داستین جانسون کمان از 3M باز زیر ملال انگیز 1 دور

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

شیوع ویروس است squelched خوش بین و استقبال پرنیان مشخص شده است که اولین 3M باز در سال گذشته است.

طرفداران ممکن است شده اند وجود ندارد اما نرم سبزها بودند مقدار زیادی دوستانه پنج شنبه برای Richy Werenski به بهره برداری کامل.

“من احساس خوبی در آنها خوب و محکم به عنوان هفته می رود اما شما شروع به آن را به صورت آنلاین آن را به اقامت وجود دارد. آنها واقعا خوب است” گفت: Werenski که کوتاه زدن توپ مرغک روی par-5 18 برای 8-تحت 63 و در دور اول منجر شود.

داستین جانسون انصراف به دلیل مصدومیت پس از 78.

Werenski شکست یک کراوات با مایکل تامپسون با نهمین و آخرین مرغک گرم باد می وزد بعد از ظهر در مجتمع پلاستیک طبرستان شهرهای دوقلو. دفاع از قهرمان متی ولف تونی Finau نیک Watney, Ryan Moore, Xinjun ژانگ و حداکثر هما گره خورده بودند برای سوم در 65. وجود دارد 11-راه کراوات پشت سر آنها در 5 زیر.

“به بازی دور مثل من امروز شما رو به putts اما … من احساس می کنم مثل من آهن واقعا آینده همراه گفت:” 24 ساله Werenski که winless در تور PGA و رتبه 248th در جهان است.

Werenski تا به حال دو غیر منتظره اخراج پس از اتمام 126th در فدرال اکسپرس, جدول رده بندی جام جهانی سال گذشته است. او را شکست مچ دست خود را در پاییز. پس از آن همه گیر است که تعطیل تور این بهار.

“هدف در آغاز سال بود و در بالا 70 و من فکر می کنم من فقط یک کمی بیشتر از من نوعی بوده است آغاز سال” Werenski گفت. “که باعث می شود تفاوت.”

راجر اسلون از مریت, B. C., David Hearn از Brantford, Ont., و کلگری هارون کرافورد — که به دست آورده راه خود را به 3M باز به عنوان یک دوشنبه مقدماتی — باز با 69s به در آمده و 2 تحت.

مایکل Gligic از Burlington, Ont., است که به خوبی پس از تیراندازی یک 1-بیش از 72.

تامپسون که وارد هفته در 151st در فدرال اکسپرس, جدول رده بندی جام جهانی لذت بردم یک دیو-رایگان دور نیز با تشکر از دقت و کوتاه خود را بازی.

“این واقعا تنها بودن سخت کوش در مورد بازی من خود بازی. من طولانی ترین hitter وظیفه را در اینجا. من واقعا خوب ور رفتن معمولا بنابراین من قصد دارم به در تکیه می کنند که” تامپسون گفت.

فاقد قدرت ستاره

جانسون خروج بیشتر تهی قدرت ستاره از نسخه دوم این رویداد که فرود آمد درست پس از یادبود و درست قبل از جهان گلف قهرمانی و PGA قهرمانی زیر همه گیر-مجبور تقسیمات جدید از برنامه. جانسون بروکس Koepka تامی فلیتوود و Finau تنها کسانی که در بالا 25 از رتبه بندی جهانی. این مسابقات مثل همه دیگران پس گلف را راه اندازی مجدد است که بازی بدون تماشاگر است.

جانسون پیروزی در مسابقات قهرمانی مسافران در کرامول, کانکتیکات, ماه گذشته نمی جرقه پس از خاموش کردن موج برای چهارم-رتبه بندی بازیکن در جهان است. پس از ارسال back-to-back 80s در هفته گذشته در یادبود برای بالاترین 36-سوراخ نمره خود نرم افزار حرفه ای جانسون اولین حضور در 3M باز شمال از مینیاپولیس به طول انجامید فقط یک دور.

در پایان اولین نه جانسون آغاز 599-حیاط سگ پا-18 سوراخ با یک جامد درایو توپ را روی گوه. با 209 متری برای رسیدن به پرچم او استفاده می شود 6-آهن برای یک شات — “کامل” او گفت: — که بلعیده شد تا در حوض فقط کوتاه خشن.

“آمار آن حق در آن است و هرگز پس از من فکر می کنم آن را برای رفتن در آب” گفت: جانسون که ذکر خود را به عقب در طول مختصری پست در طول مصاحبه.

او بعد از دو تلاش می کند ملاقات همان سرنوشت. سه سکته مغزی پنالتی بعد جانسون در نهایت فرود توپ خود را در سبز برای شیر در زدن توپ و چهار دیو نه در کارت امتیازی.

“نوع مشابه هفته گذشته است. من فقط تلاش می کرد با من آهن بازی است که باعث می شود آن را دشوار است,” او گفت:.

Watney بازگشت از ویروس

Watney بود که برای اولین بار تور بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus در RBC میراث در هیلتون رئیس جزیره کارولینای جنوبی موفق به ساخت برش دو هفته پیش در روز کاری خیریه باز در دوبلین اوهایو پس از دو دور نمره از 150.

39-در سال Watney که پنج حرفه ای PGA Tour پیروزی رفت و برگشت به اصول اولیه در تمرین هفته گذشته — هدف تعادل و استقرار — در حالی که بسیاری از همسالان خود بازی یادبود. داشتن پدید آمده از اضطراب و بیزاری از قرنطینه سپاسگزار او علايم خفیف Watney بود مشتاق به شش birdies تمرکز خود را ارسال-دور مصاحبه با خبرنگاران.

“من در تلاش برای قرار دادن که به رختخواب گذشته آن را دریافت و امیدوارم بازی زیبا گلف پس از پایین آمدن با آن” Watney گفت. “این عالی بود تا اینجا پس از بازی خوب دور به عنوان تنها چیزهای دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>