دکتر Fauci تضاد مغلوب ساختن پیشی جستن به Trevor Noah: نمی توانید ‘خودسرانه’ بازگشایی امریکا

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Trevor Noah فرود آمد اولین اواخر شب مصاحبه با دکتر Anthony Fauci به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از راه دور به نظر می رسد در جمعه شب برنامه “روزانه و اجتماعی فاصله نشان می دهد.”

Fauci شروع به توصیف coronavirus به عنوان “بدترین کابوس” از یک بیماری همه گیر دیدگاه مطلب “ترسناک” از ابولا به دلیل آن را آسان تر و بیشتر است “موذی” از آنفولانزای فصلی به دلیل آن را حدود 10 بار به عنوان کشنده است.

به عنوان با livestream مصاحبه با Steph کاری پیش از آن در روز Fauci را هدف اصلی در صحبت کردن به نوح برقراری ارتباط به افراد جوان که چرا آنها باید بیشتر از ترس از ویروس از آنها ممکن است فکر می کنم.

“ما می دانیم که افرادی که مسن تر هستند و یا افرادی که در زمینه عفونت های تنفسی بالاتر شانس مرگ ناشی از ویروس” نوح گفت. “اما من فکر می کنم مردم شروع کرده اند به این باور است که این بدان معناست که افراد جوان سیستم ایمنی هستند و نمی توانند بیمار از coronavirus. آنچه مردم هستند نه درک درستی از اعداد؟”

Fauci ساخته شده دو نقطه در پاسخ. “حتی اگر شما جوان هستید و نه کاملا رویین تن” سخن گفت و توضیح داد که حتی مردم در 30s و 40s خود را با شرایط اساسی می تواند در نهایت در بیمارستان نیاز به مراقبت های ویژه. “اگر شما فکر می کنم شما به طور کامل رویین تن شما نادرست هستند,” او گفت:.

“موضوع دوم که مهم است که حتی اگر شما ممکن است به طور جدی بیمار و شما می توانید برای دریافت آلوده با تعداد نسبتا کمی از علائم یا بدون علامت و یا خفیف نسبتا بی اهمیت علائم, اما پس از آن شما می توانید شخص دیگری آلوده که آلوده آسیب پذیر فرد که پس از آن می میرند” او ادامه داد. “بنابراین شما باید یک مسئولیت نه تنها برای محافظت از خود, اما شما تقریبا باید اجتماعی و اخلاقی و مسئولیت برای محافظت از افراد دیگر است.”

بدون انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم Fauci مطمئن ساخته شده به اخراج برخی از رئیس جمهور بیش از حد خوش بینانه پیام را به مردم آمریکا از زنده ماندن این دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای این وعده که مردم قادر خواهد بود به جمع در اعداد بزرگ با عید پاک.

“این ویروس است که, ساعت, ترور,” Fauci گفت. “بنابراین مردم می گویند خودسرانه دو هفته ما در حال رفتن به خوب است. این بستگی به سینتیک از شیوع بیماری است.” او توضیح داد که آن را “غیر قابل پیش بینی” که هر کشور خود را تکمیل عفونت چرخه اما اشاره کرد که آن را در زمان حدود هشت هفته برای چیزهایی که برای شروع درست کردن در چین است. و است که با بسیار سختگیرانه تر اقدامات انجام شده از شده اند در محل قرار داده در ایالات متحده آمریکا

او به عنوان بسته بندی تا مصاحبه نوح گفت Fauci, “ایمن ماندن و دستهای خود را به دلیل که جعلی سرفه کردی.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن به روزانه نشان می دهد خبرنگار اردن Klepper در آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>