دیلن Frittelli می شود 4 PGA Tour بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دیلن Frittelli چهارم شد PGA Tour بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus و مجبور به خروج از موشک وام مسکن کلاسیک هفته آینده در دیترویت.

Frittelli از دست رفته قطع در مسافران قهرمانی, بازی, افتتاح دو دور با ایان Poulter و J. T. Poston. آفریقای جنوبی بازیکن در زمان تست بزاق بنابراین او می تواند تور را منشور به دیترویت و در نتیجه برگشتم مثبت یکشنبه.

“من دچار مسائل و احساس بزرگ جسمی و شگفت زده بود و نا امید به یادگیری از تست مثبت امروز” Frittelli در بیانیه ای گفت توزیع شده با تور. “من مشتاقانه منتظر برگشت در تور هنگامی که آن را بی خطر به انجام این کار است.”

پس از انجام تماس با ردیابی این تور گفت: مشاوران پزشکی هستند توصیه تست اضافی در این زمان.

چهار بازیکن و دو ویلچرهای باید آزمایش مثبت برای coronavirus پس از این سفر بازگشت به رقابت سه هفته پیش با مسابقات در فورت ورث تگزاس; Hilton Head Island, South Carolina; و کانکتیکات است.

نیک Watney دریافت یک تست مثبت قبل از دور دوم خود را در هیلتن هد در حالی که کامرون قهرمان آزمایش مثبت قبل از مسافران قهرمانی و دنی مک کارتی پس از دور اول خود را در TPC رودخانه ارتفاعات.

علاوه بر این ویلچرهای برای گریم مک داول و بروکس Koepka آزمایش مثبت است. که منجر به برداشت از مک داول Koepka و تعقیب Koepka, برادر کوچکتر از چهار زمان اصلی قهرمان. جوانه Cauley نیز انصراف پس از بازی دور باز با مک کارتی همه به امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>