“آیا قید وثیقه بیس بال صاحبان: عامل اسکات بوروس توصیه بازیکنان رد و دستمزد کاهش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

عامل اسکات بوروس توصیه مشتریان خود رد لیگ اصلی بیس بال را تلاش برای قطع حقوق در طول مذاکرات با بازیکنان در ارتباط با این ادعا تیم مسائل مالی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس باید منشاء خود را در مدیریت و تامین مالی.

در یک ایمیل به دست آمده توسط آسوشیتد پرس بوروس نوشت که بازیکنان نباید تغییر شرایط مارس 26 توافق بین MLB و اتحادیه که به نام برای بازیکنان به کاهش حقوق خود را به یک سرشکن رای دادن بر اساس یک کوتاه فصل است. MLB روز سه شنبه پیشنهاد یک سری از لایه های کاهش که باعث بالا ستاره به دریافت بزرگترین کاهش است.

“به یاد داشته باشید بازی را نمی توان بدون شما” بوروس نوشت. “بازیکنان باید قبول ندارند بیشتر به کاهش پرداخت به قید وثیقه از صاحبان. اجازه صاحبان نگاهی به برخی از رکورد درآمد و سود از چند سال گذشته و پرداخت شما سرشکن حقوق شما موافقت برای پذیرش یا اجازه دهید آنها را به قرض گرفتن در برابر ارزش دارایی آنها ایجاد شده از استفاده از سود آن بازیکنان ایجاد شده است.”

بوروس بیس بال است بهترین و شناخته شده نماینده و نمایندگی 71 بازیکنان فعال فهرست اسامی و مجروح لیست به عنوان Aug. 31 ترین در میان بازیکن نماینده شرکت. او در نیوپورت بیچ کالیفرنیا-شرکت بر اساس مذاکره بیش از $1.2 میلیارد دلار قرارداد در خارج از فصل.

سازمان دیده بان | مانفرد اعتماد به نفس در مورد رسیدن به توافق با بازیکنان:

لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد می گوید سی ان ان در روز پنج شنبه او با اعتماد به نفس لیگ اصلی بیس بال را در رسیدن به یک توافق با لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط به بازگشت به اقدام در این فصل است. 1:09

حقوق تعیین شد به طیف وسیعی از $563,500 برای بازیکنان در لیگ برتر حداقل به $36 میلیون برای مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول دومی یک بوروس مشتری. تحت مارس توافق محدوده خواهد بود و کاهش به حدود $285,000 به 18 میلیون دلار برای 82-بازی فصل به طور منظم MLB پیشنهاد کرده است. تحت اقتصادی طرح های ساخته شده توسط MLB این هفته در محدوده خواهد بود به کاهش حدود 262,000 به 8 میلیون دلار از جمله سهام جایزه همه بازیکنان را دریافت خواهید کرد اگر پس از فصل ایفا کرده است.

‘آنها می خواهند یک نجات’

“صاحبان درخواست برای اطلاعات بیشتر حقوق و دستمزد کاهش به قید وثیقه آنها را از تصمیمات سرمایه گذاری آنها را ساخته اند” بوروس گفت. “اگر این فقط در مورد بیس بال, بازی, بازی را به صاحبان پول کافی برای پرداخت بازیکنان خود را کامل سرشکن حقوق و اجرای بیس بال سازمان است. صاحبان فعلی مشکل است یک نتیجه از آنها پول قرض گرفته شده زمانی که آنها خریداری شده خود را فرانچایز های خود را بازسازی استادیوم یا زمین توسعه یافته اطراف خود ballparks. این نوع تامین مالی مجاز و تشویق توسط MLB به دلیل آن است در نتیجه قابل توجهی حق رای دادن ارزش.”

“صاحبان در حال حاضر می خواهم بازیکنان را به پرداخت های اضافی کاهش برای کمک به آنها پرداخت این وام است. آنها می خواهند یک نجات,” او اضافه شده است. “آنها در حال ارائه نشده بازیکنان به اشتراک گذاری این استادیوم ورزشگاه روستاها و یا باشگاه خود را حتی اگر حقوق و دستمزد کاهش خواهد کمک به صاحبان پرداخت این حق رای دادن با ارزش دارایی. این میلیاردرهای می خواهید پول به صورت رایگان. هیچ بانکی خواهد انجام دهد. بانک تقاضای وام بازپرداخت شود با بهره. بازیکنان باید حق را به همان احترام است.”

کمیسر راب مانفرد است گفت: 40 درصد از MLB درآمد مربوط به دروازه. تیم گفت: این اتحادیه در آوریل 12 که MLB خواهد از دست دادن $640,000 برای هر بازی در خالی ballparks بدون فن. MLB ادعا کرد که بازی با سرشکن حقوق در خالی ballparks می شود 4 میلیارد دلار از دست دادن و به لیگ برتر بازیکنان 89 درصد از درآمد.

Scherzer مسائل بیانیه

واشنگتن پارچ حداکثر Scherzer میان سه بوروس مشتریان در اتحادیه هشت مرد اجرایی فرعی با انتشار بیانیه ای در اواخر شنبه شب گفت: “وجود دارد بدون نیاز به تعامل با MLB در هر بیشتر جبران کاهش است.”

بوروس اشاره به خرید توله شیکاگو توسط Ricketts خانواده و توسعه مجدد انوری زمینه است. بدهی تامین مالی شد کلید برای هر دو او گفت:.

“در طول این فرایند آنها خواهد بود قادر به ادعا می کنند که آنها تا به حال هرگز هر گونه سود به دلیل سود آن را به پرداخت کردن وام های خود را,” او نوشت. “اما نتیجه نهایی این است که Ricketts خود را بهبود دارایی است که به طور قابل توجهی افزایش ارزش توله ارزش است که با بازیکنان است.”

بوروس خواسته مشتریان به “لطفا به اشتراک گذاری این مفهوم با هم تیمی های خود و بازیکنان دیگر که MLB درخواست امتیازات بیشتر و یا تعویق در پرداخت حقوق است.”

“اشتباه نکنید صاحبان را انتخاب کرده اند برای گرفتن این وام ها چون در زمان عادی آن است که هوشمند مالی تصمیم” بوروس نوشت. “اما این غیر ضروری را انتخاب کرده اند در حال حاضر قرار داده و آنها را در به چالش کشیدن نقطه. بازیکنان باید پایه قوی زیرا بازیکنان هستند نه آنهایی که توصیه به صاحبان قرض گرفتن پول به خرید فرانچایز و بازیکنان هستند نه آنهایی که از بهره های اخیر رکورد درآمد و سود.”

او اضافه حقوق باید مسطح شده است برای چندین سال. باز روز به طور متوسط شده است در $4.4 میلیون rang e پس از سال 2016.

بائر آدرس بوروس در رسانه های اجتماعی

Cincinnati پارچ ترور بائر خطاب بوروس روز چهارشنبه در توییتر.

“شنیدن شایعات زیادی در مورد برخی از بازیکن عامل دخالت در MLBPA امور” Bauer توییتی. “اگر درست باشد — و در این مرحله اینها تنها شایعات — من یک چیز می گویند … اسکات بوراس هرزه مشتریان خود را با این حال شما می خواهید, اما نگه داشتن خود لعنت به شخصی دستور کار خارج از اتحادیه کسب و کار.”

بوروس کاهش یافته است به نظر بائر در اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>