روز قیامت مامان قطره مبارزه برای ماندن در هاوایی بازگشت به آیداهو به صورت اتهامات

Category: دیلی بیست Comments: No comments

روز قیامت مادر لری Vallow توافق روز شنبه به بازگشت به آیداهو به صورت اتهام به او دو بچه ها گم—پس از هاوایی قاضی حاضر به پایین او 5 میلیون دلار وثیقه آزاد شد.

با پوشیدن لباس نارنجی رنگ زندان jumpsuit بلند بور او به دنبال ژولیده, Vallow توافق به چشم پوشیدن از استرداد هنگامی که او آموخته است که او نمی خواهد با فنر.

وکیل او استدلال کرد که او نه یک پرواز خطر اما دادستان اشاره کرد که او را ترک آیداهو برای هاوایی روز بعد پلیس آمد و ضربه زدن در درب او را به دنبال 17 ساله Tylee و 7 ساله J. J.

“او دارای یک تاریخچه از حفر کردن که تراشه,” تعقیب وکیل جاستین Kollar گفت.

Vallow وکیل گفت: حرکت به هاوایی با شوهر جدید چاد Daybell شد از قبل برنامه ریزی شده بود اما پس از آن Kollar اشاره کرد که او ظاهرا کسانی که قصد دارد قبل از مرام مرده بود.

Tylee و J. J. شده اند دیده می شود پس از ماه سپتامبر و پلیس باید گفت که Vallow حاضر به همکاری با تحقیقات خود را. کودکان ناپدید شدن آورده موشکافی به Vallow و Daybell وسواس با حالات روز قیامت و تجربه نزدیک به مرگ همراه با برخی دیگر از حوادث مشکوک:

  • جولای 11 تیر اندازی مرگ Vallow آخرین, شوهر, Charles توسط برادر الکس کاکس که ماه بعد درگذشت.
  • اکتبر. 19 مرگ Daybell همسر تامی هفته قبل از او ازدواج Vallow. بدن او بود که پس از کالبد شکافی انجام می شود می تواند به خاطر شوهرش که $430,000 در بیمه عمر پول کاهش یافته است یکی است.
  • اکتبر 2019 حادثه که در آن کسی به ضرب گلوله در شوهر جدا از Vallow تماسی از یک ماشین است که پلیس می گویند متعلق به اواخر شوهر.

در اوایل این ماه یک قاضی دستور داد Vallow به نظر می رسد در دادگاه با Tylee و J. J., و زمانی که او موفق به انجام این کار حکم صادر شده برای دستگیری او. وکیل او در دادگاه گفت در کائوآئی در روز چهارشنبه که او نشان نمی دهد به این دلیل که دادگاه در نظر گرفته شده برای قرار دادن کودکان به مراقبت فاستر.

“همین دلیل است که او در حال مبارزه با آن” وکیل کریگ د کاستاریکا گفت: دادگاه اصرار دارد که Vallow به طور کامل در نظر گرفته شده برای بازگشت به آیداهو در خود و مسابقه تحقیر و کودک رها اتهامات عنوان شده علیه.

او پیشنهاد کرد Vallow شد مجازات شود چرا که این مورد بسیار بالا مشخصات. “23-به علاوه من هرگز دیده می شود یک کلاس B جنایت مورد که در آن قید وثیقه آزاد شد و در مجموعه بیش از 1 میلیون دلار,” او گفت:.

دادستان مقابله که Vallow حال مسخره دستور دادگاه در یک مورد مربوط به بازداشت زودتر شوهر در گذشته است. “او دارای یک تاریخچه از ناپدید زمانی که حضانت از فرزندان او است که در موضوع” او گفت:.

در پایان قاضی کاهش یافته و به پایین تر از وثیقه و Vallow بلافاصله کاهش یافته است او را به چالش به استرداد. روشن نیست که دقیقا زمانی که او را ترک خواهد کرد هاوایی برای آیداهو و یا اینکه شوهر او را با او.

همچنین حل نشده است که نگهداری از فرزندان او. پلیس آیداهو اند گفت: آنها باور دارند که زندگی خود را در معرض خطر هستند و مقامات باور نمی آنها به هاوایی سفر با Vallow و Daybell.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>