکیل تجسم از مغلوب ساختن پیشی جستن. NFL اندازه و بازار گرفتن بودند به سختی منبع USFL جويد. مغلوب ساختن پیشی جستن یک داور در نظر گرفته شد “متکبر” و “unlikable” و “نه باور در هر چیزی که او گفت.”

یک دادگاه تجدید نظر فدرال خواهد موافقم و گفت USFL شکست خورده بود در حساب خود زخم وارد. قاضی طور خاص به یک مالک برای سرزنش “قابل توجه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از نیوجرسی ژنرال” توضیح داد که دادگاه “را رد نمی کند و شواهد از یک قربانی خودکشی در قتل محاکمه.”

تقریبا تمام صاحبان دیگر سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد. “مردم احمق ها به دنبال او گفت:” یکی است.

او شخص غیر قابل قبولهم با NFL. “آقای ترامپ گفت:” Rozelle “تا زمانی که من و یا ورثه درگیر در فوتبال شما هرگز نمی تواند صاحب حق رای دادن در لیگ است.”

“رک و پوست کنده من بهتر بوده است اگر من فقط می خواهم در رفت و خریداری یک تیم NFL,” مغلوب ساختن پیشی جستن harrumphed در سال 2009 در یک ESPN مستند در مورد USFL. “آن شده اند که تعداد زیادی آسان تر است.”

هیچ—آن را احتمالا نمی خواهد که.

نزدیک به 30 سال بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره سعی کردم به آرنج راه خود را به باشگاه. “مردم در واقع صحبت من در مورد لوایح,” او گفت: بوفالو را WBEN radio در مارس 2014. “من شما را در آن نگاه کنید,” او گفت:. “من قصد دارم به آن را سنگین شات,” او گفت: دو هفته بعد به یک خبرنگار برای بوفالو اخبار.

در یک نوع تلافی از ’80s, مغلوب ساختن پیشی جستن به علاوه فوتبال مساوی بسیاری از عناوین و اینچ کپی—نه فقط در بوفالو در نیویورک اما در سراسر کشور است. تن هر چند احساس در زمان نوع ha-ha-بسیار-خنده دار. “فقط تصور کنید pregame سخنرانی. ‘برنده و یا شما را اخراج!’ محلی ورزشی نویس نوشت:—یک مرجع به چه تبدیل شده بود خود را تکان دهنده محبوب نشان دادن واقعیت عبارت گرفتن. “این ممکن است فقط یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات شگرد مانند در حال اجرا برای رئیس جمهور و یا ارائه 5 میلیون دلار برای اثبات باراک اوباما متولد شد در مریخ” ارائه شده یکی از اورلاندو—اشاره به نژادپرست توطئه در مورد کشور اولین رئیس جمهور سیاه که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال شروع به استفاده از سوخت خود را سیاسی صعود. “شاید” اضافه شده یکی دیگر از آریزونا “او را ساخت اسکناس جدید ورزشگاه با جمع شدن شانه-بیش از بالا جمع آوری یک تیم از cheerleaders به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن Exes’ و استخدام Rosie o’donnell به عنوان یک شاگرد”—اشاره به … خود بسیار بحث شده مو خود را ثبت زناشویی شکست و میل شدید برای خرده مشهور دشمنی.

اما newspapermen نیست مهم ترین افرادی که به فکر این بود که همه در بهترین semiserious.

“NFL مالکیت منحصر به فرد ترین باشگاه در جهان است. شما باید بسیار غنی و شما باید به کسی که صاحبان دیگر می خواهید به خوش آمدید به باشگاه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد شانس همیشه” لاکهارت سابق NFL و کلینتون سخنگوی دولت گفت: من در این ماه. سه چهارم از صاحبان پس از همه باید به تصویب هر تازه وارد به صفوف خود را—و با 32 تیم که 24 صاحبان. “و صاحبان” لاکهارت ادامه داد: “می خواهیم افرادی که آنها را دوست دارم اما آنها همچنین می خواهند افرادی که آنها فکر می کنم آنها می توانند اعتماد و آنها فکر می کنم به ارمغان خواهد آورد ارزش به طوری که لیگ برتر خواهد شد پول بیشتری را. و آنها مرتب کردن بر اساس از نگاه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک شوخی است.”

من صحبت این هفته به سابق NFL exec که صحبت کردیم به تهمت که بهار—”زمانی که او به من می گویند این کلمه هدفمند, ظاهرا در تلاش برای خرید اسکناس” گفت: این exec. “من بسیار به سرعت احساس مانند آن را مزخرف” او به من گفت. برای شروع مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد می دانم که او در حال رفتن به نیاز به قرار داده تا 30 درصد از قیمت خرید بود که انتظار می رود به 1 میلیارد دلار و یا تا. “و او می رود” من و شما باید به آن به صورت نقدی?'” exec به یاد می آورد. این بود آشکار است که او می خواهم انجام هیچ چیز در مورد آن او واقعا نمی دانم یک چیزی که او تا به حال واقعا فکر هر چیزی از طریق—و من در صحبت کردن به او را در یک مرحله که در آن است که فقط ساخته شده مطلقا معنی ندارد.” او غذای آماده: “این واقعیت که او نمی باید منابع و نبود یک پیشنهاد جدی است که نتیجه گیری من از من مستقیم صحبت با او.”

و پس از آن وجود دارد USFL مسائل است. “NFL صاحبان طولانی خاطرات” یکی از بالا , New York Daily News , فوتبال, نویسندگان نوشت. “او را NFL پایین” یکی از آنها به او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن زحمت کشیده به تلاش برای بازنویسی تاریخ است. “که نبود یک مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی که او گفت:” از USFL را yearslong تهمت به رهبری حمله قانونی که در مورد خواسته آن توسط بوفالو اخبار. “ما تا به حال 12 صاحبان و پنج نفر از آنها را نمی تواند پرداخت صورتحساب خود را,” او گفت: یک دوم فوتبال نویسنده از اخبار روزانه. “شما نمی توانید یک لیگ اگر شما بچه ها تا بسته شدن در شما و این چیزی بود که اتفاق می افتد. و آن را که اتفاق افتاده است در بهار. به همین دلیل لیگ شکست خورد. آن را به حال چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن. در واقع من دلیل این لیگ موفق بود.”

بوفالو صاحبان جدید آن اعلام شد بعد از آن در سال, شد fracking املاک و مستغلات و موسیقی مقتدر کیم و تری Pegula—ارزش خالص بهتر از 5 میلیارد دلار. آنها پرداخت و سپس-NFL-ضبط $1.4 میلیارد دلار است. “حتی اگر من حاضر به پرداخت قیمت های مسخره برای Buffalo Bills, من می خواهم که تولید یک برنده” مغلوب ساختن پیشی جستن cawed در توییتر. “در حال حاضر این اتفاق نمی افتد.”

“او می خواست به بخشی از NFL باشگاه” جف Pearlman نویسنده 2018 کتاب فوتبال برای یک باک: دیوانه ظهور و Crazier مرگ USFLبه من گفت “از آنجا که این باشگاه او نمی تواند رسیدن به.” و هنوز هم نمی تواند. او در ادامه ESPN و گفت: NFL ایستاده بود برای “هیچ سرگرم کننده در لیگ است.”

“وای. @nfl رتبه بندی می شوند لیگ بزرگ” او توییتی که سقوط در طول یک فصل که به پایان رسید تا به آن نقطه دوم-پربیننده ترین فصل در لیگ تاریخ است. “من خوشحالم که آن را دریافت صورتحساب.”

وجود دارد به پایان رسید تا البته دلیل دیگری نیز هست.

“اگر من خریدم که تیم من نمی تواند انجام آنچه من انجام می دهند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس در فوریه سال 2016 در بین آیووا قفقاز که در آن او به پایان رسید دوم و نیوهمپشایر اولیه که در آن او اول به پایان رسید و در ابتدا از او جیغ وداد بازی کردن به سمت تبدیل شدن به نامزد جمهوری خواه.

او در طول دندانه دار shambolic مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان دیرین دفتر بیضی lust فقط بیشتر و واقعی تر مغلوب ساختن پیشی جستن خم شخصی دشمنی برای NFL به سیاسی فرصت برای خودش. به نوبه خود-back-the-clock MAGA بسته بندی او hawked—آمریکا نمی داند که چگونه برای برنده شدن دیگر, ایالات متحده نیاز به احترام دوباره—او گنجانیده شده مورخ فن-پسر reveries از pigskin وحشیگری قدیم است.

“چه کسی به جهنم می خواهد به تماشای این نکبتی بازی ؟” او گفت: در یک تجمع در رنو, Nev. “آنچه که استفاده می شود به عنوان یک بزرگ مقابله با خشونت سر در خشونت آمیز—در صورتی که انجام شد توسط دیک Butkus آنها می گویند او را بزرگترین بازیکن—در صورتی که انجام شد توسط Lawrence Taylor—آن بود انجام شده توسط لارنس تیلور و Butkus و ری Nitschke درست است؟”—تیک تاک کردن نام New York Giants بزرگ که پس از امضا یک تبلیغات-شیرین کاری قرارداد با مغلوب ساختن پیشی جستن ژنرال و دو سفید NFL ستاره که آخرین بازی در سال 1973—”شما استفاده می شود برای دیدن این دنده و آن باور نکردنی بود برای تماشای مناسب است ؟ در حال حاضر مقابله با آنها— ” آه head-on collision, 15 متری.’ کل بازی همه چیز خراب کرد. شما بگو چه مقابله با.’ بینگ. پرچم. فوتبال تبدیل شده است و نرم است. فوتبال تبدیل شده است و نرم است. در حال حاضر من برای انتقاد است. آنها می گویند نیست که وحشتناک است.’ اما فوتبال تبدیل شده است نرم—مثل کشور ما تبدیل شده است و نرم است.”

که در تابستان هر چند khezri ماند نشسته بر روی نیمکت در طول سرود ملی قبل از بازی پیش فصل. “من می خواهم به ایستادگی کردن برای نشان دادن غرور و افتخار در یک پرچم یک کشور که ستم مردم سیاه و مردم از رنگ گفت:” کارفرمایی که تا به حال منجر به 49ers به سوپر باول چهار سال قبل اما در حال حاضر یک نسخه پشتیبان تهیه. “این است که بزرگتر از فوتبال است.”

برای مغلوب ساختن پیشی جستن از این بهتر بود—بهتر علوفه از تحقیر آسیب مغزی—و پس از او کشف و ضبط آنچه برای او یک خیاط ساخته شده فرصتی برای تحریک جمعیت خود. “شاید او باید پیدا کردن یک کشور است که کار می کند برای او بهتر است,” او گفت: از Kaepernick در اواخر ماه اوت در یک محافظه کار بحث های رادیویی نشان می دهد در سیاتل. “NFL است که راه خود را در رتبه بندی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک تجمع در کلرادو در اواخر اکتبر—و این بار حق با او بود. “و شما می دانید چرا ؟ دو دلیل. شماره یک است و این سیاست آنها پیدا شده است بسیار خشن تری بازی از فوتبال و هیجان انگیز تر است,” او گفت:. “و دلیل دیگر … است Kaepernick! Kaepernick!” مردم هو. “خائن!” آنها فریاد زد. “ایالات متحده آمریکا!” آنها شعار می دادند.

یک هفته و نیم بعد از دوره مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد. مجلس سنای آمریکا بوده است به نام “جهان منحصر به فرد ترین باشگاه” و NFL مالکیت “عضویت” یا “32” را به عنوان آنها می گویند با اندازه گیری عددی و حتی بیشتر نخبگان. اما تنها یک رئیس جمهور این کشور در یک زمان. و حداقل نه NFL صاحبان ponied تا در مجموع نزدیک به 8 میلیون دلار به کمیته وظیفه به جمع آوری پول برای مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

سنجش درستی که توازن قدرت بین او و صاحبان این تغییر را به نفع خود یک جسارت تهمت تنها تشدید خود Kaepernick حرف اول سقوط او شد.

در ماه سپتامبر در یک تجمع در آلاباما او وضع یک گونه جدید از حمله. “آیا شما عشق را به دیدن یکی از این NFL صاحبان وقتی کسی بی احترامی پرچم ما را بگو که ماشین خاموش میشه در حال حاضر—را—او را اخراج’ … ” او roared. جمعیت پاسخ با اوج از سلامتی. “او از کار اخراج شدند!”

لاکهارت به نام Goodell اوایل صبح روز بعد به بحث در مورد چه باید بکنید. ساعت بعد Goodell صادر ولرم بیانیه برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات “تفرقه.” آن را به اندازه کافی; این تنها آغاز است. بعد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر به فراخوان تحریم—یک رئیس جمهور و یک جمهوری خواه برای بوت استفاده بسیار غیر معمولی تاکتیک تداخل با شرکت های خصوصی.

NFL صاحبان خواستم هیچ بخشی از این—حتی اگر به لیگ یک منبع گفت: به ESPN “همه آنها را عصبانی در رئيس جمهور.” حتی رابرت کرافت صاحب پرستان که در نظر مغلوب ساختن پیشی جستن “فوق العاده دوست” گفت که او “عمیقا ناامید تن” از نظر او در آلاباما. صاحبان این شیرها, دلفین ها از شاهین, غول, قوچ و لوایح, هم, ساخته, شبیه, عمومی انتقادات. جونز از کابوی ها kneeled با بازیکنان در تیم خود را قبل از پخش سرود ملی و استفان راس از دلفین ها قفل اسلحه با خود را در اولین. صاحبان هر چند به سرعت تبدیل به “احساس خطر در چگونه به سرعت طرفداران خشم” بود “فرسایش بسیاری از لیگ های کلیدی کسب و کار, معیارهای” ESPN گزارش و نظرسنجی نشان داد شبکه favorability NFL فرو بردن به دلیل تظاهرات—به ویژه در میان تهمت رای دهندگان. “این” گفت: یک مالک “می تواند کشتن فوتبال و پایان کسب و کار ما.”

Kaepernick در ضمن باقی مانده آشکارا unsigned.

بهار زیر, NFL, سفت آن سرود سیاست: بازیکنان می تواند اقامت در رختکن در طول سرود ملی; اگر آنها در این زمینه در نظر طرفداران آنها نیاز به “ایستاده و احترام را نشان می دهد.” تیم با بازیکنان که نمی مواجه جریمه. “NFL” را بخوانید سیاسی تیتر “غارها به مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن” تیم میلر مدیر سیاسی از رای دهندگان جمهوری خواه در برابر تهمت به من گفت: “نشان داد که او در اختیار داشت عظیم نفوذ صاحبان اطراف Kaepernick اختلاف است.”

“ما در حال حاضر می دانیم در یک وضعیت که در آن khezri کرده اید می تواند در واقع به کمک برخی از تیم NFL او نبود دوباره امضا” دیو Zirin ورزشی سردبیر ملتبه من گفت “و یکی از دلایل آن—هیچ سوال شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرار دادن این فشار اجتماعی این فرهنگی فشار در لیگ است.”

“او می تواند زندگی پر از بدبختی برای آنها” Geragos, Kaepernick وکیل به من گفت. و او انجام داد. “لیگ” لاکهارت افزود: “به خوبی آگاه بود که یک صدای جیر جیر ممکن است در آینده هر زمان.”

“این است که بسیار برنده قوی مسئله برای من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Cowboys’ جونز در یک تماس تلفنی با توجه به جونز’ رسوب در Kaepernick طرح دعوی در دادگاه که متهم لیگ تبانی به هیچ کس کار خود را. “به همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته جونز معنی دیگر صاحبان “شما نمی توانید برنده شوید ، این یک آسانسور من است.”

در حال حاضر هر چند NFL می تواند کمک به نزول او.

تهمت می خواهد, NFL, موسسه علاوه بر شروع مدرسه می گوید که این کشور آن را سقوط به بازی بازی خود را به عنوان میله میله—”نیازهای آن” ملی ورزشی نویس دن Wetzel به من گفت—به پرورش هر ظاهر عادی برای شهروندان addled با اضطراب و شاید به ارائه برخی از مبهم جمعی روانی افزایش طول اجرا تا روز انتخابات با عنوان همیشه یک بخش خاصی از رای دهندگان خود را انتخاب و بر اساس آنها چگونه احساس می کنید بیشتر از آنچه که آنها ممکن است یا ممکن است نمی دانم. در ماه آوریل کمتر از یک ماه پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع رمان کروناویروس یک بیماری همه گیر گفت: فکر NFL season باید در زمان شروع. چند هفته پیش زمانی که Anthony Fauci صدا یادداشت از شک و تردید در مورد لیگ قابلیت بازی کردن با خیال راحت تهمت به شدت انتقاد کرد و برگشت. “تونی Fauci” او پرسیدم تا به چیزی برای انجام با NFL Football.” او را بازتوییت کرد خود را برخی از 8½ ساعت بعد.

“این بسیار مهم جسمی و روحی لمس نقطه برای اینکه ملت شروع به احساس دوباره عادی” Ari فلایشر سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات برای جورج دبلیو بوش به من گفت. او با تشبیه آن به پس از 11 سپتامبر 2001 و آسانسور از بازگشت از ورزش ، “عدم وجود آن قابل تشخیص بود و ما به طور مستقیم قابل درک است که پس از آن آمد این کشور احساس می کند بهتر است.”

“رئیس جمهور می خواهد آنها را به بازی به دلیل, ورزش, دوباره, نشان دهنده شخصیت کلی وضعیت و شرایط و غیره از جامعه” هری ادواردز برجسته جامعه شناس فعال مدنی و متخصص در تجربه سیاه ورزشکار به من گفت. “اگر هیچ فصل فوتبال—اگر هیچ بسکتبال فصل اگر فوتبال کالج صفوف فعال نیست—این است برای رفتن به یکی دیگر از علامت خود را در برابر رهبری است.”

“اگر هیچ NFL” مغلوب ساختن پیشی جستن شرح حال Michael D’Antonio به من گفت: “پس از آن که مانند یک فاجعه طبیعی برای پایگاه خود را. و آن خواهید بود چرا که او را نمی coronavirus برود.”

به طور گسترده تر اما به همان اندازه مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن است این واقعیت است که فرهنگ جنگ در جریان است که او را بنا چنین احشایی ادعا می کند در حال حرکت و سریع در راه است که برای او نیست به خوبی جواب.

Kaepernick در حال حاضر جوهر معاملات با دو NFL بزرگترین شرکای خود در نایک و دیزنی. ردسکینز واشنگتن در حال تغییر نام خود را. در جای دیگر در صحنه های ورزشی نسکار, لباس عملا مترادف با امریکا جنوبی ممنوع مؤتلفه پرچم در آن حوادث است. و در این roiling قوی پس از کشتن جورج فلوید, بازیکنان ستاره NFL در این ویدئو گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی بود. “من هستم جورج فلوید گفت:” DeAndre هاپکینز. “من هستم Breonna تیلور” گفت: جمال Adams. “من هستم Ahmaud Arbery گفت:” اریک Kendricks. “من هستم اریک گارنر” گفت: حزقیال الیوت. “من هستم Laquan مک دونالد گفت:” استرلینگ شپرد. “من هستم Tamir برنج گفت:” پاتریک Mahomes. “من هستم Trayvon مارتین” گفت: Marshon Lattimore. و پس از آن رفت و در. و سپس راجر Goodell گفت: آنچه که او گفت:—کمیساریای که می گوید هیچ چیزی از مرتب کردن بر اساس و بدون پشتوانه یک سهم کافی از صاحبان آنها که با او کار می کند و توسط چه کسی به او پرداخت می شود.

“من می توانم بگویم این با اعتماد به نفس بالا. او نه در خارج وجود دارد و گفت که بدون داشتن با بررسی برخی از صاحبان اگر آنها خوب با او آن را گفت:” سابق NFL exec به من گفت. “که گفتن—و بدیهی است که تغییر قابل توجهی.”

Goodell در برآورد exec بود صحبت به مخاطبان مختلف—با مغلوب ساختن پیشی جستن در بالای لیست.

“او نوع از فرستاده او هشدار: ‘ما قصد داریم برای رسیدگی به کارهای متفاوت در حال حاضر. بنابراین اگر شما می خواهید برای مبارزه آمده است; اگر شما نمی شما می دانید ما در حال خوب با وضعیت موجود—اما ما در حال رفتن به فقط نشستن در اینجا و آن را دوباره.'”

رئیس جمهور فکر او تا به حال این برنده. او گفت: بنابراین در تولسا. و او را دست بالا در ’16 و ’17. اما رأی تلویزیون NFL رفت و برگشت در ’18 و سپس دوباره در سال گذشته است. و در حال حاضر بیشتر و بیشتر طرفداران حمایت زانو با توجه به رای گیری عمومی جانبداری با بازیکنان به جای رئیس جمهور را تصویب امتیاز کاهش و از جمله با توجه به چگونه او را “دست زدن به روابط.” و در عین حال او داده است تا حقوق مدنی معترضان به عنوان “اراذل و اوباش” و لایروبی رتروگراد عبارات و منتشر نژادپرستانه طعن و رد نامتناسب سیاه مرگ و میر در دست پلیس است.

“کالین” Geragos, Kaepernick وکیل به من گفت هفته گذشته “بود که جلوتر از زمان خود. و در حال حاضر مردم می بینند که همه چیز را به او گفته بود در برخی از راه های نبوی. این کشور را تغییر داد.”

“معادله برای آنها” سابق NFL exec گفت: از صاحبان vis-à-vis مغلوب ساختن پیشی جستن “است و بدبختانه از ‘او را در گرفتن کم هزینه تر است از مفید به او را در مفید تر از پر هزینه است.’ من فکر نمی کنم شما خواهید دید بسیاری از رویارویی اما من فکر می کنم شما خواهید دید آنها را اقدامات ما دیدم Goodell فراموش مانند یک ماه پیش است که نشان می دهد کمی بیشتر جسارت و کمی کمتر رضایت.

“منظورم این است که در برخی از نقطه, مردم چه کسانی هستند—و من با استفاده از این کلمه آزادانه اما کسانی که مورد آزار واقع شدند در حال ترس و در برخی از نقطه آنها را درک می کنند—شما می دانید چه ؟ —قلدر است فقط از یک نوع خالی کت و شلوار.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن را صرف هر چه در آن بود 20 سال”—بیش از 30 در واقع—”تلاش برای جهان نشان می دهد که او می تواند بخشی از این باشگاه است که او یک تاجر آمریکایی و تمام چیزهایی که او در تلاش بود به انجام و آن را شکست خورده در سراسر هیئت مدیره به خاطر او نبود که او گفت که او بود” لاکهارت به من گفت. “و ناگهان او انتخاب می شود و او به اهرم. و آن طول می کشد او را در حالی که کمی به آن شکل و او متوجه می شود ” خوب, من می توانم این بچه ها را به زانو خود را.’ در حال حاضر من فکر نمی کنم او به ارمغان آورد آنها را به زانو خود را, اما او قطعا به حال نفوذ و من فکر می کنم او احساس بسیار خوبی در مورد آن. و من فکر می کنم او در وضعیت فعلی و گفت: “ما در حال رفتن به سعی کنید برای انجام این کار دوباره.’ و من فکر می کنم او بد تعبیر کردن این وضعیت درست مانند من فکر می کنم در حال حاضر او را برداشتی غلط کشور است.

“چه تهمت درک نمی کند” او گفت:, “این است که جهان نقل مکان کرد. من به شما تضمین می کنند که بازیکنان زانو بزنند—و NFL می گویند آن را OK. و مهم نیست که این زمان چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>