غذا خوردن در denny’s. خواب در خارج. آنچه می تواند به اشتباه ؟

Category: دیلی بیست Comments: No comments

من کاملا مطمئنم که من تنها کسی که frequents دنی را در سراسر این بزرگ چرب ملت ما برای تنها هدف از به روز رسانی خود را خنگ وبلاگ. اما من همیشه یک پیشگامی مانند آن.

امشب من پر برکت با شامپانی گارسون امی که به من می دهد در جدول در نزدیک به یک خروجی و سپس کشیدن من بند ناف قدرت بیش از پارتیشن در اطراف یک ردیف از سس گوجه فرنگی, بطری, و تحت ثبت نام نقدی برای رسیدن به گلدان قهوه خروجی. همه به من می نویسم. من عاشق امی شیرین در حال حاضر.

“شما یک نویسنده مشهور و یا someth n?” او می پرسد ظاهر سر خود را بیش از پارتیشن.

“Ha!” من سرخ. “اما نه”.

در واقع من یک هنرمند گرسنه در حال حاضر زندگی در شهر نیویورک که ابلهانه فکر کردم این امر می تواند یک ایده عالی برای صرفه جویی در هزینه های سفر-نوشتن از جاده ها به جای یک آسیا آپارتمان. علاوه بر ارزان بودن به عنوان جهنم, من واقعا می خواهم از دست رفته زندگی در پشت کامیون من مثه روز اوله. اگر من یک نویسنده معروف هر چند من مطمئن شوید که به عنوان جهنم امیدوارم که من نمی خواهد که به استفاده از دنی به عنوان co-فضای کار, اما شما هرگز نمی دانید در این مرگ biz!

“شما قطعا اولین مشتری که تا کنون از من خواست به پلاگین در کامپیوتر شما وجود دارد.”

“من که زیادی است.”

من سعی کردم با استفاده از کامیون متوقف شام به عنوان قائم مقام دفاتر در اول آنها باز 24 ساعت از ذهن نیست من غذا خوردن از یک کولر در عقب اتومبیل را از قبل اجازه دهید من سفارش فقط یک قهوه در داخل ماندن برای ساعت در یک گوشه جدول و سقوط در پارکینگ خود را پس از من انجام می شود—اما من مریض شدم از تنهایی كانون leering در من مانند گوشت خوک خوشمزه ریز ریز کردن با آن چشمان خون از ایشان پس من از آنجا نقل مکان کرد. هنگامی که شما یک زن هستید در بودجه تنگ خوابیده از ’95 وانت تویوتا در سراسر امریکا شما به طور مداوم باید به ارزیابی که ارزان فضاهای عمومی هستند کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به صحنه های جرم و جنایت که در آن پلیس بعد از پیدا کردن خود را قطع اندام.

بنابراین denny’s آن است!

امشب من در یکی کورتز در کلرادو یک شهر از لحاظ فنی در نزدیکی کوه اما نه در همه مانند نوع هیپی dippy کوه شهر من زندگی می کردند در طول دهه بیست سالگی من. هیچ اسکی اسم حیوان دست اموز میلیاردرهای یا بثد junkies آدرنالین که تا کنون مجموعه ای در یک پلاستیک بوت در اینجا. و نه خواهد Phish یا وحشت گسترده استقبال می شود. علاوه بر این کسی که شام میخورد و خارج Supercenter من تصادف خارج از بعد امشب وجود ندارد خیلی بیشتر به این podunk شهر شاید از گاو و يونجه رشد کرده و به آنها غذا. به عنوان یک سابق قایق راهنمای در ریو گراند, آن را سخت به قاضی گه از مردم پشت این صنعت است که هر دو تخلیه و مسمومیت تمام رودخانه های ما اما دیدن آنها در اطراف من نشسته چت با عزیزان خود بیش از یک پشته از پنکیک, من می دانم من اوله بزرگ, سگ ماده سرزنش آنها به جای فراری سرمایه داری برای دفاع از سیاره ما است.

اما من پرت شدن.

فقط مثل همه denny’s این یکی کامل از پلاستیک غرفه است که خود را به چوب ران و روکش منوها اندازه تلویزیون. وجود دارد یک پیرمرد در مقابله مقاوم در cushy نوار مدفوع های شکلات میلک شیک و صحبت کردن بیس بال با نوه اش. بیش از هر رستوران من تا کنون بوده است به غیر از وفل خانه های من در denny’s است که امریکا و من دوست دارم که در مورد آن. هر گردشگر خارجی باید کشف یک خارج شده و یا دنی اگر آنها می خواهند به معتبر آمریکایی تجربه.

پس از چند ساعت هر چند دنی تغییرات. مانند برخی از fucked up ترکیبی از سیندرلا و کودکان از ذرت و تمام صلح آمیز مشتریان روشن کردن زمانی که ساعت دیواری اعتصاب نیمه شب پشت سر گذاشتن فقط من یک دسته از خالی غرفه های شیرین امی و یک تعداد انگشت شماری از همکاران او را. این آرامش قبل از مست طوفان است که معمولا زمانی که من بسته و ترک denny’s. اما فقط به عنوان من صرفه جویی در تغییرات به یک پست وبلاگ هیچ کس را تا به حال خوانده من شنیدن سر و صدا از موتور خارج است. Aw ، یک کامیون هیولا به اندازه یک قایق بادبانی کشیدن که نشانه من به فاک بری اینجا.

“Mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr”

برای یک ثانیه وجود دارد من فکر می کنم شاید یک گاو فقط قدم در مقابل درب آن نیست که احتمال داده می شود که آنها بیشتر از مردم در کورتز. اما هیچ یک ریزه اندام کوچک هیچ چیز بزرگتر از بیست با پرم, گاوچران زن, چکمه, و یک Travis Tritt تی شرت ظهور از پشت پارتیشن مانند یک بازیگر وارد مرحله حق است. من نمی توانید ببینید که چه کسی mrrrrrrr نشستند و در عین حال هر چند. درهم در طناب او رازک راه خود را در سراسر رستوران نقشه کشی به عنوان توجه زیادی به خودش به عنوان امکان پذیر است چرا که او در واقع دوست دارد این چیزی که او کیفر کردند.

“متوقف کردن آن کودی. Yer چنین باسن-hoh.”

او مانند هر کس در این شهر به نظر می رسد دارای لهجه جنوبی که من پیدا کردن یک کمی عجیب و غریب, با توجه به این که من جنوبی هستم و کاملا مطمئن نیستند.

در انتهای دیگر طناب کودی. شکم گنده, دارای کک مک-مواجه شده و به سختی به اندازه کافی برای ارسال به یک جنگ غیر ضروری کودی لبخند تمام کج با تشکر فک شکن-اندازه نمد از جویدن در دهان او. با استکبار از یک frat پسر و بلوغ یک کودک نو پا او تسلط خود را کمی heifer در سراسر رستوران کاملا خوشحال با خودش.

“در حال حاضر بله کمی فاحشه,” او می گوید: دادن فقط به اندازه کافی شل برای او به hippety-هاپ رو به جلو یک گام قبل از سکس دهنی, انگشت کردن او را به عقب دوباره. مانند رعایت بی رحمانه کودک راه رفتن آزار دهنده توله سگ این صحنه سخت است به سازمان دیده بان.

“متوقف کردن آن کودی” او خواسته در یک stop-لطفا-نمی-توقف ورزش در راه است. از آنجا که اکثر زنان تنها اجازه می دهد تا مردان آنها یا مربوط به استخدام و یا درهم کوبیدن آنها تماس بگیرید روسپیان یا سگ من فرض کودی شیب به نقطه است. در هر مناسبت دیگر, من می خواهم احساس بد برای یک زن بودن lassoed توسط مارلبرو در یک محل عمومی ، این جوجه آن را دوست دارد. Barf.

درست پشت رومئو و ژولیت یکی دیگر از زن و شوهر egging آنها هر دو به دلیل دوره هستند. تمام چهار له به گوشه غرفه کودی shimmies طناب فقط به اندازه کافی به یک بازوی کوچک خود را تراشیده و سپس اعلام کرد به خالی رستوران “نباید گراز-بسته های کوچک, شلخته!”

پس مردم مست وحشتناک در چند وظیفه ای و بیش از حد به راحتی پریشان, جدول قمر بیش از من پرگوشت به ارمغان می آورد جلو بسیار مورد نیاز چشم در طوفان کودی.

من خود بالاتر به من می گوید من احتمالا باید جهنم بری اینجا. مردم مست هستند به عنوان غیر قابل پیش بینی و غیر منطقی به کودکان نوپا, تنها راه بیشتر مخرب با توجه به وسعت بزرگتر واژگان و دسترسی به فیلم چیزهایی مانند اتومبیل و اسلحه و توییتر حساب. من آموخته ام بهترین عمل این است که فقط اقامت در خارج از راه خود را و خود رادار. پس من نمی خواهم برای جلب توجه به خودم ایستاده و یا برداشت کردن در راه من از درب من را اجرایی تصمیم به صبر این یکی. مست, افراد تمایل به حوصله واقعی سریع بنابراین قطعا آنها را در راه خود را به زودی به اندازه کافی.

نوچ!

برای این ساعت آینده, کودی است امی اجرای محافل در اطراف رستوران دلربا او هر چیزی که او می تواند از فکر می کنم فقط به یک دیک. اول یک چای با یخ و سپس بدون یخ و سپس لیمو و سپس بیشتر لیمو و سپس یکی دیگر از لیمو و سپس چنگال. به عنوان به زودی به عنوان امی دست او دومین چنگال او به نظر می رسد او در چشم راست نگه می دارد آن را در مقابل او و انتشار آن به زمین راه تنها انسان در صندلی های بالا انجام دهید. “وای… حدس می زنم من باید یکی دیگر.” به عنوان یک پیشخدمت سابق خودم بدم چقدر این صنعت باعث می شود ما مردم متوسط کمی سگ ماده. خدا بیامرزد این زن است. هر بار که او به پیاده روی به دور از میز او باعث سرگرم کننده از لب به لب بزرگ او و یا او را به یک فاحشه.

کودی دختر درست بود. این مرد بسیار بزرگ-hoh.

پس مردم مست وحشتناک در چند وظیفه ای و بیش از حد به راحتی پریشان, جدول قمر بیش از من پرگوشت به ارمغان می آورد جلو بسیار مورد نیاز چشم در طوفان کودی. من بسته گه من سریع واقعی, اما فقط به عنوان من در مورد به ایجاد یک اجرا برای پول نقد, ثبت نام برخی از کلینت ایستوود-مانند fella struts را از طریق درب جلو تمام رواقی با بور در هر بازو راهنمایی خود را کلاه کابوی در کودی پس از آن طول می کشد یک کرسی در نوار ساندویچ بین دختران راه داغتر از کودی heifer.

اوه شما فقط می توانید ببینید لرزان چرخ نخ ریسی که در ابری مغز کودی! بر اساس راه او را با خشونت gnawing در دال از ژامبون و خودنمایی در پشت Clint سر ain’t بدون شک این مرد فرزند توطئه برخی از عمده آلفا نر مزخرف.

“هی جنین!” کودی آتش سوزی در سراسر سه جدول. “تا به حال که کودک هنوز؟”

اذیت جای خجالت جنین طول می کشد یک نفس عمیق چرخش در اطراف در مدفوع و امتیاز خود را قهوهای مایل به زرد, تخت, فر که هیچ نشانه ای از مستی در آن است. “آن را مانند نگاه کردم هشت پوند نوزاد در اینجا?” او sasses و سپس چرخش به اطراف. “کون گنده” او مومبلس تحت نفس خود را.

کودی فکر می کند سخت را برای خوب باز گشت… “به طوری که پدر?!”

جنین را نادیده می گیرد او در این زمان است که نمی رفتن تا به خوبی. کودی را نمی توان نادیده گرفت!

“به من می شنوم؟! که پدر?”

سنجش خطر قریب الوقوع کودی دختر تلاش می کند بخشی در مرد او را با آرنج به سمت و چند سکته مغزی به نفس مرد در گوش او زمزمه. اما هیچ یک از آن کار می کند.

“با سلام در حال حاضر! من هر حق می دانم که زدم تا جنین!” او yells در دوست دختر خود را. “این یک کشور آزاد آن نمی خوای؟”

با پشت خود را هنوز هم رو به کودی کلینت ایستوود را افزایش می دهد اسلحه خود را در هوا و امتیاز خود را با شست خود را مانند کسی ارائه خط پانچ به شوخی احمقانه “چه شده است که دو انگشت شست و شوهر.”

“به خوبی وجود دارد تبریک می گویم پدر” کودی جوک.

“آره.”

خب من سر در گم می شود. کلینت ایستوود ممکن است یک مرد از چند کلمه اما او فقط اجازه دهید گربه از Piggly Wiggly کیسه! جنین است که با کودک است.

کودی خدمه برگ سه نفر به تنهایی برای کمی در حالی که آنها در پایان مواد غذایی خود را که خوب است از آنجا که امی و همه کارکنان باید همه اما رها کشتی در این نقطه است. من دیده نمی شود هر کسی در نیم ساعت. پس از دوست دختر خود را انجام داده است خوردن کودی آزاد او بازوی دیگر نیست چرا که چه خوب پسر, می کند اما از آنجا که او دیگر برای استفاده از این طناب. مانند lassoing بطری سس گوجه فرنگی بر روی میز در کنار او.

در نهایت او خسته می شود و با سس گوجه فرنگی و حرکت بر روی چیزهای با بزرگتر عواقب شبیه پلاستیک فنجان چای یخ. زمانی که او نشت یکی از اولین امی به نظر می رسد از هیچ جا با یک حوله و تلاش می کند تا به پاک کردن آن. پس از یک سوم اینکه او را خسته نمی کند و به آینده. تا کنون. فقیر امی در اینجا تا به حال به اندازه کافی از کودی گه.

کودی جدول مطمئن است که گرفتن یک ضربه کوچک خود را به بازار مال فروشان نشان می دهد که هیچ کاری نمی کند اما تشویق او از همه بیشتر است.

“تماشای این” کودی زمزمه-yells به عنوان او می ایستد و سرخی روی کلینت ایستوود پس با بهره گیری از صفحات خود را از نیمه هیدراته شربت ذرت. کودی کمند فقط نتواند کلینت ایستوود سر, اما کلیپ بازوی خود را قبل از فرود بر روی زمین در کنار او. کلینت طول می کشد یک نفس عمیق و طولانی مانند یک پدر که در مورد شلاق زدن او گوشتی بازو در اطراف صندلی عقب اگر بچه ها خود را لگد صندلی خود را فقط یک بار. به صداقت, من بیشتر ترس از کلینت عدم واکنش نسبت به هر چیزی. این سکوت جنگجو نوع شخص است که میخوام از عمده گه اگر کودی نگه می دارد در آن است.

تا به حال من می خواهم بیش از حد خوشحال با تمام درام به واقع نگران باشید. مثل تماشای بد تلویزیون, تنها زندگی می کنند و یک نفر در استودیو مخاطبان است. اما روشن است کودی در نهایت متوجه Clint اینجا میخوام فریاد الاغ خود را اگر او نمی کند, دست کشیدن از آن پس چه کودی انجام دهید ؟ برو نگاه n برای دیگر قربانیان جلو. او تا به حال حتی متوجه من در گوشه ای بازی آرام به عنوان یک ماوس, اما من نمی نامرئی. من هم در حال آمدن است.

من واقعا نیاز به متوقف ماندن تا دیر به محل کار. این اولین بار نیست این اتفاق افتاده پس از تغییر بزرگ از کامیون متوقف می شود به دنی. فقط شب دیگر من می خواهم در آنجا ماند تا در اواخر نوشتن که تمام drunks شروع به waddle در. در غرفه بعدی به من انداخت اوقات تلخی خلق و خوی هنگامی که پیشخدمت گفت: “من متاسفم آقا من به شما گفت که قبل از ما ندارد و کره بادام زمینی و ساندویچ موز در اینجا.” او پانچ جدول و سپس ایستاد در huff به ترک کردم ولی سرگیجه و ساخته شده از یک گودال توقف در chez ملانی. خدا را شکر دوست خود کمتر بود مست و از ذهن او خارج از غرفه.

در حالی که کودی مشغول است با سلطنت خود را از ترور جلو من دزدکی حرکت کردن در پشت پارتیشن کشیدن یک بطری سس گوجه فرنگی بیش از ترک امی بیست و نوک دلار و دریافت فاک بری وجود دارد.

در خارج Supercenter من مشخص است که راه این است که از شمال و پارک بر این اساس در زیر تنها درخت در بسیاری. آن را درست در کنار ناقص کامیون قدیمی اما هر چه. من باید صبح سایه این برگ. در غیر این صورت من به شما از خواب بیدار در 7 صبح به خاطر من خواهید بود پخت مانند دوار جهت کباب کردن مرغ و مرغ در پشت این جعبه های فلزی.

خارج Supercenter پارکینگ ها امن ترین مکان برای یک (ارزان), انفرادی, زن در خواب. وجود دارد معمولا نگهبانان گشت زنی در محل هر چند ساعت و همچنین دسترسی 24 ساعته به دستشویی و حمام. من یک دختر کوه و صادقانه عشق, شاشیدن, خارج, اما بتن باعث می شود یک ظرف غذا. ردهها براشهای بیش از همه خود را پا و شلوار و معمولا وجود دارد و نه حریم خصوصی بسیار پشت سر مسافر-سمت درب. زنان نمی توانند شاش در بطری را مانند مردان است بنابراین ما نیاز به گزینه های.

زمانی که من می خواهم زندگی در کامیون من به مدت پنج سال در سراسر غرب کامیون زندگی یک ماجراجویی اما نسبتا امن به عنوان وجود دارد معمولا دیگر عشایری dirtbag کوهنوردان slumbering در کامیون خود را در این نزدیکی هست. اما این ain’t جاشوا درخت یا یوسمیتی و در این زمان من همه به تنهایی در قلمرو ناآشنا بیشتر بسته بندی شده با ذرت و یونجه. به نوعی این هیولا از یک فروشگاه اجرا شده توسط میلیاردر sociopaths جایی است که من احساس امن دیگر از جنگل. من نمی خواهم برای به دست آوردن یک تفنگ ساچمهای کشیده من برای تلاش به سقوط بر روی یک سیستم ورود به جاده بود که یک زمان بنابراین خارج شده است! در طول ماه های تابستان خارج شده پارکینگ پر از rv ها با خانواده های چهار و روفوس گلدن رتریور. اما در حال حاضر که آن را در اواخر ماه اوت و kiddos را بازگشت به مدرسه پس من احاطه شده توسط حلال افراد بی خانمان drunks و tweakers.

من سعی کنید رفتن به خواب چون من خسته هستم اما نا امنی مردان دور موتور و وافغان Kenny Chesney در حال ساخت آن کمی سخت است.

نورد به خارج در 2 صبح است ایده آل نیست یا وجود ندارد بسیاری از مردم در اینجا در شکار برای کاغذ توالت و غذای سگ در این ساعت. درست مثل دنی این همه drunks که دوباره مانند کودکان حاضر به رفتن به رختخواب. زمانی که ساحل روشن است من به من pj پشت درب جلو ارتش خزیدن به پشت کامیون و نوار چسب سیاه و سفید پرده بنابراین می توان serial killers احساس نمی وسوسه نزد یک زن با یک چراغ مطالعه در بازگشت از مرگ او-دام camper پوسته است که فقط کمی بزرگتر از یک تابوت. فقط به عنوان من همه جمع در من صدای فش فش دختران هل دادن یکدیگر در اطراف پارکینگ و در چرخ دستی های مواد غذایی. برخی از آنها مسابقه دیگران به عمد و یا به طور تصادفی توفنده به هر یک از دیگر, اما همه خوب هستند و مست.

معلوم کورتز خارج شده است کاملا هیپ پس از ساعت نوار!

کامیون هیولا فایل و شروع به پوشش بعدی به هر یک از دیگر مانند مهره های شطرنج, همه با موتورهای خود را هنوز هم در حال اجرا به شدت با صدای بلند. دیگر از دختران در چرخ دستی های خرید هیچ یک از کامیون ها. آنها فقط نشستن وجود دارد, تیراندازی گه با یکدیگر از خود ویندوز و سپس به بالا و رانندگی در بیش از به یک فضای جدید زمانی که آنها با حوصله خاص که مکالمه mingling در اطراف پارکینگ مانند مردمی در یک حزب کوکتل.

من سعی کنید رفتن به خواب چون من خسته هستم اما نا امنی مردان دور موتور و وافغان Kenny Chesney در حال ساخت آن کمی سخت است. که من به ادرار. بعد از حدود نیم ساعت از برگزاری آن در, من در نهایت خزیدن از کامیون و چمباتمه زدن در مالچ از من کمی سایه درخت است که خوشبختانه از دید باشگاه Wal-biza بیش از وجود دارد. Ain’t no راه من راه رفتن gantlet فقط به استفاده از یک سیفون توالت. به عنوان من تمرکز بر تلاش اوه خیلی سخت نیست به گروهی شلوار من, من احساس می کنم چیزی در برابر مالش پای من.

“چه برو!!!!?”

لعنت گربه می ترسم تلخه از من.

“Pssss, psss, psss. زمزمه! دریافت در اینجا.”

من نمی توانم را از چهره او را به خاطر در سایه اما ریشو شبح باعث می شود من پیر مرد همسایه در ناقص کامیون شبیه یک پسر بد از Scooby دوو. ظاهرا زمزمه کرده بود به آبیاری بیش از حد. ما موج سلام در هر یک از دیگر, پس از آن من را بکشد تا من شلوار پرش در کامیون من مثل یک بچه که متقاعد شده وجود دارد یک هیولا زیر تخت پنهان در کیسه خواب من. به عنوان من تخمگذار وجود دارد, تلاش برای به زور خودم را به خواب رفتن من تشخیص صدا از یک کامیون از دست رفته خود لوله اگزوز. من اوج از پارچه سیاه و سفید پوشش من ویندوز برای تایید.

“لعنتی کودی.”

کودی می کند دور در اطراف پارکینگ مانند نشان می دهد او این است که چراغهای خود را شکننده مردانگی, سوراخ کردن بدن, از طریق, سیاه, سایه, گاهی اوقات. As I lay وجود دارد مانند یک صاریغ بازی, مرده, من می دانم که چقدر بد از یک ایده آن را به حرکت به عقب به کامیون. من می خواهم زندگی می کردند در این تاکوما برای نیمه دهه بیست سالگی من در سراسر ایالات متحده آمریکا. مثل همه دوستان من مشغول به کار در هوای آزاد, ماجراجویی, من عاشق آزادی از جاده ها, در حال خواب اجاره-رایگان زیبا ترین ورود به سیستم جاده ها در امریکا و هرگز نمی دانستند که در آن جهنم من می خواهم تا پایان. من می خواهم تا این ارزان, مینیمالیستی, شیوه زندگی, سال پیش به دنبال کمدی در شهر نیویورک یک تجربه فقط به عنوان batshit دیوانه و هیجان انگیز به عنوان قایق سواری در آب سفید و یا هر یک از خطرناک, هوای آزاد, شغل من تا به حال. اما نیویورک است بنابراین قریب به اتفاق آن را می سازد همه چیز و همه جا به نظر می رسد آسان تر است. من خسته بود. و من از دست رفته زندگی من. دوستان من است. آزادی. بنابراین من می رفت به کامیون من برای تابستان برای دریافت یک طعم شیرین شیرین کامیون زندگی دوباره و در نظر گرفتن بازگشت به آن را برای خوب است.

نوستالژی یک سگ ماده, اگر چه.

آن را به شما متقاعد به نفرت زندگی فعلی خود را به منظور fetishize یک ساله شما نمی توانید به بازگشت به. در دهه بیست سالگی خود آن را سرگرم کننده. در سی سالگی خود را این لعنتی طاقت فرسا است. خسته تر از نیویورک و که می گوید زیادی. من دیگر nomad دوستان همه در خانه زندگی می کنند در حال حاضر و حتی بچه ها. آنها به بزرگتر شدن کامیون زندگی است. اما من هنوز در گذشته گیر کرده. در فانتزی.

به علاوه لجستیکی و تاثیر عاطفی از زندگی در کامیون خود را سخت است که جهنم در آن زمان حتی اگر شما انتخاب آن را شبیه به این در اینجا سفید ممتاز با سابقه مدرک او هرگز استفاده می شود. و آن را چیزی شبیه #vanlife (برای شروع, شما می توانید نمی شوی!). باور نمی Instagram مدل. همه آنها fummunda پنیر در صورتی قطعات از بودن قادر به دوش زیاد است. فکر می کنم که قبل از اینکه شما می گویند “برو به جهنم” و سوزاندن زندگی خود را به بود “است. حتی اگر کامیون زندگی سخت تر از ون زندگی هر دو آنها عدم امنیت و جامعه است. به شما تعلق نمی, هر کجا بنابراین هیچ گهی می دهد که شما در هر نقطه که شما بروید. آن را حتی بدتر زمانی که شما مجرد هستید و یک زن. آزادی یک قیمت سنگین. یکی من متوجه من بیش از حد پیر و خسته به پرداخت در حال حاضر.

من می خواهم طاقت فرسا زندگی در شهر نیویورک بازگشت. حداقل وجود دارد مردم از من می دانید و من نمی باید به نگرانی در مورد گرفتن به قتل رسیده است. بیش از حد بسیاری از شاهدان!

من در نهایت به خواب رفتن با راحتی از دانستن این شیوه زندگی موقت است. همانطور که من شروع به رویای هر چند من از خواب بیدار شده توسط صدای یک اره برقی. در من مست دولت من بلافاصله این نتیجه لعنتی کودی یا من ناقص همسایه در حال ریز ریز کردن من و من خوراک برای دام. اما پس از آن من می دانم آن روز و هیچ کس نمی خواهد انجام دهید که گه در ساعت بیداری. وقتی که من به عقب کشیدن گوشه ای از پرده های سیاه, من دیدن یک مرد با یک weedwhacker. حتی زمانی که شما کامل سایه درخت به شما اجازه خواب در, لعنت محوطه سازی خدمه را پیچ تا خود شب از خواب است.

اما حداقل کودی است که از زندگی من برای همیشه لطفا برای. ستایش بود!

پس از این سفر بیش از, من امیدوارم که به توان با دنی و Walmarts. اگر یک خارجی را دوست می پرسد برای دیدن یک تکه از فرهنگ آمریکایی من آنها را به خانه. به وفل خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>