خرحمالی شناور را محتمل: بلومبرگ-کلینتون بلیط

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مت خرحمالی معروف خبرخوان و اینترنت provocateur خرد آرامش در غیر این صورت آرام صبح روز شنبه با یک بزرگ-اگر درست بمب: “منحصر به فرد: بلومبرگ در نظر هیلاری همسر در حال اجرا.”

“منابع نزدیک به بلومبرگ کمپین بگویید خرحمالی گزارش که نامزد است و با توجه به هیلاری به عنوان همسر در حال اجرا پس از رای گیری یافت ایسنا-کلینتون ترکیب خواهد بود یک نیروی توانمند…” این صدای جیر جیر در ادامه با اشاره به خرحمالی را eponymous وب سایت که در آن حرکت شبیه چمچه زنی در تاکید نوع بالا رفته و روشن-rot-تمام-کلاه تیتر.

خرحمالی البته طولانی و پیچیده تاریخ با کلینتون-اخبار مرتبط با داشتن شکسته Monica Lewinsky امر با بیل در سال 1998 و پس از آن داده می شود جای تعجب مطلوب درمان به هیلاری 2008 مبارزات انتخاباتی.

به عنوان رسانه از CNBC به نیویورک پست به انگلستان ایمیل های روزانه بازی های برگزار شده تا روز شنبه داستان بلومبرگ انتخاباتی عنوان گزارش, اما آن را انکار نمی کند.

“تمرکز ما روی اولیه و بحث نمی VP حدس و گمان’ Jason Schechter کمپین ارتباطات مدیر در بیانیه ای گفت.

خرحمالی همچنین گزارش داد که میلیاردر شد به دنبال تغییر اقامت خود در نیویورک که در آن کلینتون نیز ساکن به “خانه او صاحب” در کلرادو یا فلوریدا. اگر چه موضوع به تفسیر قانون اساسی را 12th متمم آمده است که ریاست جمهوری و معاون ریاست جمهوری نامزد نخواهد بود و یک ساکن همان دولت است.

شنبه بعد از ظهر خرحمالی شد لینک از صفحه اصلی خود به این گزارش انجام شده در Daily Mail به نقل از خرحمالی خود که هنوز تایید نشده حرکت شبیه چمچه زنی.

اخبار ممکن است فردا نیوز-کلینتون بلیط جلب واکنش سریع آنلاین با Trumpworld ارقام relishing ایده.

“من فکر می کنم مطلقا هیچ چیزی را که realDonaldTrump و هواداران خود را شادتر” محافظه کار مفسر Candace اونز توییتی. “Do it, @HillaryClinton. ما در روز است.”

دیگران از جمله سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور Jason Miller, انداخت, آب سرد در چشم انداز بلومبرگ انتخاب دموکراتیک ریاست جمهوری 2016 به عنوان نامزد خود را در حال اجرا همسر آن را “سرپوش و پوششی” برای اطمینان از دیگر نامزدهای دموکرات را دریافت نمی توجه است.

“کج خواهد اضافه حزبی میله رعد و برق پویا بلومبرگ *در حال حاضر* اجتناب در کل” میلر نوشت.

برخی نیز با اشاره به این که خرحمالی به تازگی از دست داده برخی از مشروعیت در Trumpworld پس از در حال اجرا یک سری از داستان انتقاد از رئیس جمهور. این می تواند یک راه برای گرفتن خارج نشده و با رئیس جمهور و حامیان او — و یا آن را نوعی خرحمالی فساد ؟

دیگران و در عین حال با اشاره به گزارش ابری اخبار چرخه پس از نیویورک تایمز و واشنگتن پست منتشر عمیق شیرجه رفتن داستان در صبح روز شنبه که دقیق بلومبرگ است انسان دوستی-برای-تاثیر شبکه و تاریخچه اتهام جنسیتی نظرات بود.

شنبه بعد از ظهر کلینتون به حال عموم در پاسخ به این گزارش.

اما در اوایل این ماه کلینتون گفت: Ellen DeGeneres در مصاحبه ای که او “احتمالا” نمی خواسته می شود به معاون ریاست جمهوری نامزد شده است. “هرگز نمی گویم هرگز” کلینتون گفت: “این اتفاق نمی افتد.”

در ضمن تهمت خود را هنوز به وزن در دو از حیوان خانگی خود را با موضوعات روز شنبه: شایعات مربوط به خود را مغبون کینه جویی سیاسی و رقبای جدیدتر در سال 2020 دنباله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>