گسترده پلیس جدید لایحه اصلاح پیش نویس مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها خواهد ممنوعیت chokeholds محدود “واجد شرایط ایمنی” برای افسران پلیس ایجاد یک ملی سوء رجیستری پایان استفاده از هیچ-knock حکم در موارد دارو و مجازات یک جرم فدرال در میان دیگر تغییرات چشمگیر, با توجه به یک طرح کلی در حال گردش در کاپیتول هیل.

عدالت در پلیس عمل 2020 حمایت در خانه طرف با تشکر. کارن باس (D-کالیفرنیا.) رئیس کنگره سیاه حزبی و قوه قضائیه رئیس کمیته جری Nadler (D-n. y.) و سنسور. Cory Booker (D-N. J.) و کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) در سنا طرف. هریس است که در میان دونده جلو برای تبدیل شدن به دموکراتیک معاون ریاست جمهوری نامزد این سال است.

این موضوع از پلیس اصلاحات بوده محوری به مرکز ملی بحث سیاسی پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید 46 ساله آفریقایی-آمریکایی پس از دستگیری او توسط مینیاپولیس, Minn., پلیس. چهار سابق مینیاپولیس افسران پلیس در حال حاضر متهم شده است در Floyd مرگ اما اعتراض عمومی بیش از این حادثه منجر به گسترده — و گاهی اوقات خشونت-گرفتار — تظاهرات در سراسر ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده از جمله بیشتر راهپیمایی این آخر هفته.

با CBC مصرف سرب در تهیه پیش نویس قانون بلندگو نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و بالا خانه رهبران قول داده اند که به یک پلیس لایحه اصلاحات در طبقه تا پایان ماه ژوئن در حالی که حزب دموکرات خواستار اقدام در اتاق بالایی. خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) گفت: حزب او سعی خواهد کرد برای کار با دموکرات ها در قانون اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را سخت خط در مورد این مسئله ممکن است آن را دشوار برای قانونگذاران جمهوریخواه کنگره برای ثبت نام بر روی این طرح است.

جدید دموکراتیک پیشنهاد خواهد شد که پرده برداری از اوایل هفته آینده است دراماتیک ترین تلاش برای بازنویسی قوانین فدرال در پلیس در دهه. هنوز این لایحه را حامیان می گویند این تغییرات به شدت مورد نیاز به آدرس قدیمی دهه بدرفتاری و جوامع اقلیت در دست پلیس است.

“مداوم بدون کنترل تعصب در پلیس و سابقه عدم پاسخگویی است wreaking ویران در جامعه است. شهرستانها هستند به معنای واقعی کلمه در آتش با درد و غم و اندوه ساخته شده توسط خشونت بازدید, بر, بزرگ سیاه و قهوه ای بدن” متحده “سلام همکار” نامه همراه با طرح این پیشنهاد جدید است.

“در حالی که وجود دارد این است که هیچ سیاست تجویزی است که پاک کردن دهه نژادپرستی نظاممند و بیش از حد پلیس – آن زمان ما در ایجاد تغییر ساختاری با معنی اصلاحات.”

دموکرات ها به دنبال به را “شفافیت” و “پاسخگویی” به نیروهای پلیس با ساخت تعدادی از تغییرات به چه افسران آموزش دیده و همچنین چگونه آنها رفتار خود را در تعامل با مردم است.

بحث برانگیز ترین طرح خواهد تجدید نظر در قوانین فدرال پوشش زمانی که افسران پلیس را می توان با استفاده از نیروی بیش از حد و اینکه آیا آنها می توان شکایت کرد و برای چنین رفتار است.

زمان قانون فدرال ایالات متحده است که افسران پلیس را به “عمدا محروم” یک فرد از حقوق قانونی خود به منظور به اتهام تخلف به گفته وزارت دادگستری ،

دموکرات ها می خواهید به تجدید نظر در استاندارد فدرال از “عمدی” به “آگاهانه یا با بی پروا بی اعتنایی” و همچنین تغییر زبان را پوشش زمانی که چنین اعمال غیر قانونی یافت می شوند که منجر به کسی مرگ است.

علاوه بر دموکرات ها می خواهید برای محدود کردن “واجد شرایط ایمنی” برای افسران پلیس را به “فعال کردن افراد برای بازیابی خسارت هنگامی که مأموران اجرای قانون را نقض حقوق اساسی” با توجه به طرح.

این تغییرات مطمئن شوید که به مخالف توسط پلیس اتحادیه های کارگری که خوب بکار بردن نفوذ سیاسی در سطح ایالتی و محلی.

دموکرات ها همچنین می خواهم به اعطای حکم قدرت به وزارت دادگستری, حقوق مدنی, بخش به بررسی اتهام سوء رفتار پلیس و همچنین به عنوان “incentivizing دولت به طور کلی وکیل به رفتار و الگوی عمل تحقیقات” در برابر نیروهای پلیس با سابقه بدرفتاری مربوط به جوامع اقلیت.

یکی دیگر از تغییرات عمده ای خواهد بود که ایجاد یک “پلیس ملی سوء رجیستری.” دموکرات و پلیس-طرفداران اصلاحات می گویند ماموران مجرم سوء بیش از حد اغلب حرکت از یک بخش به دیگری با وجود سابقه بد رفتار. این قانون را ایجاد یک “فدرال رجیستری از همه دولت های فدرال و ایالتی و محلی مأموران اجرای قانون” است که شامل سوء رفتار شکایات و نظم و انضباط و یا ختم پرونده. ادارات پلیس را اعلام کرد که هر افسر استخدام گواهی شده است.

و فدرال پایگاه داده ایجاد خواهد شد که شامل گزارش هر گونه استفاده از زور توسط پلیس علیه شهروندان است. داده ها خواهد بود شکسته “ملیت ، جنسیت و نژاد و قومیت و سن و ناتوانی تسلط به زبان انگلیسی و مسکن وضعیت هر یک غیر نظامی در برابر آنها یک افسر اجرای قانون استفاده از نیروی” با توجه به طرح کلی از این پیشنهاد.

دموکرات ها همچنین می خواهید برای پایان دادن به “نژادی و مذهبی پروفایل;” نیاز “آموزش در تعصب نژادی و وظیفه دخالت;” بان کی مون بدون دست کشیدن حکم در موارد دارو; end استفاده از chokeholds و کاروتید نگه می دارد; تغییر “استاندارد برای ارزیابی اینکه آیا اجرای قانون استفاده از زور توجیه بود از اینکه آیا نیروی معقول و منطقی بود به اینکه نیروی لازم بود;” محدود کردن انتقال از درجه نظامی و تجهیزات به دولت و ادارات محلی پلیس; نیاز به لباس شخصی فدرال اجرای قانون مامور به پوشیدن دوربین بدن; و استفاده از بودجه فدرال را به استفاده از چنین دوربین های گسترده تر برای دولت و پلیس محلی.

مجازات را تبدیل به یک جرم فدرال تحت فدرال جنایات نفرت اساسنامه به عنوان به خوبی. هریس و بوکر در این هفته درگیری با سن. رند پل بیش از کنتاکی حزب جمهوری خواه اپوزیسیون به یک خانه-تصویب لایحه مجازات فدرال نفرت و جنایت.

پل می خواهد تغییرات در این لایحه است که او می گوید مورد نیاز برای اطمینان از مجازات اتهامات نمی تواند به ارمغان آورد برای جراحات جزئی. تلاش های خود را به نگه دارید تا این لایحه را تصویب سریع آورده condemnations از بوکر و هریس در مجلس سنا طبقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im