نگرانی از شیوع ابولا کمک کرد انتخاب Trumpist سناتور تام Tillis. Coronavirus نگرانی می تواند کمک به بیرون راندن او.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

کارولینای شمالی در سنای نژاد نبوده است به عنوان بالا در دموکرات’ لیست ممکن است انتخاب یو پی اس به عنوان مین و کلرادو است. اما به نظر می رسد که در حال تغییر سریع است.

وقت جمهوری خواه تام Tillis مصرف شده است برخی از گرمای بیش از اختلاف بین خود coronavirus پاسخ و پاسخ او به اوایل شیوع زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور شد. Tillis است که همه در وقتی که می آید به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او می گوید رئیس جمهور این است که “با در نظر گرفتن هر مرحله او می تواند برای کمک به ایمنی مردم در ایالات متحده” با وجود شکایت از فرمانداران سراسر کشور از جمله خانه خود را فرماندار دولت دموکرات Roy کوپر که آنها را دریافت نکرده اند تست منابع آنها نیاز دارید. این چین تقصیر Tillis می گوید که تهمت نبود سریعتر کردن علامت.

این وضعیت در تضاد کامل با یک Tillis گرفت و در سال 2014 زمانی که اوباما رئیس جمهور شد و او دامن زد شعله های آتش از شیوع بیماری ابولا سرزنش اوباما و دموکرات Kay Hagan برای آماده سازی به اندازه کافی قبل از وقوع و انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با آن با ممنوعیت پروازها از غرب آفریقا است. “و هر روز آنها می گویند همه چیز تحت کنترل است و روز بعد شما دیگر اشتباه توسط CDC و دولت” Tillis گفت: در آن زمان در خط حمله است که گزارش های رسانه ها با اعتبار دادن به او شتاب برای رسیدن به Hagan عنوان به اخر مسابقه 2014 مبارزات انتخاباتی.

Tarheel رای دهندگان شروع به توجه Tillis’ lapdog وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن. مورگان جکسون دموکراتیک مشاور مستقر در رالی کارولینای شمالی می گوید رای دهندگان را نشانه از چه مقامات منتخب و نامزد رسیدگی خود را در طول یک بحران بزرگ و Tillis برخی از تبیین کنند.

“او شروع به سوال در مورد نحوه های مختلف پاسخ او سپس در حالی که در حال حاضر او در سه گانه-دو برابر کردن بر روی هر تهمت و می گوید می خواهم اگر شما می خواهید یک آزمون شما می توانید آن را دریافت کنید که درست نیست” جکسون می گویند. “نشانه است که رای دهندگان در حال گرفتن از این است که او را نشان رهبری است. او را در هیئت مدیره با رئیس جمهور بدون توجه به آنچه که یک مکان خطرناک برای یک سیاستمدار به یک بحران هنگامی که او را به عنوان تصمیم گیری بر اساس سیاست های حزبی و نه از بهداشت عمومی و ایمنی است.”

در حالی که هنوز هم ستایش تهمت خود “قاطع رهبری” Tillis را با دو نفر دیگر از قانونگذاران کارولینای شمالی, دموکرات, David قیمت و جمهوری خواه روی هادسون ارسال نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس درخواست دولت از ارسال تست کیت لوازم به خود دولت است.

این مسابقه در زمان دیگری مهم به نوبه خود در مارس 3 زمانی که دموکرات نامزد نامزد با درخواست تجدید نظر گسترده آنها Tillis نمی توانید به راحتی برچسب سوسیالیستی. کال Cunningham, 46, است متوسط تاجر سابق سناتور ایالت و کهنه که برنده اصلی خود را در برابر دولت سناتور اریکا اسمیت با 57 تا 35 درصد است.

یکی از عوامل است که واقعا کمک کرد گفت: در آن نازل شد در اواخر فوریه که اسمیت که آفریقایی-آمریکایی بود که با پشتوانه ایمان و قدرت تایید شده که ایجاد شد و بودجه توسط GOP رهبر میچ مک کانل خانه اکثریت تایید شده.

دخالت در دموکراتیک اولیه برای کمک به ضعیف تر نامزد نشان می دهد که چگونه نگران مک کانل در مورد حفاظت از خود در مجلس سنا اکثریت. ساختگی PAC معکوس, tarring Tillis و تقویت کانینگهام را به رسمیت شناختن نام در یک مسابقه است که می تواند کمک به نکته قدرت در آمریکا.

اما آن را Tillis’ نظرات در مورد اوباما و ابولا که “می تواند دوباره او را نیش می زنند” در انتخابات عمومی می گوید استو Rothenberg ارشد سردبیر و تحلیلگر با حزبی در داخل انتخابات است. Tillis برنده تنها با 1.5 امتیاز در سال 2014 بود که یک بنر سال برای جمهوری خواهان. “Tillis در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مقدار به عنوان کسی که خوب به عنوان طولانی به عنوان برگ برنده محبوب است و رهبری به مناسبت انتخاب مجدد—اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دیده می شود از لمس و نه به کار” Rothenberg گفت: روزانه وحش.

Rothenberg می گوید که زمانی که او برای اولین بار ملاقات Tillis او فکر میکرد معمولی محافظه کار تاجر “اما پس از تماشای او من به این نتیجه رسیدم که او می بیند جهان مانند uber-حزبی ایدئولوگ کسی که نمی می گویند:” ما یک مشکل اجازه دهید آن را حل کند ” اما ” چگونه است که مشکل جا به جهان?’ و است که منجر به داشتن یک قلع گوش. مردم فقط می خواهید مشکل حل آنها نمی خواهند به یک ایدئولوژیک نقطه است.”

داخلی, یادداشت نوشته شده توسط Tillis’ مدیر کمپین روز پس از کارولینای شمالی اولیه در دسترس ساخته شده به Rothenberg و دیگران را با آن شاد است که ارزیابی کمپین یک “ارتش از هواداران که در حال آماده را به نفع خود در ماه نوامبر” که کانینگهام یک “چپ لیبرال که پشتیبانی از رادیکال نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در خارج از جریان اصلی سیاسی در کارولینای شمالی است.”

Rothenberg بود تحت تاثیر قرار ندارد. “این یادداشت شد, همه چیز در مورد چگونه دموکرات سوسیالیست ها و افراط گرایان” او می گوید. “است که بسیار سخت تر فروش اگر آن را بایدن. او مبارزه با برنی! این بدان معنا نیست که Tillis نمی توانید برنده شوید اما این ایده است که او را در یک موقعیت قوی برای re-انتخابات—او نیست.”

Tillis برخی دیگر چمدان. به زودی پس از گرفتن اتاق در سال 2015 به عنوان شیوع ابولا شد پایان Tillis داوطلب یک داستان به تاکید مخالفت خود را با مقررات دولتی. او گفت: مرکز سیاست دو حزبی که خود را برای حمایت از بازار آزاد قادر به عمل و بدون دخالت دولت در تمدید به اعتقاد خود را که استارباکس باید مجاز به انتخاب کردن از نیاز کارکنان به شستن دست های خود را بعد از استفاده از دستشویی. 

خود منطق: تا زمانی که استارباکس ارسال شده نشانه ای گفت: کارکنان لازم نیست برای شستن دست های خود “به بازار خواهد شد مراقبت از که را.” بالا بردن دست راست خود را به تاکید حقیقت از اظهارات خود گفت: کسب و کار است که ارسال شده نشانه گفتن مشتریان خود مواد غذایی کارگران ندارد به شستن دست های خود را از کسب و کار.

کانینگهام را در حد متوسط انداز و نظامی خود اعتبار مناسب مشخصات یک دموکرات که می توانید برنده در جنوب.

به Tillis است که بازار آزاد در محل کار. به بیشتر از دیگران به نظر می رسد مانند یک تنظیم برای جایگزین کردن یکی دیگر.

نیازی به گفتن نیست Tillis شد به طور گسترده ای به تمسخر او را شکنجه منطق حتی ساخت نمایش روزانه با جان استوارت. هر کس تا به حال یک خنده خوب اما شستن دست ها در کسب و کار جدی است امروز در coronavirus همه گیر و مداخله دولت بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش این ویروس از قریب به اتفاق جمعی ما توانایی مقابله با شیوع بیماری و برای درمان بیشتر به طور جدی بیمار است.

کانینگهام شد نامزد ریاست معاون فرماندار در کارولینای شمالی قبل از تعویض به سنا نژاد در ماه ژوئن سال گذشته است. خود را در حد متوسط انداز و نظامی خود اعتبار مناسب مشخصات یک دموکرات که می توانید برنده در جنوب. او رای دادند پیت Buttigieg همکار جانباز در کارولینای شمالی اولیه اما به سرعت خود را تراز وسط قرار دارد با احتمال زیاد نامزد جو بایدن مخالفت مدیکر برای همه و نگه داشتن تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن.

کارولینای شمالی حیاتی نوسان وزارت امور خارجه در ماه نوامبر. اوباما برنده آن دقت در سال 2008 اما آن را از دست داده در سال 2012. کدام حزب حامل دولت است به احتمال زیاد برای به دست آوردن کاخ سفید و اکثریت کنترل سنا. دموکرات ها نیاز به انتخاب کنید تا حداقل چهار جمهوری خواه برگزار شد کرسی سنا برای به دست آوردن کنترل مجلس سنا و در حال حاضر که Tillis’ صندلی به نظر می رسد دارای لیت و لعل زیاد برای اوباما و دموکرات باید یک مسیر واقع بینانه به قدرت است که می تواند کل یک روز جدید در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>