به نظر می رسد مانند داستین Byfuglien هرگز اسکیت برای Winnipeg Jets دوباره.

Sportsnet گزارش فن های مورد علاقه defenceman و جت در آستانه فسخ قرارداد خود را با هر یک از دیگر به طور بالقوه پایان دادن به بن بست آغاز شد که در طول این فصل را به اردوگاه های آموزشی.

شش پا-پنج Byfuglien یک تحمیل و سرگرم کننده با حضور در جت خروس بزرگ, خود پس از NHL بازگشت به وینیپگ در سال 2011 بازی کرده است و یک بازی با جت در تمام فصل است.

او معلق و بدون پرداخت در اردوگاه های آموزشی در ماه سپتامبر و تحت عمل جراحی مچ پا در ماه اکتبر. جت ادعا کرد این باشگاه آگاه بود او را تحت عمل جراحی.

Byfuglien ایستاده بود و به کسب درآمد $7.6 میلیون دلار در این سال و یکی دیگر از $6 میلیون سال آینده با وینیپگ. اگر او و جت موافقت خود را پایان دادن به قرارداد او را جریمه این پول — و هر گونه ادعا در برابر آن — اما می تواند نشانه ای با تیم های دیگر.

او را مجبور به انجام این کار توسط Feb. 24 به منظور بازی برای یکی دیگر از NHL تیم در این فصل است. Sportsnet گزارش شده است که بعید است به دلیل Byfuglien است skated در این فصل است.

Byfuglien نیز می توانست به روشن چشم پوشی معنی دیگر تیم را oppportunity به ادعای حقوق خود را.

پایان قرارداد نیز رایگان حقوق و دستمزد-کلاه فضا برای جت که تلاش کرده اند در دفاع این فصل است. این جت می تواند نشانه ای دیگر بازیکنان با این فضا اگر چه معلوم نیست اگر این تیم را انجام دهد چرا که آنها در خارج از نشستن حذفی خط.

“اگر این راه را نهایی می شود در چند روز آینده, من فکر می کنم آن را اجازه می دهد تا جت به انجام برخی از چیزهایی که اگر آنها می خواهند به” Sportsnet را Elliotte فریدمن گفت: در روز شنبه عناوین بخش در شب هاکی در کانادا.

جت کاهش یافته است به نظر دوشنبه ،

Byfuglien دارای 177 اهداف 525 امتیاز و 1,094 پنالتی دقیقه در 869 به طور منظم فصل بازی با Chicago Blackhawks و آتلانتا Thrashers/Winnipeg Jets حق رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de