آسان و سالم ایده های غذا تمام خانواده را دوست دارم

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پخت و پز وعده های غذایی آسان برای تمام اعضای خانواده می تواند دشوار است, به ویژه هنگامی که شما در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که آنها سالم است.

اما ممکن است اگر شما تمرکز بر روی دستور العمل های ساده و قرار نیست فشار بر خود را به همه چیز را کامل می گوید: Daphne Oz, یک نویسنده کتاب آشپزی و MasterChef Junior قاضی.

“آشپزخانه برای من است که در واقع یک محل برای استراحت من فکر می کنم آن را به خاطر من نگه داشتن آن را آسان در خودم… من نمی سعی کنید به آن را بیش از حد تصور” گفت: اونس که یک مادر و چهار دختر از مجری برنامه تلویزیونی, Dr. Mehmet Oz. “من فقط می خواهم چیزی پر و سالم در هر زمان ممکن است, اما خوشمزه اولین و مهمترین.”

ادامه مطلب: 6 راه برای دریافت شروع به سر در قطعنامه سال جدید خود را به غذا خوردن سالم

آن را آسان تر برای سالم ماندن و خوب را انتخاب اگر گزینه های غذا در واقع طعم دار و خسته کننده نیست, او گفت: میزبان در اخبار جهانی’ صبح نشان می دهد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یکی از مورد علاقه خود را آسان وعده های غذایی را به یک وگان کدو سبز, سوپ, که با این نسخهها کار خوبی برای باقی مانده نیز هست.

این دستور شامل یک کدو تقریبا خرد شده, پیاز, ترخون, آبگوشت گیاهی و مقدار کمی از شراب سفید. آن را نمی خواهد بیش از 30 دقیقه گفت: Oz.

ادامه مطلب: سرخپوشان WW و دیگر رژیم های غذایی مد نیست ‘تحمل’ کارشناس می گوید:

“این یکی از آن دستور… که خانواده گرد هم می آورد که همیشه من چگونه رویکرد آشپزخانه,” او گفت:. “شما می توانید یک دسته از این و آن یخ واقعا زیبایی است.”

چگونه برای معرفی بیشتر غذا خوردن سالم در خانه

بسیاری از ما وابسته به پردازش و یا از وعده های غذایی است که می تواند حاوی چربی یا نمک گفت: ثبت متخصص Andrea D Ambrosio قبلی جهانی اخبار گزارش.

غذا دبستان جایگزین هایی برای صرفه جویی در پول و غذا خوردن سالم

غذا دبستان جایگزین هایی برای صرفه جویی در پول و غذا خوردن سالم

پخت و پز در خانه بیشتر باید به بهبود رژیم غذایی با کیفیت وعده های غذایی خود را و شما صرفه جویی در پول نیز گفت: D Ambrosio.

یادگیری آنچه شما می توانید و نمی تواند تسلیم او توضیح داد. برش همه چیز و جایگزین کردن آن با غذاهای سالم پایدار نیست, او گفت:.

ادامه مطلب: کانادا جدید راهنمای غذایی بر خوردن گیاهان آب شرب و پخت و پز در خانه

“به یاد داشته باشید که هر گونه تلاش شجاع به از دست دادن وزن است که شامل محرومیت و/یا ورزش شدید غیر قابل تحمل است — شما در نهایت خواهد شد به طور پیش فرض به عادات قدیمی خود را,” D Ambrosio گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بنابراین تعهد خود را به تمرکز بر روی زندگی تغییر رفتار با استفاده از استراتژی های که هستند سالم و لذت بخش و به همین دلیل پایدار است.”

سازمان دیده بان Daphne Oz, در ویدئو بالا برای تمام مراحل را به او سوپ کدو.

— با فایل های از لسلی جوان

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>