ده ها تن احتمالا در معرض coronavirus در کالیفرنیا بیمارستان قبل از تشخیص

Category: پلیتیکو Comments: No comments

University of California, Davis Medical Center in Sacramento, Calif. | AP Photo

دانشگاه کالیفرنیا در دیویس مرکز پزشکی در ساکرامنتو, کالیفرنیا. | AP Photo

اوکلند — کالیفرنیا زن به طور بالقوه در معرض ده ها تن از مردم در واکاویل بیمارستان بیش از یک هفته قبل از او تشخیص داده شد به عنوان اولین بیمار به احتمال زیاد به قرارداد کروناویروس در آمریکا, جامعه, مقامات بیمارستان گفت: امروز.

بیمار برای اولین بار وارد NorthBay VacaValley بیمارستان اورژانس در شب از Feb. 15 و صرف سه روز وجود دارد — بسیاری از زمان در واحد مراقبت های ویژه گفت: Steve Huddleston سخنگوی NorthBay بهداشت و درمان. او پس از انتقال به دانشگاه کالیفرنیا در دیویس مرکز پزشکی در ساکرامنتو در فوریه. 19 با توجه به بدتر شدن شرایط او گفت:.

تبلیغات

پس از یادگیری در بیمار تشخیص داده شده بود روز شنبه با رمان coronavirus فشار بیمارستان راه اندازی دقیق ردیابی هر کسی در واکاویل تسهیلات که ممکن است تا به حال هر گونه تماس با این بیمار با توجه به Huddleston و مقامات بهداشتی دولت.

“ده ها” اما “کمتر از صد” نفر به طور بالقوه در معرض در بیمارستان Huddleston گفت. اما او اضافه کرد: این یک هدف در حال حرکت از آنجا که مقامات بیمارستان در حفظ و شناسایی افراد دیگری نظارت بر دوربین که ممکن است در نزدیکی بیمار و یا نزدیک به اتاق که در آن بیمار اقامت داشت. او همچنین گفت: تمام ارائه دهندگان خدمات است که به طور مستقیم تحت درمان بیمار مطلع شده اند.

واکاویل حدود 10 مایل از تراویس پایگاه نیروی هوایی که در آن گروه از بیماران آمریکایی شده اند پرواز به قرنطینه تنظیمات از چین و کشتی کروز خاموش ژاپن است. مقامات وزارت امور خارجه گفت: صبح روز پنجشنبه آنها هیچ لینک بستن آن دسته از بیماران به زن بود که در واکاویل بیمارستان.

Huddleston گفت: کارکنان بیمارستان نیست درخواست بیمار آزمایش می شود برای coronavirus در حالی که در واکاویل بیمارستان به دلیل بیمار نیست معیارهای آزمایش می شود.

UC Davis مقامات بلافاصله درخواست تست هنگامی که بیمار برای اولین بار وارد وجود دارد اما آزمایش شد تا روز یکشنبه به دلیل CDC در ابتدا گفت: بیمار به معیارهای برآورده نمی کنند. بیمار باقی می ماند در ساکرامنتو بیمارستان مراقبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>