‘گنگ’ ‘احمق’ و ‘تنبل’ پخش در ذهن سابق NHLer با نارساخوانی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

سابق قهرمان جام استنلی و نارساخوانی مدافع برنت james cheshire, 43, می گوید سه کلمه هنوز پخش در سر خود را روزانه — خنگ احمق و تنبل است.

نارساخوانی یک بیماری است که باعث می شود آن را دشوار است به خواندن ، نوشتن و املا است. پانزده تا 20 درصد از جمعیت جهان است برخی از این علائم با توجه به بین المللی انجمن نارساخوان.

ادامه مطلب: سابق B. C. بازیکن هاکی می گوید سوء استفاده قرار می دهد ورزشکاران جوان’ بهداشت روانی در معرض خطر

به ساسکاتون-مطرح NHL التحصیل نارساخوانی اما نمی دانم آن تا بزرگسالی هنگامی که دختر خود را تشخیص داده شد, یک دهه پیش. پس از آن بود که او متوجه شد او سالها در مدرسه شده بود منفی نهفته است.

“مبارزه با چیزی به عنوان ساده به عنوان خواندن در کودکستان. شما می توانید دوستان خود را و همه خواندن و شما در حال مبارزه … شما دریافت می کنید به نام ” گنگ ” و “احمق” و ” تنبل.’ و این سه کلمه که پخش در سر من هر روز” james cheshire گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“[اگر] بچه ها در حال مبارزه آنها را آزمایش چون شما هرگز به عنوان یک بچه را فراموش کرده ام یک بار خندید. که در سر من ایستاده در مقابل درجه 9 کلاس و خواندن. بچه ها خندیدن. آن را هنوز هم چوب با من.”

“این است که اعتماد به نفس که واقعا هیچ کس درک می کند. ساده ترین چیزهایی که شما مبارزه در واقعا تلفات در بچه است.”

به عنوان او تلاش خود را در طول آموزش و پرورش, james cheshire تکیه نسبت به هاکی.

“وجود دارد هیچ سوال من به عنوان موفق به عنوان من در بازی 18 سال طرفدار هاکی به دلیل خوانش پریشی” james cheshire گفت.

“من هرگز ماهر ترین اما من همیشه به حال به کار سخت تر از همه با نارساخوانی با خواندن همه چیز است. من اخلاق کاری بود قطعا دلیل من موفق به زمانی که من در هاکی.”

ادامه مطلب: ساسکاچوان Huskie سرمه Bauml و برادر خود را به اشتراک گذاری نشکن باند

سوبل آموخته به اسکیت بازی کردن در پل شهرستان و در ادامه به بازی در ساسکاچوان اندام, AAA لیگ هاکی با ساسکاتون مخاطبین و ساسکاتون تریل. در غرب لیگ هاکی او honed مهارت های خود را به عنوان یک عضو از ساسکاتون تیغه و, Swift Current Broncos.

او پیش نویس به NHL در سال 1995 با بازی در اطراف 660 بازی و ضبط 218 امتیاز به عنوان یک defenceman در لیگ. رزومه کاری خود را از تیم شامل ونکوور کناکز, New York Islanders, Los Angeles Kings, Chicago Blackhawks و Montreal Canadiens.

“هنگامی که شما برنده [2010] جام استنلی در شیکاگو بدیهی است که برجسته از زندگی حرفه ای من… نام من را در جام استنلی و قابل مشاهده برای 65 سال است چیزی بسیار ویژه” james cheshire گفت.

Dumb, stupid and lazy replay daily in mind of Saskatoon-raised ex-NHLer with dyslexia
Chicago Blackhawks defenceman برنت james cheshire در NHL هاکی بازی در دنور, کلرادو., در Jan. 18, 2008. دیوید Zalubowski / AP Photo

در حال حاضر بازنشسته از حرفه ای هاکی, james cheshire در شیکاگو زندگی می کند و اختصاص وقت خود را به وکالت از طرف نارساخوان کودکان و خانواده خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او همچنین ایجاد برنت james cheshire بنیاد به تامین مالی و کمک آموزشی برای کمک به دانش آموزان مبتلا به نارساخوانی تحقق توانایی های بالقوه خود را از طریق تشخیص زودهنگام و مداخله است.

“اولین و مهمترین آن آموزش جهان است که در آن یادگیری تفاوت نه یک اختلال یادگیری. ما فقط یادگیری یک کمی متفاوت” james cheshire گفت.

“من می خواهم هرگز شخص دیگری به احساس راه من هر روز وجود دارد بسیاری از بچه های هوشمند است که یادگیری متفاوت و توانایی تغییر جهان است اما نمی خواهد این فرصت را از آنجا که آنها در حال گرفتن آموخت به راه راست.”

دنبال رویاهای خود را’: ناشنوا, چوگان سرپهن, دروازه بان اتحاد پیام برای دختران جوان

دنبال رویاهای خود را’: ناشنوا, چوگان سرپهن, دروازه بان اتحاد پیام برای دختران جوان

نارساخوانی کانادا, مدیر اجرایی, کریستین Staley گفت: هیچ آموزشی کشور معلمان برای آنها را به یاد بگیرند که چگونه برای شناسایی یک کودک مبتلا به اختلال خواندن و یا آنها را آموزش دهد.

“بسیار کمی وجود دارد ارائه شده از نظر منابع برای کمک به کسانی که معلمان رسیدن به دانش و یا ارائه پشتیبانی مناسب هنگامی که آنها انجام می دهند. وجود دارد که تنها تعداد کمی از مدارس در کانادا که نیاز به اجباری شناسایی. ارائه تسهیلات انجام شده است نه در جهانی کافی و یا شیوه” Staley گفت.

“با تمام گفت: یک کودک مبتلا به اختلال خواندن در واقع می تواند یاد بگیرند به عنوان خوانده شده و می تواند فقط به عنوان موفق به عنوان همسالان خود. آن نیاز به شناسایی این کودکان زود و ارائه شواهد و مبتنی بر آموزش, به نام ساختار سواد. آن است که واقعا با تمرکز بیشتر بر روی دانش صدا و پژواک.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کودکانی که مبارزه با خواندن باید غربالگری مشکلات شنوایی: مطالعه

James cheshire گفت: مسائل مربوط به سلامت روان می تواند بوجود می آیند از داشتن نارساخوانی.

“افسردگی و اضطراب و خودکشی و 65 درصد معتاد به مواد مخدر و الکل است. من سه و نیم سال و هوشیار است. من رفت و به ناتوانی. من دور نیست از مرگ را با مقدار کمی از مواد مخدر و الکل من بود و این بود که پوشش تمام درد” او گفت:.

“این چیزی است که در پشت صحنه تا مردم درک نمی کنند. وجود دارد مقدار زیادی از خجالت و شرم آور است.”

او امیدوار است در آینده نزدیک به یک پلت فرم که در آن دیگر نارساخوان بازیکنان هاکی احساس می کنید به اندازه کافی راحت برای رسیدن و با او صحبت کنید.

“وجود دارد بسیاری از ننگ را احاطه کرده است که خواندن و نوشتن. اگر شما نمی توانید بخوانید [و نمی دانم چرا به خصوص] شما فکر احمقانه می شود. هنگامی که شما نمی دانید که اگر چه در آن است بهتر است هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم بر این باورند که آن را نشانه ای از فقدان هوش” Staley گفت.

“چهل درصد از کودکان مبتلا به ناتوانی در یادگیری رنج می برند از مسائل مربوط به سلامت روان و آنها را 46 درصد شانس بالاتری از اقدام به خودکشی است.”

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در بحران است و نیاز به کمک منابع در دسترس هستند. در موارد اضطراری لطفا 911 تماس بگیرید برای کمک فوری.

کانادا انجمن برای پیشگیری از خودکشی و افسردگی و لطمه می زند و بچه ها کمک تلفن 1-800-668-6868 همه ارائه راه کمک گرفتن اگر شما یا کسی که شما می دانید ممکن است مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان.

شمال ساسکاچوان, نوجوانان, کشف خروجی خود را از طریق موسیقی

شمال ساسکاچوان, نوجوانان, کشف خروجی خود را از طریق موسیقی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>