E-روروک مخصوص بچه ها شرکت eyeing بازگشت به آلبرتا پس از COVID-19 قرار دادن ترمز در بهار راه اندازی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

برقی روروک مخصوص بچه ها و شرکت ها تهیه شده است به راه اندازی در کلگری و ادمونتون زیر در موفقیت یک پروژه آزمایشی در تابستان گذشته اما COVID-19 همه گیر قرار دادن یک توقف به آن نظر دارد.

هر دو آهک و پرنده کانادا در حال برنامه ریزی برای بازگشت به آلبرتا بزرگترین شهرستانها در مارس و آوریل اما مجبور شدند برای ایجاد برنامه های جایگزین پس از سخت سلامت از اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما در واقع فقط هفته دور از راه اندازی ما در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در هر دو شهرستانها نوع که در اطراف آوریل 1 قاب زمان” پرنده کانادا مدیر عامل استوارت لیون گفت.

“اسکوتر شد و آماده رفتن شدند تمیز تابیده و آماده قرار داده می شود و سپس همه چیز را به ارمغان آورده بود را متوقف کند.”

پرینت این

ادامه مطلب: E-اسکوتر نه بازگشت به ادمونتون, خیابان بهار امسال با توجه به COVID-19

به گفته مقامات شرکت آهک است متوقف شده خود را در تمام بازارها به جز کره جنوبی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به جای شرکت در حال راه اندازی آهک کمک: یک سرویس راه اندازی شد در 14 شهرستانها به ارائه یک سواری برای خدمات ضروری مانند بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

“ما در گفتگو با شهرستانها و همکاری با آنها را برای ارائه خدمات ضروری به اسکوتر در خیابان” آهک ارتباطات و امور عمومی مدیر الکس Youn گفت.

“Microability در حال حاضر اثبات می شود یک گزینه ارجح برای سفر در بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان, و بنابراین ما امیدوار است که تحرک صنعت حیاتی خواهد بود به جهانی COVID بهبود است.”

ادامه مطلب: آلبرتا می بیند 5 بیشتر COVID-19 مرگ و میر 1 مورد در کشور

رول یک شرکت جدید به مجموعه وارد بازار آلبرتا نیز کار ضروری خدمات ridership برنامه برای کارکنان بهداشتی درمانی.

A Roll electric scooter.
یک رول الکتریک روروک مخصوص بچه ها. اعتبار: رول

در ضمن پرنده به ارائه خدمات مشابه به هر دو کلگری و ادمونتون.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اسکوتر باید ضروری خدمات در طول COVID-19 همه گیر لیون گفت: به عنوان نگرانی همچنان به رشد بیش از انتقال این ویروس در دیگر شیوه های حمل و نقل عمومی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“برخی از شهرستانها مانند سان فرانسیسکو و لس آنجلس و در آنها نگاه اسکوتر به عنوان یک ضروری خدمات در طول کروناویروس” لیون گفت. “دلیل بودن این است که برخی از مردم می ترسند و یا تمایلی به استفاده از و یا قادر به استفاده از حمل و نقل عمومی با توجه به بحران اجتماعی و فاصله نگرانی است.”

در ماه مارس در شهر کلگری به تعویق افتاد آن الکتریک روروک مخصوص بچه ها برنامه تا اطلاع ثانوی در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

ادمونتون تمدید وضعیت اضطراری را لغو ورزشی لیگ تا 31 مارس

ادمونتون تمدید وضعیت اضطراری را لغو ورزشی لیگ تا 31 مارس

هفته گذشته ادمونتون دنبال کت و شلوار و به طور موقت به حالت تعلیق در روروک مخصوص بچه ها خود را برنامه به عنوان به خوبی و قول داد به ارزیابی مجدد این تصمیم در پایان ممکن است.

“ما در حال انجام اولویت است برای محافظت از سلامت و ایمنی Edmontonians و وجود نگرانی شد که استفاده از e-اسکوتر می تواند ناخواسته گسترش ویروس” شهر ادمونتون ارتباطات مشاور Ashish موهان در بیانیه ای گفت به اخبار جهانی است.

“این شهرستان اطلاع همه کسب و کار است که تا به حال دریافت مجوز موافقت نامه در مورد این تصمیم قبل از آن اعلام کرد.”

ادامه مطلب: کارگر از JBS بسته بندی گوشت و گیاه در نزدیکی بروکس می میرد با COVID-19 آزمون در انتظار

اما هر سه شرکت گفت که آنها باقی می ماند و در ارتباط با مقامات در هر دو کلگری و ادمونتون در مورد پتانسیل روروک مخصوص بچه ها راه اندازی این تابستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما شده است در گفتگو با رهبری و ما می خواهیم به مطمئن شوید که به ما ادامه همکاری فوق العاده هر دو در ادمونتون و کلگری” Youn گفت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که هنگامی که ما از حافظه جمع کردن آهک کمک در این جوامع است که آن را حس می کند برای کسانی که جوامع و به صورت مستقیم مشغول به کار همکاری با آنها است.”

بزرگترین نگرانی در میان دو شهر با توجه به لیون, این است که چگونه به نگه داشتن اسکوتر مقادیر و همچنین حفظ اجتماعی فاصله گرفته است. پرنده گفت: این طرح برای پاکسازی موتور سیکلت خود را دو بار در روز و ارائه دستکش به کاربران است.

در ضمن Youn گفت: آهک کاربران را دریافت و در نرم افزار پیام میدهد و بهترین شیوه از جمله شستن دست ها با پوشیدن دستکش در صورت امکان و انفرادی سوارکاری اجتماعی را حفظ فاصله.

رول که برنامه ریزی برای راه اندازی 500 اسکوتر در آغاز آوریل در هر دو بازار است و همچنین کار بر روی یک برنامه تمیز کردن با خود کاربران است.

“ما سعی خواهد کرد برای تمیز— در طول روز — فرمان لوله, اما ما نیز از مشتریان ما را به اصول بهداشتی دست های خود را بعد از هر سوار” رول فن آوری های CCO Arda Erturk گفت. “تمرکز اصلی ما این است که ایمنی و سلامت کاربران ما.”

ادامه مطلب: E-اسکوتر بازگشت به کلگری در بهار سال 2020: در اینجا چه چیزی را تغییر داد

اما کلگری شهردار ناهید jasper de valk نیست پیش بینی e-اسکوتر در شهر مسیر در هر زمان به زودی.

Jasper de valk گفت که این تصمیم نهفته است با استانی مقامات بهداشت و حتی اگر آنها در حال دادن به متهور مقامات شهرداری در نهایت تصمیم گیری که آیا برای راه اندازی مجدد این پروژه دوباره در این سال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من از طرفداران این چیزهایی که مردم آنها را دوست دارم و من فکر می کنم که این شهرستان باید انجام چیزهایی است که مردم عشق” jasper de valk گفت. “اما در حال حاضر بهداشت عمومی اولویت اصلی ما این است و ما را به گرفتن مشاوره از مقامات بهداشت عمومی در آن است.”

با توجه به آلبرتا, سلامت, استفاده از روروک مخصوص بچه ها نیاز به دنبال موجود در بهداشت عمومی اقدامات صورت گرفته از قبیل اجتماعی فاصله و همچنین حصول اطمینان از سلامت اقدامات مانند تمیز کردن لازم و مطابق با اصول بهداشتی از اسکوتر.

آلبرتا بهداشت گفت: به دنبال آن است به e-اسکوتر و ممکن است ارائه راهنمایی بیشتر در هفته های آینده.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>