روز قیامت مادر تحویل به آیداهو فراخوانی پنجم

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به نظر نمی رسد مانند روز قیامت مادر لری Vallow آماده است برای پاسخ به هر گونه سوال در مورد کودکان از دست رفته.

در مختصر شنوایی هاوایی قبل از Vallow بود تحویل به آیداهو در یک چشم قرمز پرواز اواخر روز شنبه, وکیل او گفت که او با استناد به او متمم پنجم حق در برابر خود مقصر شماری و او نباید مورد سوال در این سفر.

قاضی اشاره کرد که پس از آیداهو مقامات بازداشت Vallow او دادگاه است و دیگر هیچ صلاحیت بیش از این مورد است.

“بله, اما من می خواهم برای ایجاد یک رکورد از آن پس او آیداهو وکیل می تواند به سرکوب هر گونه اظهارات آنها ممکن است سعی کنید به استنباط,” وکیل مدافع کریگ د کاستاریکا گفت.

Vallow پوشیدن نارنجی jumpsuit ایستاده بود کنار De Costa او دستبند به مچ پا.

یک تیم از آیداهو سفر به کائوآئی این هفته به Vallow به رکسبرگ که در آن او در حال برنامه ریزی برای یک جلسه مقدماتی در روز جمعه. ویدیو نشان داد او, دست به دستبند, پس از او فرود آمد در لس آنجلس پس از پرواز از هاوایی است.

Vallow متهم به بی وفایی از 17 سال Tylee و 7 ساله J. J. که نه دیده شده است و از سپتامبر; تحقیر از حکم دادگاه برای تولید کودکان و ترویج یک عمل مجرمانه به اتهام درخواست یک دوست به دروغ بگویید که پلیس او مشاهده J. J.

رکسبرگ پلیس گفته اند که آنها بر این باورند Tylee و J. J. در معرض خطر هستند اما ارائه نشده است جزئیات بیشتر در مورد به همین دلیل آنها فکر می کنم. آنها می گویند که Vallow و شوهر جدید روز قیامت, نویسنده چاد Daybell اند همکاری در شکار برای کودکان و نوجوانان.

در یک بیانیه کوتاه با صدور هفته پیش توسط خود آیداهو وکیل Vallow و Daybell هرگونه تخلف است. Vallow را هاوایی وکیل ادعا کرده بود که او را تولید نمی کند این کودکان چون او را نمی خواهید آنها را به رفتن به فاستر مراقبت—اما که نمی تواند توضیح دهد که چرا او به اتهام دروغ به پلیس که آمد به خانه به بررسی آنها.

کودکان ناپدید شدن نیز متمرکز موشکافی در مرگ و میر ناشی از Vallow و Daybell قبلی همسران: چارلز Vallow به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در ماه جولای توسط لری برادر الکس کاکس که مدعی دفاع از خود و Daybell همسر تامی درگذشت علل ناشناخته در ماه اکتبر و بدن او شده است که.

Vallow, 46 و Daybell, 51, هر دو اعضای یک جامعه از doomsday preppers متاهل هفته پس از بیوه شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>