اقتصاددانان اصرار جمهوری خواهان به نادیده گرفتن کسری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به عنوان اقتصاددانان کنگره را دم و اقتصاد با بودجه بیشتر برای محافظت از ملت از coronavirus همه گیر قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را آغاز کرده اند برای waver با استناد به یک آشنا اما طولانی نادیده گرفته شده نگرانی: فدرال با کسری بودجه.

هر دو مجلس هستند eyeing مرحله بعدی coronavirus بسته امداد در بالا از حدود 3 تریلیون دلار در حال حاضر مجاز است. اما جمهوریخواهان آغاز به پیشنهاد کنگره باید آمار موقت دکمه مکث در هزینه های هشدار دهنده که همه از جوهر قرمز می تواند معامله یک ضربه خرد کردن به اقتصاد پایین جاده.

“ما باید واقعا مراقب باشید در اینجا” گفت: سناتور. پت Toomey (R-Pa.) در یک مصاحبه. “ما در حال به چالش کشیدن حد چقدر ما قرض می تواند بدون عوارض جانبی جدی. ما در حال حاضر بدهی است که بیش از 100 درصد از تولید ناخالص داخلی. ما در حال اجرا یک کسری بودجه که بیش از دو برابر به عنوان یک درصد از اقتصاد ما.”

اما اقتصاددانان از طیف گسترده ای از زمینه های ایدئولوژیک در حال تشویق کنگره برای نگه داشتن هزینه های به جنگی فاجعه بار از دست دادن شغل — و می گویند در حال حاضر زمان به تمرکز بر روی کسری بودجه. آنها تاکید می کند که دولت فدرال می تواند قرض گرفتن در نزدیک به صفر و نرخ بهره به عنوان سرمایه گذاران به دنبال امنیت آمریکا و اوراق قرضه فدرال رزرو اقدام به خرید تا دهها میلیارد دلار از خزانه داری اوراق بهادار در هر هفته.

ایران نگرانی از کسری بودجه خواهد شد بازی یک نقش محوری در مذاکرات مجلس شروع به کار در اورژانس هزینه های قبض و دموکرات ها فشار برای بودجه بیشتر برای دولت های ایالتی و محلی.

در ضمن چون خیلی عادی فعالیت های اقتصادی تبخیر شده به دلیل ایمنی ترس و اقامت در خانه, سفارشات, خطر فلج افت قیمت ها است که شاید بیشتر از یک نگرانی نسبت به تورم بسیاری از اقتصاددانان می گویند.

“من مالی شاهین از راه برگشت و همه از من heebie-jeebies در حال رفتن زمانی که من دیدن این اعداد” گفت: داگلاس Holtz-Eakin یک جمهوری خواه که استفاده می شود به سر دفتر بودجه کنگره و رئیس جمهور آمریکا اقدام فروم. “اما پس از آن من در مقیاس مشکل و من فکر می کنم آره ، باید آن را انجام دهد.”

ارشد جمهوری خواهان نشان داده اند که آنها در حال حاضر به مراتب بیشتر صرف پول برای کمک به نیازمندترین افراد آمریکایی ها به خصوص به عنوان بیش از 26 میلیون آمریکایی را برای ثبت تعداد مدعیان بیکاری در هفته های اخیر. اما روشن است که بسیاری از تروریستها صبر کاهش که برچسب قیمت برای تراشه ها جای دادند از coronavirus کمک به مقدار تریلیون. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) است و اصرار دارد که هر گونه آینده بسته به نیاز باید بیشتر guardrails از جمله حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران, کسب و کار و کارفرمایان از پرونده های حقوقی.

“من می خواهم سوال اعتبار هر اقتصاددان که فکر می کردم که استقراض $2.8 تریلیون یک ایده عالی به جز در یک بیماری همه گیر” مک کانل در مصاحبه ای گفت:. “اگر ما قرض هر بیشتر آن را شامل اصلاحات.”

جمهوری خواهان می گویند آنها همچنین می خواهم برای دیدن چگونه پول کنگره در حال حاضر تایید شده است که بازی قبل از تصمیم گیری که در آن برای اختصاص منابع بیشتر به مبارزه با ویروس ها و جلوگيري از اقتصاد است.

دموکرات ها باید pounced در ایران با افزایش فشارهای بیش از کسری بودجه است که آنها می گویند ظاهر تنها پس از جمهوری خواهان امن صدها میلیارد برای کسب و کار — از جمله برخی با جریان های نقدی و حساب های پس انداز.

“هنگامی که ما صحبت در مورد کاهش مالیات و هنگامی که ما بحث در مورد نقاط ضعف برای توسعه دهندگان املاک و مستغلات آن را نهایت فوریت” Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) در جمع خبرنگاران گفت: این کنگره در هفته گذشته. “اما هنگامی که ما صحبت در مورد اجاره و وام مسکن برای کمک به خانواده های شاغل در حال حاضر ما نگران کسری بودجه.”

در میان چسبیده امتیاز برای مرحله بعدی مذاکرات یک فشار از حزب دموکرات برای پول به کارگردانی نسبت به دولت های ایالتی و محلی در مواجهه با یک شیب کاهش در درآمد آنها به عنوان تلاش برای مبارزه با ویروس. مک کانل پیشنهاد این هفته او باز است برای کمک به دولت های محلی به عنوان طولانی به عنوان شرایط برآورده شده است.

“من فکر نمی کنم شما می توانید … به طور نامحدود نوع از گسترش آنچه که ما انجام داده ایم در طی چند ماه گذشته گفت:” از سوی دیگر ، مایک براون (R-Ind.) وقتی پرسیده شد که در مورد مرحله بعدی. “است که به نگاه در یک مد به ببینید که چگونه ما می توانیم آن را در یک مقرون به صرفه تر و دقیق راه است.”

خواه مطالعه کمیته بودجه و هزینه های نیروی کار نیز قرار داده و از طرح این هفته به پهن کردن “بدهی منحنی.” این پیشنهاد خواستار کنگره برای جبران اثر آینده coronavirus بسته در بدهی های برش و دربندی هزینه.

برخی از کارشناسان می گویند بهره پرداخت می خورند تا یک unsustainably بالا بخشی از بودجه فدرال پایین جاده به خصوص اگر اقتصاد قوی بازیابی است که منجر به افزایش نرخ. به عنوان اقتصاد و بهبود سطح بالایی از هزینه های دولت می تواند خوراک تهاجمی قیمت را افزایش می دهد.

“وجود دارد یک خطر واقعی است که در برخی از نقطه ما قصد جدی ایجاد تورم و به طور جدی در نرخ بهره بالاتر” Toomey گفت. “و مشکل این است که ما نمی دانیم که زمانی که ما آمار آن نقطه است.”

اما برخی از اقتصاددانان هشدار می دهند که حتی این نگرانی ها می تواند پر از شکوفه; گسترده تورم ترس پس از رکود بزرگ از اواخر 2000s هرگز در آمد واقعی و ساختاری عوامل اقتصادی منجر به کاهش مداوم در نرخ های بیش از چند دهه گذشته.

“نرخ بهره می تواند به افزایش کمی منصفانه از جایی که آنها در حال حاضر و هنوز هم کمتر از آنها برای بیشتر از نیم قرن گذشته” گفت: Doug Elmendorf یک دموکرات که در خدمت به عنوان CBO مدیر تا سال 2015 است و در حال حاضر رئیس دانشکده در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه.

“و نرخ تورم — قیمت نفت شد به طور خلاصه منفی در هفته گذشته,” او اضافه شده است. “ما بسیار نگران در حال حاضر در مورد تورم مارپیچی از ضعف فعالیت های اقتصادی از ما در مورد تورم بالا.”

در همین حال برخی از اقتصاددانان مترقی حتی دورتر نشان می دهد کسری نمی برخواهد داشت تقریبا به بسیاری از مشکلات به عنوان مدعی اصلی توسط اقتصاددانان.

گروگانگیری مجدد نگرانی ها در مورد بدهی های ملی آمده پس از توافق-رهبری کنگره در سال 2017 اضافه شده بیش از 2 تریلیون دلار به کسری بودجه از طریق کاهش مالیات و افزایش مخارج, در زمانی که اقتصاد ایالات متحده نسبتا سالم و نرخ های بهره بالاتر است. جمهوریخواهان استدلال کرد که کاهش مالیات خواهد پرداخت خود را با تولید به اندازه کافی رشد اقتصادی یک هدف است که تا کنون کاهش یافته است.

“ما باید انجام داده ایم کاهش کسری بودجه هنگامی که اقتصاد خوب بود” گفت: Marc Goldwein ارشد سیاست مدیر در کمیته مسئول بودجه فدرال. “در حال حاضر زمان.”

“این بدان معنا نیست که ما باید زباله دلار است. این به آن معنا نیست که ما باید به صرف مقدار نامحدود,” او اضافه شده است. اما “آن را ارزشمند معاوضه به ادامه بدهی امروز که رایگان نیست به رفتن نیست به افسردگی می شود.”

لو Crandall اقتصاددان ارشد در Wrightson ICAP یک شرکت تحقیقاتی و متخصص در دولت ایالات متحده تامین مالی نیز اشاره کرد که بالونی کسری بودجه می تواند به افزایش فشار به عقب کسانی که کاهش مالیات رفتن به جلو و پیشنهاد کرد که ممکن است یک عامل ایجاد انگیزه برای جمهوری خواهان به دقت و توجه. “این است که دفاع از امضای دستیابی به تهمت و عصر,” او گفت:.

به 2 تریلیون دلار مراقبت در قانون تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته در میان همه گیر خواهد شد و افزایش کسری بودجه فدرال توسط $1.8 تریلیون بیش از یک دهه با توجه به CBO. که برآورد نمی کند پروژه هر گونه ضرر و زیان از تغذیه اضطراری برنامه های اعطای وام به این دلیل که بانک مرکزی در حال برنامه ریزی برای قرض دادن تا حد زیادی به کسب و کار معتبر و و شهرداری ها.

“امداد تنها می توانید تا کنون” گفت: سناتور. تد کروز (R-تگزاس). “ما کسری بودجه در این سال پیش بینی تورم به حدود 4 تریلیون دلار سطح بی سابقه ای که ما در حال قرض گرفتن از نسل های آینده است. ما نمی توانیم به سادگی صرف ما راه خروج از این بحران است.”

Holtz-Eakin گفت: CBO نمره در واقع نشان می دهد که تغذیه نمی تواند به اندازه کافی تهاجمی در تقویت خانواده ها و کسب و کار از طریق این برنامه که با حمایت نزدیک به 500 میلیارد دلار در بودجه از اقدام اضطراری است.

“آنها ساختار خود را [وام] امکانات به طوری که آنها حتی شکستن و آنها نباید حتی شکستن,” او گفت:. “آنها باید از دست دادن یک و نیم تریلیون دلار است.”

کمی وجود دارد کوتاه مدت تهدید به racking تا کسری هزینه های داده شده در شرایط اقتصادی فعلی, او گفت:. اما او استدلال همیشه خواهد بود وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از تجارت کردن برای بالاتر بدهی پایین جاده که آیا این تورم بیشتر حباب مالی و یا انحراف از سرمایه گذاری های خصوصی به دولت اوراق قرضه به جای شغل و فن آوری است.

“یک راه یا دیگری به شما پرداخت قیمت” Holtz-Eakin گفت. “اما اگر شما مراقبت از این بودجه در هزینه اقتصاد شما در حال ساخت یک اشتباه است.”

بورگس اورت و سارا فلک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>