Edenwold, Sask., شورای تصویب 15 درصد کاهش در سال 2020 آسیاب رای در میان COVID-19 همه گیر

روستایی شهرداری Edenwold در ساسکاچوان است که کاهش برخی از فشار مالی بر ساکنان آن کسب و کار و کشاورزان پس از تصویب مالیات کاهش در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

با توجه به انتشار اخبار شورا را تایید کرده است 15 درصد کاهش در سال 2020 آسیاب نرخ برای همه ساکنان صنعتی و تجاری کسب و کار و کشاورزی خواص.

“در این زمان زمینه ما به عنوان یک شورای تصمیم به انجام کاری معنی دار و گسترده برای کمک به همه ما در شهرداری گفت: Mitchell هوبر reeve از Edenwold. “کاهش میل نرخ است ما از راه های کمک.”

ادامه مطلب: رجینا شورای تصویب تعدادی از تغییرات به جبران هزینه های میان COVID-19

در ماه آوریل شورای اسلامی اعلام کرد که هزینه های اواخر و هزینه مجازات متهم در آب و برق خواهد بود چشم پوشی باقی مانده از سال است.

آن برنامه ریزی گروه همچنین به روز رسانی های موجود توسعه اقتصادی معافیت مالیات بر سیاست و کمک به کسب و کارهای محلی با ارتقاء فرصت ها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“از لحاظ مالی مسئول حکومت را تضمین می کند ما می توانیم این کاهش مالیات و هنوز هم باقی می ماند حلال” رئیس اداری افسر کیم McIvor گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما همچنین در حال پیش رفتن با بیش از 3 میلیون دلار ارزش پروژه های زیربنایی در این سال است. ما معتقدیم در جامعه ما و حمایت از ساسکاچوان صنعت ساخت و ساز.”

ادامه مطلب: مالیات تغییرات جدید RRSP قوانین — در اینجا چیزی است که به تماشای در سال 2020

برخی از این پروژه ها شامل سه پل توانبخشی پروژه پشتیبان گیری چاه آب ساخت و ساز و شهرداری در دفتر سایت طراحی مفهوم برنامه ریزی از جمله آتش سوزی سالن و تفریح زمینه خانه.

این reeve گفت: اعلامیه های مالیاتی در اوت و او امیدوار است که بسیار مورد نیاز امداد می آید در یک زمان خوب است.

“در آن مردم احساس بهتری از وضعیت مالی خود را و می توانید برخی از برنامه های خود را مسلح با این اطلاعات است. مالیات نمی شود تا دسامبر و ما همیشه ارائه شده در اوایل مالیات پرداخت مشوق; کسانی که هنوز هم اعمال می شود” Huber گفت.

2020 مالیاتی فدرال تغییرات را به اثر می آیند

2020 مالیاتی فدرال تغییرات را به اثر می آیند

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر