انتظار نداریم که تهمت جهان برای نجات ریچارد با مته سوراخ کردن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان زیاد نیست مانند ریچارد با مته سوراخ کردن. اما آنها ترجیح می دهم رئیس جمهور حفظ از تحقیقات جنایی از سناتور.

وحی که با مته سوراخ کردن تحت FBI تحقیقات به صورت بالقوه تجارت خودی را لرزاند کاپیتول هیل در روز پنج شنبه. اما تهمت که اغلب ادویه اظهار نظر در اخبار روز, شد, مهار وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت. و اگر هر چیزی خود را گسترده تر از دایره خانواده و دوستان به شدت بحرانی کارولینای شمالی خواه.

این استدلال با توجه به پنج جمهوری خواهان به کاخ سفید است و عمدتا سیاسی: با مته سوراخ کردن را در ایالت کارولینای شمالی بسیار مهم است برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات چشم انداز در ماه نوامبر. این یک کلید دولت تهمت امیدوار به پیروزی دوباره حزب جمهوری خواه در حال برنامه ریزی برای برگزاری آن نامزد کنوانسیون وجود دارد در ماه اوت است. علاوه بر این, North Carolina دیگر سناتور جمهوری خواه تام Tillis چهره خشن گروههای بسیار مهم است که برای حفظ ایران کنترل سنا.

“او به اقامت در خارج از آن” سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور پیش بینی شده است. “درگیر شدن می تواند به او صدمه دیده است سیاسی.”

در عین حال با مته سوراخ کردن نیز هرگز محبوب در مغلوب ساختن پیشی جستن دایره. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان عصبانی هستند که با مته سوراخ کردن به عنوان کمیته اطلاعات مجلس سنا صندلی نظارت خود را در پنل بررسی به دخالت در انتخابات 2016. سال گذشته او با صدور احضاریه برای رئیس جمهور پسر, Donald Trump Jr., حتی پس از مشاوره ويژه رابرت مولر کامل خود را در انتخابات روسیه دخالت گزارش. بعد با مته سوراخ کردن نیز مجاز به انتشار گزارش کمیته که در تأیید جامعه اطلاعاتی را یافته است که روسیه در نظر گرفته شده برای کمک به برنده برنده با خود را دخالت.

“تمایل خود بچه ها به شهادت بود و یک خط قرمز” گفت: یکی دیگر از حزب جمهوری خواه به کاخ سفید است.

خشم ریخته بیش از پنج شنبه.

“در حال حاضر من امیدوارم که ما می بینیم برخی از اقدام” Trump Jr. توییتی در پاسخ به یک صدای جیر جیر در مورد بورر را اعلام که او را گام به پایین به عنوان رئیس با نفوذ هوش پنل تحت بررسی برای معاملات سهام او درست قبل از سقوط بازار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تا کنون تهمت نیست گفت: خیلی.

در پاسخ به یک سوال در پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال نه شنیده بود با مته سوراخ کردن پله از ریاست خود را.

“این خیلی بد است ،” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال مورد بحث نیست این تحقیقات با وزارت دادگستری. “من می دانستم که هیچ چیز در مورد آن هیچ چیز در مورد آن,” او گفت:. “من هرگز در مورد آن با کسی.”

برخی از متحدان نگران با مته سوراخ کردن مشکلات نیز می تواند بازیگران ویژه در ایالت کلی Loeffler (R-Ga.), که به فروش می رسد میلیون ها دلار در سهام پس از او دریافت خصوصی coronavirus جلسه. Loeffler چهره Rep. داگ کالینز (R-Ga.) در یک انتخابات ویژه در میدان نبرد در حال ظهور دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر در مورد با مته سوراخ کردن.

حتی قبل از آخرین تحولات در بورر مورد برخی از جمهوریخواهان خواستار شد او را از خود اینتل قرار گرفتن. اما این وضعیت تشدید سرعت این هفته است. یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی در روز پنج شنبه تایید کرد که یک حکم خدمت کرده بود در بورر وکیل برای سناتور تلفن همراه. این حکم مورد تایید قرار گرفت در بالاترین سطح وزارت دادگستری آمریکا گفت که مقامات انجام یک حمله. این حکم بود که برای اولین بار گزارش شده توسط لس آنجلس تایمز.

“به عنوان رئیس سنا اینتل ریچارد بورر زد تداخل برای فاسد هوش و اجرای قانون بوروکراسی پشت سر اقدام به کودتا علیه مغلوب ساختن پیشی جستن” توییتی شان دیویس از بنیانگذاران حزب محافظه کار Federalist سایت. “با FBI حمله به خانه اش و تشنج از خود گوشی من تعجب می کنم اگر با مته سوراخ کردن تاسف امتناع خود را به انجام واقعی نظارت.”

با مته سوراخ کردن کرد و گفت: او بوده است “شده است به طور کامل همکاری با همه بررسی من” و گفت که او می خواهم “کاملا” در خدمت کردن باقی مانده از مدت خود را.

اگر او استعفا کارولینای شمالی است که فقط یکی از چند متحده که در آن فرماندار است و نیاز به تعیین جانشین از همان حزب به عنوان سناتور. نیاز به لیبریا روی کوپر برای تعیین یک جمهوری خواه می تواند تشویق برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان و یا حتی رئیس خود را به صحبت کردن در برابر او سابق جمهوری خواه مجلس سنا مشاور گفت.

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور پیش بینی تهمت می ماند با مته سوراخ کردن است در حالی که اما که او در نهایت وزن در زمانی که او می شنود و متحدان شکایت در مورد او.

“آن را تنها یک موضوع از زمان” فرد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>