داروی تنظیم کننده باقی می ماند ایران در Covid-19 می گوید: آژانس اتحادیه اروپا رئیس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رقابت میان دولت ها برای تضمین دسترسی به دارو و آینده واکسن در برابر coronavirus شدید شده است — اما آن را نه تبدیل مواد مخدر رگولاتور در برابر هر یک از دیگر.

بر خلاف آن را آورده و آنها را به هم نزدیک گفت: گیدو Rasi رئیس سازمان پزشکی اروپا است که در اتهام از معرفی دارو و واکسن مصوبات برای تمام 27 اعضای اتحادیه اروپا.

Rasi گفت سیاسی است که یک جبهه متحد در میان جهانی تنظیم کننده اطلاعات لازم برای تایید داروهای جدید و یا واکسن برای رمان coronavirus کمک خواهد کرد که آنها را به مقاومت در برابر فشار سیاسی به عنوان دولت رقابت را برای اولین بار به ارائه شهروندان خود واکسن و یا درمان.

“اگر هر کس دیگری این موقعیت آن را آسان تر برای یکی ایستاده و به توضیح است که آن را [تنها فردی آژانس موقعیت] آن را یک دیدگاه جهانی” او گفت:. “در این دیدگاه آن دادن مقدار زیادی از قدرت به هر یک از ما.”

پزشک ایتالیایی است که در راس EMA برای تقریبا یک دهه Rasi مدت به پایان می رسد در 15 نوامبر. او را جایگزین Emer کوک مدیر سازمان بهداشت جهانی تنظیم و وارزيابي وزارت.

Rasi همچنین صندلی های ائتلاف بین المللی از داروهای مقامات نظارتی (ICMRA), داوطلبانه همکاری بین 28 مواد مخدر سازمان در سراسر جهان از جمله سازمان غذا و دارو, ملی چین محصولات پزشکی دولت و ملی برزیل بهداشت نظارت آژانس است.

ائتلاف وجود داشته و قبل از همه گیر اما همکاری شدید تر شده و با جلسات مجازی هر دو هفته به منظور کمک به تسریع و تسهیل در توسعه تصویب و در دسترس بودن Covid-19 درمان و واکسن در سراسر جهان است.

EMA و FDA به نوبت در ریاست جلسات Rasi گفت. ژاپن داروی تنظیم کننده نیز بسیار درگیر و نیجریه یک تبدیل شده است بسیار فعال در ایران به تازگی گفت.

مقامات FDA نیست موجود به صحبت در مورد همکاری, اما یک مقاله ارسال شده بر روی وب سایت آژانس در پایان ماه ژوئن تبلیغ و همکاری با اتحادیه اروپا و ژاپن و کانادا در coronavirus درمان.

“ما همچنان به همکاری با ما جهانی نظارتی همتایان ما به دنبال به امن و موثر Covid-19 واکسن و درمان به شهروندان ما به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است گفت:” مقاله امضا شده توسط FDA معاون کمیسر سیاست, قوانین و امور بین الملل آنا ابرام و علامت Abdoo دانشیار کمیسیون جهانی سیاست و استراتژی است.

امید و اعتیاد به مواد مخدره

مذاکرات بین مواد مخدر سازمان در مورد نحوه مدیریت کوچکتر از مقدار معمول از اطلاعات آنها را در اختیار خود را به عنوان آنها تصمیم می گیرید که آیا به تصویب Covid-19 مواد مخدر و شاید یک واکسن.

تنظیم کننده نگران کوچک مطالعات داروسازان و شرکت های زیست فناوری با استفاده از آزمون واکسن با توجه به Rasi. “این تکه تکه شدن است که برای تولید تعداد زیادی از underpowered مطالعات با مجمل اطلاعات — با یک سیگنال خوب اما مجمل” او گفت:.

قطره-قطره ای از اطلاعات مندرج در رسانه ها در مورد نتایج خوب در آینده برای استفاده از داروهای مختلف یا واکسن در حال توسعه به مقدار یک روابط عمومی رقابت است که توسعه دهندگان در حال بازی در میان خود Rasi گفت.

آخرین مثال آمد این هفته است. یک واکسن آزمایشی توسعه یافته توسط ایالات متحده بر اساس مدرن باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن بدون عوارض مهم در مراحل اولیه کارآزمایی بالینی دانشمندان در گزارش روز سه شنبه. یک روز بعد دیلی تلگراف گزارش داد که یک واکسن در آثار توسط دانشگاه آکسفورد و داروسازی شرکت AstraZeneca نیز تولید یک پاسخ ایمنی بدن در برابر بیماری است.

اما برای مبارزه با مواد مخدر تنظیم کننده در ICMRA همکاری “همه واکسن ها را در همان سطح از توسعه چرا که ما هیچ داده ها در جدول” Rasi گفت. تنظیم کننده هنوز هم نیاز به دریافت پاسخ سوالات خود در هنگام واکسن توسعه دهندگان درخواست موافقت کرد. “در آن وجود خواهد داشت بدون تخفیف.”

دولت های اروپایی و ایالات متحده آمریکا شده اند و رقابت برای دسترسی به مواد مخدر در برابر coronavirus. زمانی که اخبار ظهور در پایان ماه ژوئن است که در ایالات متحده را خریداری کرده بود و تقریبا تمام سهام از یک داروی remdesivir برای یک زن و شوهر از سال اروپا شد سریع به می گویند که آنها نیز در گفتگو با داروسازی جلعاد برای دسترسی امن.

اما این را تحت تاثیر قرار نشده همکاری بین اروپا و آمریکا داروی تنظیم کننده Rasi گفت. “رقابت کمی در سطح دیگری است. آن را بیشتر برای مذاکره کنندگان دولت,” او گفت:.

این بدان معنا نیست که تنظیم کننده نمی انشعاب در آنچه که آنها در خانه انجام دهید. FDA به عنوان مثال به اورژانس تصویب در بهار به هیدروکسی کلروکین یک داروی تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کار در برابر ویروس. آن و سپس لغو آن در ماه ژوئن هنگامی که نتایج حاصل از آزمایشات بالینی نشان داد که نه تنها آن را موثر, اما که آن را حتی ممکن است به طور بالقوه خطرناک عوارض برای کسانی که آن را.

“سطح مورد بحث ما این است که سطح علمی و با ما به توافق برسند” Rasi گفت. “پس هر کس در هر حوزه قضایی ممکن است به یک کمی از یک رویکرد متفاوت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>