خنک کننده های صوتی از کوبه برایانت هلیکوپتر پایین آمدن در کالیفرنیا دستگیر شد توسط یک مفت cam.

ساکنان محلی Ronna Leavitt فراهم کرده است 43-کلیپ دوم به محققان است که در آن Sikorsky S-76B هلی کوپتر شنیده می شود پرواز بالاتر از او مجتمع مسکونی در کالاباساس قبل از سقوط آن را با یک ضربه به اطراف دامنه کوه و ضبط سکوت می افتد.

Leavitt گفت ABC7 که هلیکوپتر پرواز کرده بود بالای او مجتمع مسکونی و انجام یک U-نوبه خود قبل از آن سقوط کرد به دامنه کوه به قتل برایانت و هشت نفر دیگر از جمله دختر خود را Gianna.

در ضمن سقوط محققان گفته اند که این هلی کوپتر نداشت زمین آگاهی و سیستم هشدار دهنده است که می تواند به ارائه اطلاعات حیاتی به خلبان در مورد منطقه کوهستانی.

اداره هوانوردی فدرال توصیه تجهیزات جدید صهردرس و وال استریت ژورنال به نقل از صنعت برآورد مقاوم سازی این سیستم در بین $25 ، 000 و $40,000.

هلیکوپتر نیز مجهز به یک پرواز ضبط داده ها و یا cockpit voice recorder با توجه به گزارش.

بازرسان فدرال گفت که این هلیکوپتر از دست ارتباطات با هوا-کنترل ترافیک هنگامی که آن را به صعود 2,300 پا به عنوان خلبان در تلاش برای جلوگیری از یک ابر لایه. ملی ایمنی حمل و نقل (NTSB) مقامات گفت که این هلیکوپتر پس از شروع یک نزولی چپ به نوبه خود و سقوط به تپه های کالاباساس در حدود 1,085 فوت بالاتر از سطح دریا. هلی کوپتر شد نزولی در بیش از 2000 فوت یک دقیقه در لحظات قبل از ضربه.

“اطلاعات اولیه است که هلی کوپتر در یک قطعه زمانی که آن را تحت تاثیر زمین” یک سخنگو گفت این مجله. “این بسیار تند تبار در سرعت بالا است.”

لایحه انگلیسی یک محقق در شارژ با NTSB گفت: “این مهم است به درک که وجود دارد نه یک تپه. این دره با موجدار زمین کوچک بقوم که تا به حال تاثیر اصلی در آن تاثیر اصلی در حدود 20 تا 30 فوت از بالای آن تپه کوچک. اما در واقع وجود دارد دیگر بالاتر از تپه های اطراف آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de