Draisaitl پیشی قرن نقطه علامت گذاری به کمک Oilers پایین جت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بیش از 100 نقطه ساخته شده بود که بسیار شیرین برای Leon Draisaitl مهم دو امتیاز Edmonton Oilers به دست آورده و همراه با آن در روز شنبه.

Draisaitl تا به حال دو گل و کمک به او بدهد 102 امتیاز در این فصل به عنوان Oilers آمد دور با 3-2 پیروزی بر Winnipeg Jets در یک بازی بین یک جفت از آسیب-سرند تیم های گرسنه به صورت حذفی امتیاز.

“بدیهی است که من هیجان زده در مورد آن” Draisaitl گفت: در حال پخش برای اولین بار در NHL برای ضربه زدن به علامت قرن در این فصل است. “این یک نقطه عطف ویژه برای من اما این است که بیش از در حال حاضر, در حال حاضر آن را در مورد ساخت برگشتی.”

رایان Nugent-هاپکینز قرار داده و دور برنده 5:16 باقی مانده و کمک در هر دو Draisaitl اهداف به عنوان Oilers (34-23-8) جامعی دو بازی از دست دادن ترمز ماشین. ادمونتون نقل مکان کرد و جلوتر از Canucks در اقیانوس آرام بخش پس از ونکوور را از دست داده به تورنتو افرا برگها 4-2 پیش از آن در شب است.

“این فوق العاده چگونه سریع او رسید آن را در این سال” Nugent-هاپکینز گفت: از Draisaitl گرفتی 100 نقطه فلات. “بسیار دیوانه است. خود جرم آشکار است که چقدر خوب او در ساخت بازی می کند اما خود دفاع بیش از گذشته کشش شده و پس از جامد ، در داخل او بسیار افتخار می کنم. او باید بود. این یک نقطه عطف بزرگ.”

سازمان دیده بان | Draisaitl اسمیت قدرت Oilers گذشته جت:

لئون Draisaitl تا به حال یک جفت از اهداف و مایک اسمیت ساخته شده 38 موجب صرفه جویی در به قدرت Edmonton Oilers بیش از Winnipeg Jets 3-2. 1:52

لوگان شاو و کایل کانر پاسخ برای جت (33-28-6) که رفته اند 1-3-1 در آخرین پنج گردش. Winnipeg است به همان تعداد از نقاط به عنوان نشویل اما شکارچیان باید سه بازی در دست به پایین نگه داشتن دومین کارت های وحشی نقطه در کنفرانس غرب.

“مهم نیست که چگونه شما بازی شما رو به نتایج این زمان از سال” گفت: Winnipeg را بلیک ویلر. “ما در یک موقعیت که در آن ما با پنج دقیقه در سمت چپ بازی ما نمی توانیم ترک با صفر است. شما فقط نمی تواند آن را انجام دهد.”

کانر McDavid ارسال یک پاس پشت دست ضربه زدن از طریق چین به Draisaitl که banked خود 38th هدف از این فصل خارج از جت دروازه بان کانر Hellebuyck و در در 6:27 علامت افتتاحیه دوره است.

آن Draisaitl لیگ پیشرو در 100 نقطه از مبارزات انتخاباتی تبدیل شدن به اولین آلمانی-متولد بازیکن و هفتمین بازیکن در Oilers تاریخ حق رای دادن برای ضربه زدن به علامت قرن در فصل متوالی.

“او فقط یک جانور وجود دارد خارج وجود دارد در همه شرایط بیش از حد آن نه تنها قدرت آن را مجازات کشتن و صورت-آف” گفت: Oilers سر مربی دیو Tippett. “او در حال پخش است واقعا خوب در حال حاضر.”

جت های کنترل سرعت در دوره دوم و پاداش شدند و 13 دقیقه در زمانی که شاو بود فنر کینگ و ضرب و شتم Oilers دروازه بان مایک اسمیت.

فقط 44 ثانیه بعد چرخ ساخته شده یک حرکت زیبا به راه اندازی کانر برای 33rd هدف از این فصل و 100 حرفه ای خود را.

Draisaitl منحرف خانه McDavid شات در یک بازی قدرت با 13 ثانیه به سمت چپ در دوره دوم به آن گره تا 2-2.

Oilers رسید پشت در جلو با پنج دقیقه به بازی سوم به عنوان Draisaitl تغذیه آن را به Nugent-هاپکینز و او گوشه ای برای خود 19.

Winnipeg حال فشار شدید با دروازه بان کشیده برای نهایی چند دقیقه اما اسمیت جامد برای حفظ نفع خود پایان با 38 موجب صرفه جویی در.

Oilers سوار در سه بازی سفر جاده ای در نشویل در روز دوشنبه در حالی که جت های شروع یک بازی homestand روز سه شنبه در برابر بوفالو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>