ده ها تن مارس در تورنتو به مناسبت روز رهایی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تماس برای از بین بردن ضد سیاه نژادپرستی می تواند شنیده سراسر مرکز شهر تورنتو در روز شنبه به تظاهرکنندگان به خیابان ها ریختند علامت رهایی در روز است.

آغاز ایزابلا در خیابان و رفتن پایین خیابان یانگ حدود 100 نفر در راهپیمایی به مناسبت گرامیداشت روز رهایی و روز ادای احترام به هنگامی که بیش از 800,000 مردم آفریقایی تبار در سراسر امپراتوری بریتانیا بودند آزاد از برده داری در سال 1834.

“وجود دارد بسیاری از مسائل به آدرس” گفت: Dave D’Oyen که سازمان در ماه مارس.

“ما نمی توانیم جوش اقیانوس است.”

D’Oyen با این نسخهها کار برای کوروس, سرگرمی, اخبار جهان,’ شرکت مادر به عنوان سرب از تنوع و شمول است.

“اگر ما جدی ما در مورد حقوق بشر اگر ما جدی مردم در مورد سیاه و سفید بودن به همان اندازه درمان و نسبتا سپس کل جامعه باید در اینجا,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus معاملات 2 ضربه به کسب و کار در تورنتو, ساخت و ساز-لادن کمی جامائیکا

رهایی روز راهپیمایی خواستار پایان دادن به ضد سیاه نژادپرستی به طور خاص در زمینه هایی از قبیل رفاه کودکان, پلیس, عدالت, فرهنگ و هنر آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی.

“بودن در اینجا در رهایی روز است که می گویند ما نیاز به نگاه ساختاری به چارچوب تبعیض و نژاد پرستی است که تأثیر ما در سراسر هیئت مدیره گفت:” ایوت بلکبرن جهانی جامائیکا خارج شدند.

Ransford جیمز یک اسقف در سرنوشت انجیل مرکز در Markham, Ont., گفت: اخبار جهانی او شرکت در تظاهرات در بخشی به دیدن سیستمیک و نژادپرستی نهادی برچیده شد.

“من دو فرزند جوان یک دختر جوان و یک پسر جوان — و من می خواهم به اطمینان حاصل شود که آنها می توانند زندگی در جامعه ای که آزاد و منصفانه و عادلانه” او گفت:.

ادامه مطلب: جدید تورنتو داده ها نشان می دهد که چگونه racialized کاهش درآمد جوامع در حال ضربه سخت coronavirus

دوباره فکر کردن در این کشور سیستم ها و موسسات باید یک کلید تمرکز با توجه به اروین المن سابق استانی حمایت از کودکان و جوانان برای دولت انتاریو.

“ما باید درک کنند که آن را در مورد اینکه آیا ما مردم خوب و یا بد مردم” المن گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این در مورد نهادهایی که اجداد من تنظیم و من همچنان به از سود و دیگران ندارند.”

هیو Simmonds یک استاد در دانشگاه رایرسون گفت که او امیدوار است برای دیدن یک قوی تر و عادلانه تر در آینده برای کشور است.

“آنچه ما واقعا می خواهید به آغوش فرصت برای گفت و گو به مکالمه ما جمعی آتی و چگونه ما می تواند ما را از خانه و سرزمین مادری واقعا یک محل است که فراگیر و یک مدل برای جهان است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>