Durst Jailhouse تماس آشکار آشکار توطئه برای کشتن برادر

در دادگاه روز شنبه, Los Angeles, دادستان جان Lewin بازی های صوتی ضبط شده از دو زندان تماس های ساخته شده توسط Robert Durst های منهتن املاک و مستغلات وارث ایستاده محاکمه برای قتل, که در آن او به نظر می رسد به توطئه برای کشتن برادرش داگلاس Durst مدیر عامل شرکت Durst سازمان یکی از بزرگترین مسکونی شرکت املاک و مستغلات در شهر نیویورک است.

در دسامبر. 21 سال 2001 تماس به Debrah Charatan, Robert Durst صحبت در مورد “Igoring” یک فرد او به نام “BM” که دادستان معتقد است به داگلاس—اشاره به مدیر عامل سگ به نام “ایگور” که Robert Durst شده است متهم به قتل. در مصاحبه ای از سال 2012 با Andrew Jarecki مدیر HBO است 2015 docuseries مورد Durst, این ادم که بدشانسی میاوردکه وارث کرده بود را تکذیب کرد و گفت او در حال برنامه ریزی برای “ایگور” برادر خود را.

Lewin همچنین ارائه یک سری از اظهارات شاهدان گفت که آنها را دیدم Durst رویکرد داگلاس ” خانه و محل کار. در ماه مه سال 2008 یک گارد امنیتی گفت که او شاهد Durst آمده تا جلوی خانه داگلاس’ اقامت در Katonah نیویورک با پوشیدن یک اسکی آبی ماسک با چشم دهانه عقب کشیده بر روی پیشانی خود را. زمانی که گارد خود را کشیده اسلحه گرم در Durst, وارث گزارش شتاب در عقب و توپ رو دور از خانه.

بعد در آوریل 2012, امنیت حرفه ای اشاره کرد دیدن Durst رویکرد غرب 43 ساختمان خیابان که در آن داگلاس’ پسر الکساندر زندگی می کند. Durst کاهش یافته است به توضیح حضور خود و نگهبانان به نام پلیس که ثبت گزارش. سال بعد در ژوئن 2, 2013, Durst سازمان کارمند خال خال وارث حوزه از خوابگاه از داگلاس و دخترش هلنا Durst. گزارش شد و بعد از تایید توسط فیلم های نظارت.

دو برادر تا به حال مملو ارتباط از اوایل 1990s زمانی که Robert Durst با برادر بزرگتر بود و گذشت به عنوان جانشین پدرش شرکت به نفع داگلاس. در 2015 مصاحبه با دادستان جان Lewin, Durst اعتراف کرد: “داگلاس می خواستم به من نخستزادگی. او می خواست برای اجرای این شرکت است. او می خواست به من پول است. و او آن چیزهایی است.”

در سال 2001 پس از Durst شروع به پریدن کرد به قید وثیقه به صورت جداگانه اتهامات دستگیر و برای دزدی از مغازه در پنسیلوانیا بازار است. مقامات در بر داشت در اختیار خود را توجه داشته باشید که اظهار داشت: “آنچه DD در حال انجام است به من به من می دهد در همان محل به عنوان آنچه که کتی به من.” دادستان استدلال می کنند که توجه به صراحت لینک خود را در وضعیت روانی در داگلاس به راه او احساس خود را در مورد طولانی از دست رفته همسر کاتلین Durst در اطراف این زمان او ناپدید شد در سال 1982.

Durst شده است دخالت در ناپدید شدن سه نفر: کاتلین Durst; بهترین دوست خود سوزان برمن بود که به ضرب گلوله در خانه اش در سال 2000; و موریس, سیاه, 71 ساله ساکن گالوستون تگزاس و Durst سابق همسایه که به ضرب گلوله کشته شد و تجزیه در سال 2001. Durst را رد کرده است دخالت در ناپدید شدن همسر خود را و تبرئه از قتل او اعتراف کرد به dismembering بدن انسان است.

او در حال حاضر در دادگاه برای برمن قتل. او التماس کرد گناه نیست. این مورد است که انتظار می رود طی پنج ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر