‘دراکولا” و “فرانکشتاین’ تیم در نیویورک—با نتایج مختلط و ‘تولدت مبارک داگ’ می گوید گی حقایق

Category: دیلی بیست Comments: No comments

“دراکولا” و “فرانکشتاین”

چگونه به دراکولا هر دو بسیار خنده دار و همچنین سیاسی جدی و عاطفی, پر سر و صدا ؟ کیت Hamill است نمیفهمد که نمایشی از گره خارج درخشان در reimagined دراکولا برای #MeToo عصر کارگردان Sarna Lapine (بازی در کنار فرانکشتاین—ایده های خوب—در CSC به 8 مارس). در Hamill را بازگویی مجموعه ای در یک پراکنده مرحله با ورق جوی روشنایی و فقط عجیب و غریب صندلی Hamill ساخته شده است که دراکولا به یک بازیگوش و همچنین مرگبار جدی فمینیستی حکایت.

در اینجا دراکولا (متی Amendt) است که به عنوان swaggering و louche به عنوان شما ممکن است تصور کنید و اولیه خود را از معادن جاناتان هارکر (بیچاره مایکل جرثقیل) مرغزار و اشاره کردنی. دراکولا می خواهد برای از راه بدر کردن او و همچنین از راه بدر کردن او را به بدی.

ایستاده در راه خود زنان هستند; وجود دو حمله برده دراکولا است Druscilla (لورا Baranik) و Marilla (لری Laing). وجود دارد دوباره جنسیتی Renfield, بازی های برگزار شده توسط Hamill خودش. آن را برای آنها را به پرتاب بدن خود را در راه هر انسان حمله و آلوده هر کسی با vampiric سم دراکولا فرستادن.

در Hamill را بازگویی این سرکش زنان بد و دیوانه, مطمئن, اما همچنین دراکولا قربانیان و قربانیان چیز دیگری است. ماهیت vampiric مسمومیت دراکولا می خواهد به بازدید بر جهان است و نه فقط هیولا در حس ایجاد ترسناک خون آشام ها بلکه در یک بزرگتر حس ساختمان و حفظ مردسالاری.

این بازی است که به عنوان خنده دار به عنوان آن تیز است و آن را سخاوتمندانه به آن شخصیت مرد بیش از حد; آنها بخشی از راه حل اگر آنها را به سادگی باز کردن ذهن خود را

گام رو به جلو ون هلسینگ (جسیکا فرانسیس Dukes) و مینا هارکر (کلی Curran) در Hamill را بازگویی آن است که آنها خواهد شد که نه تنها مقابله با دراکولا اما همچنین امیدواریم که برای شکستن چرخه مردسالار نقض حقوق بشر که او نشان دهنده. در صورتی که برای تلفن های موبایل آموزشی بازی است که با Dukes آوردن یک کابوی-ish cockiness به ون هلسینگ در حال رشد بیشتر بی تاب لحظه به لحظه به عنوان او تلاش می کند برای دریافت مینا—بازی های برگزار شده توسط کوران با یک ماده از این واقعیت شوخ طبعی و jadedness—از خواب بیدار و مسئول سرنوشت خود را; یک نبرد تعیین سرنوشت خود و زن ادعا که ادامه خواهد داد تا مدت ها پس از دراکولا شده است پرداخته است.

عفونت از مردسالاری, این دراکولا باعث روشن وجود داشته باشد پس از آشکار هیولا کشته است. این بازی است که به عنوان خنده دار به عنوان آن تیز است و آن را سخاوتمندانه به آن شخصیت مرد بیش از حد; آنها بخشی از راه حل اگر آنها را به سادگی باز کردن ذهن خود را. آن را نیز به زیبایی صحنه و انجام حق را به ظاهر ناگهانی قرمز جواهرات در سراسر سفید و ترد پیراهن و بلوز زمانی که خون کشیده شده است و مرحله خیس در نور قرمز در همان لحظه. بدون رنگ شربت ذرت در اینجا.

متاسفانه فرانکشتاین است که به عنوان مسلط و مبتکر به عنوان دراکولا. در اینجا دو نوازندگان استفانی بری (بازی هر دو فرانکشتاین و موجود) و راب موریسون twanging گیتار و صورتحساب به عنوان “گروه کر” تقطیر مری شلی رمان به ملزومات آن. اما برگزاری است تا قطعات یدکی و انطباق بنابراین تحت اللفظی آن صرفا می آید در سراسر به عنوان یک وظیفه شناس در حال ویرایش است.

بر خلاف دراکولانیست روشن کردن متن در یک راه جدید; آن یافت نشد هر چیزی روشنگری در مورد آن می گویند. آن را به خوبی انجام می شود بسیار خوب به دنبال نسخه خلاصه شده از کتاب. بری به طرز ماهرانه ای متحرک فرانکشتاین توسعه از گوناگون توده به زبانی وقف بودن.

این یک تصمیم عجیب و غریب به موریسون به یکی از شخصیت های اددر هنوز هم به گیتار بنابراین شواهد با ditties که آیا نشان دادن این مواد در هر راه تازه. در این CSC بازی های دراکولا ضربان فرانکشتاین.

“تولدت مبارک داگ”

تولدت مبارک داگ یکی از رفتار های نیویورک در زمستان و آن را اتفاق می افتد off-Broadway; رفتن به شکار آن را در سوهو تاتر (از طریق مارس 1). درو Droege, مشهور خود را برای دیگر اشوبگرانه monolog, رنگ های روشن و الگوهای جسورانهنوشته است و انجام این 60 دقیقه بازی به کارگردانی تام DeTrinis و تولید شده توسط برادوی و زشت بتی ستاره Michael Urie.

در این مرحله است که با یک گروه از جداول هر کدام با یک لیوان چیزی. نوشیدنی متعلق به مهمانان از eponymous داگ—اش را جشن تولد 41 در یک نوار شراب در دریاچه نقره ای لس آنجلس—و ویژگی های بازی آنها را محبوب ، regaling غیب داگ (ما در مخاطبان) با مستی احساسات او در مورد مردان آنها را به خود جلب و اسرار آنها را به اشتراک با داگ.

Droege زنده, خلاصه ای از شخصیت ها آغاز می شود با یک مهمان که تصادفی, بی ادب سرسبز—مستقیم اکو از شخصیت او جری در رنگ های روشن و الگوهای جسورانه. این مهمان یک بازیگر است که در تلاش برای ایجاد حس از یک حرفه ای رفته جنوبی در حالی که leering در هر انسان در مجاورت. Droege مهارت است که هر دو را به یک شخصیت به fizzing زندگی و همچنین پاک کردن ضعف خود را به عنوان ما در حال دعوت به او بخندند.

شخصیت ها قلم پرتره و سریع و استادانه آنهایی که در آن. آنها نیز به شدت در نقطه. در دقیقه 60, ما واقعا به دانستن صفت بازیگر و همچنین به عنوان یک smug, گی, زن و شوهر بیش از حد پیچیده خود را به اطلاع هر چیز دیگری و یک هزاره پیشخدمت بیش از حد ثابت در گفت درست نیست و باعث جرم. نیز وجود دارد یک beaky سابق وجود دارد برای قاضی و کاهش, با ناامنی در سوسوی نمایش. و آماده شدن برای شبح معروف عجیب و غریب بیش از حد با languorous حکمت به بیان.

زیباترین شخصیت—و یکی از شما می تواند با خوشحالی صرف یک ساعت با یک گی مرد که رهبری کاملا یک زندگی است و شادی خود را در این زندگی و تجزیه و تحلیل خود را از داگ را که باعث می شود ما لبخند در حالی که همچنین رانندگی در خانه Droege بزرگتر امتیاز در میان مستی bitching شوق و شعف.

این شخصیت ها همه شخصیت های ما می دانند, شده اند و یا در اطراف و یا شاید حتی تشخیص به عنوان بخش هایی از خودمان است. همه آنها بخشی از ما بزرگ, گی, جهان, اما چقدر به ما می خواهید به طرد یکی یا بیشتر از آنها. تولدت مبارک داگ بسیار خنده دار است با اشاره به جشن نیست تولد, نوع, اما پذیرش—از خود و دیگری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>