دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حومه ترسناک نشان می دهد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید جو بایدن می خواهد به لغو حومه. اما نظرسنجی ها نشان می دهد متفاوت حقیقت: حومه می خواهید به لغو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر زمان اعداد را نگه دارید, حزب جمهوری خواه خواهد آن رنج می برند بدترین شکست در حومه شهر در دهه — با مفاهیم رسیدن به مراتب فراتر از نوامبر.

آن را در حومه دو سال پیش که دموکرات ها ساخته شده است خانه های خود را اکثریت پاره از طریق جمهوری-برگزار خاک در سراسر کشور از مینه سوتا و تگزاس به گرجستان, ویرجینیا, و ایلینوی.

آن خواهد بود به اندازه کافی بد برای مذاکرات در صورتی که تا به حال شده است یک شکست موقتی است. اما با چشم انداز یک دوم مستقیم سقوط در حومه این سال از آن است که شروع به نگاه مانند یک عقب نشینی عمده فروشی.

“ما نمی توانیم بیشتر زمین در حومه شهر در سراسر کشور بدون داشتن یک مشکل واقعی برای حزب ما گفت:” چارلز Hellwig سابق رئیس حزب جمهوری خواه در پی County, N. C., توصیف یک چشم انداز که در آن “هر سال و هر ماه و هر روز ما را دریافت کنید کمی میشن.”

این داستان را در حومه شهر در همه جا. در یک نظرسنجی فاکس نیوز در آخر هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن شد انتهایی جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد 11 درصد در حومه شهر. یک ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی به حال تهمت پایین 9 درصد وجود دارد — بزرگتر حاشیه در حومه از خروج سنجی ثبت شده اند پس از سال 1980 زمانی که جمهوری خواهان برنده شد وجود دارد توسط دو رقمی.

که رای گیری نشان دهنده نوسان چشمگیر از سال 2016 زمانی که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هیلاری کلینتون در حومه توسط 4 درصد است. مغلوب ساختن پیشی جستن فرسایش در حومه دلیل اصلی این انتخابات نقشه در این سال گسترش برای دموکرات ها در هفته های اخیر — با مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض خطر نه تنها از دست دادن اما از مصرف سنا را با او. و تغییرات جمعیتی در حال تنها شدن مطلوب تر به دموکرات ها. حومه شهر به سرعت در حال رشد است و تا سال 2018 با توجه به پیو مردم از رنگ ساخته شده تا نزدیک به یک سوم از جمعیت حومه.

“جنبش حومه رای دهندگان به خصوص تحصیل زنان و وای که بسیار مترقی در سیاست افزایش رای گیری شرکت در میان لاتینی, آمریکایی های آفریقایی تبار” گفت: لایحه کریک یک استراتژیست دموکرات که موفق میسوری Rep., کیر Gephardt را 1988 انتخابات ریاست جمهوری است. “که همه منجر به این جغرافیا: ناگهان ما رو جورجیا و تگزاس و فلوریدا و آریزونا, Iowa. وجود دارد بسیاری از مکان ها در بازی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آسیب در حومه آمده است در درجه اول به عنوان آن را در جای دیگر از دست زدن به او از coronavirus بیماری همه گیر. اما مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به جورج فلوید تظاهرات همچنین به نظر می رسد به او صدمه دیده در حومه — خود را مبارز واکنش توفنده به یک رای دهندگان است که کمتر سفید و منزوی تر از آن بود که نیم قرن پیش زمانی که ریچارد نیکسون ساخته “نظم و قانون” لفاظی کار می کنند.

تهمت دخالت در پرتلند سنگ., کشیده شده بیشتر مردم به خیابان ها نه کمتر — از جمله درگیری میان نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و antifa اما یک “دیوار مادران است.”

مقايسه جدید ثبت نام رای دهندگان در 17 متحده از بلافاصله قبل از فلوید تظاهرات آغاز شد و به هفته بعد از دموکراتیک اطلاعات شرکت TargetSmart یافت می شود که افراد جوان و مردم رنگ شد ثبت نام در نرخ بالاتر از قبل با سالها به بازیگران آراء دموکرات ها هنوز هم جلوتر از آنها.

در اوهایو رای دهندگان زیر 25 اختصاص 34 درصد از جدید ثبت نام در اولین هفته از ماه ژوئن تا از حدود 23 درصد در هفته گذشته گفت: تام Bonier, TargetSmart مدیر عامل شرکت. او را دیدم روند مشابه در کارولینای شمالی و حتی در شدت جمهوریخواه ایالات میسوری و اوکلاهما.

“به معنای واقعی کلمه هر دولت شما شاهد این افزایش که چیزی نیست ما تو را دیدم در سال 2018,” Bonier گفت. “جالب است ببینید که چگونه تظاهرات در شهرهای مختلف در سراسر کشور هستند. … حومه رای دهندگان به نظر می رسد بیشتر دلسوز به کسانی که تظاهرات از آنها تا کنون در گذشته بوده است.”

زمانی که آمریکایی ها خواسته شد در سی نیوز/واشنگتن پست نظرسنجی که به آنها اعتماد بیشتری برای رسیدگی به مسائل مربوط به جرم و جنایت و ایمنی آنها ترجیح بایدن به ناروا 50 درصد به 41 درصد است.

اد Bruley صندلی از حزب دموکرات در میشیگان طبقه کارگر حومه Macomb County گفت: حتی در مقایسه با چهار یا پنج سال پیش رای دهندگان در شهرستان تبدیل شده اند بیشتر حساس به مسائل نژادی و عدالت در بخش های بزرگ به دلیل گسترش تصویری مانند فلوید مرگ است.

“با ویدئوها امروزه” او گفت: “هر کس می تواند در حال حاضر یک تجربه عاطفی در این مورد. این دیگر دانشگاهی است.”

سابق جمهوری خواه در کنگره رایان کاستلو که به نمایندگی از فیلادلفیا حومه گفت: در Floyd تظاهرات “وجود دارد یک فرصت در شورش و پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت از نوع مسائل است.”

او گفت: “من فقط فکر می کنم این چیزها اتفاق می افتد به طوری سریع است که در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن می شود داستان دوباره.” رئیس جمهور می توانست شانس بهتر است او گفت: اگر تمرکز باقی مانده بود در “چه چپ انجام شده است” نه تهمت که او گفت: “رو به وخامت گذاشته است در حومه شهر.”

تیم Murtaugh سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش گفت: نظرسنجی ها نشان می دهد که تهمت مبارزه در حومه oversample دموکرات یا undersample جمهوری خواهان — که در مبارزات انتخاباتی خود رای گیری تهمت “همچنان قوی” در یک مسابقه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تنها شروع به تعریف بایدن.

چندین حزب جمهوری خواه در انتخابات گفت: در روزهای اخیر که به آنها مشکوک Murtaugh مناسب است. در کارولینای شمالی Hellwig گفت که او انتظار دارد مغلوب ساختن پیشی جستن امنیت عمومی تجدید نظر خواهد شد و در نهایت با طنین حومه رای دهندگان آنها را دعوت به همکار دموکرات با “بدترین چیزهایی است که اتفاق می افتد در سراسر کشور در نظر خشونت و تظاهرات تبدیل شدن به شورش.”

هنوز هم وجود دارد بیش از 100 روز قبل از انتخابات و مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادهای به حومه شهر در حال تبدیل شدن بیشتر صریح و روشن.

هفته گذشته در جنوب چمن تعزیر دموکرات ها برای مواضع خود در مورد مسائل مختلف از اجرای قانون به تغییر آب و هوا و برنامه ریزی شهری تهمت متهم دموکرات توطئه به “لغو زیبا و موفق حومه.” او در حال اجرا تبلیغات پیشنهاد بایدن در انتخابات ریاست جمهوری خواهد دعوت از افزایش جرم و جنایت. روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد به ارسال فدرال اجرای قانون عوامل به شیکاگو و Albuquerque, N. M. و در یکی دیگر از اشاره به حومه کاخ سفید برنامه ریزی شده روز شنبه به تضعیف اوباما-عصر مسکن عادلانه قوانین.

های یک مقاله در توییتر انتقاد از سیاست های چنین تهمت نوشت: “به زنان خانه دار حومه امریکا باید این مقاله را بخوانید. بایدن را نابود محله خود و خود را از رویای آمریکایی است. من آن را حفظ و آن را حتی بهتر!”

مایک Erlandson سابق صندلی مینه سوتا دموکراتیک-کشاورز-حزب کارگر گفت که او نگران است در اواخر ماه مه زمانی که اعتراضات پس فلوید مرگ در مینیاپولیس اولین فوران است که قانون و نظم کمپین می تواند قانع کننده در برخی از نوسان حومه منطقه. او فقط دیده می شود یک مرد, اسپری-رنگ “F–k سفید مردم از حومه” بر روی دیوار در مینیاپولیس.

اما به عنوان اعتراض و تهمت پاسخ — باید آشکار او دیده است تهمت صدمه دیده خود ایستاده وجود دارد.

“این واقعیت که رئیس جمهور در تلاش است به درایو یک گوه در همه چیز در اطراف اجرای قانون, من فکر می کنم اکثر مردم پیدا کردن ناامید کننده” Erlandson گفت.

حومه گفت: “قطعا باید تبدیل پشت خود را بر اجرای قانون است.” اما در همان زمان او گفت: “آنها واقعا دیدن رهبری بیرون آمدن از کاخ سفید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>