ادمونتون رهبر کسب و کار به تساوی محکومیت برای استفاده از #ALM در توییتر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

با اخیر بحث های عمومی هر دو در ایالات متحده و کانادا متمرکز بودن تا حد زیادی در نژادپرستی و چند تن از اعضای ادمونتون را مرکز کسب و کار انجمن با صدور بیانیه ای روز شنبه rebuking سازمان, مدیر اجرایی, برای او با استفاده از هشتگ در توییتر.

در یک صدای جیر جیر است که از ظاهر به حذف ایان o’donnell به تازگی با استفاده از hashatag #ALM, مخفف تمام زندگی ماده یک اصطلاح است که مورد انتقاد قرار گرفته به دلیل آن است که دیده می شود به عنوان یک رد از زندگی ماده یک جنبش با هدف بالا بردن مسائل در مورد نژاد پرستی و تبعیض علیه مردم سیاه و سفید.

“ما عمیقا نا امید و جرم توسط نظرات دیروز ما, مدیر اجرایی” DBA در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “به طور خاص با استفاده از عبارت” تمام زندگی از ماده ” بود حساس, بی احترامی و نه بازتابی از ارزش های ما.

“ما با تشکر از همه کسانی که صحبت کرد و نگرانی خود را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: TLC را فلفل انتقاد به زندگی از ماده ” نظر

DBA اضافه شده است که آن را “ماموریت برای پشتیبانی از اتصال و غنی سازی ادمونتون را در مرکز شهر” و آن را “متعهد به ایجاد یک مرکز شهر است که متنوع و فراگیر و امن — و برای پیشبرد این دیدگاه در همه چیز کار می کنیم.”

اودانل در توییت یکی از یک سری از توییت در توییتر مکالمه او با یکی دیگر از کاربر. در حالی که این کاملا روشن نیست که چه گفتگو شد centring در اودانل در توییت با #ALM در توییتر گفت: “شخص من احترام کسانی که احترام به یکدیگر پلیس و یا در غیر این صورت.”

With recent public discussions both in the U.S. and in Canada being focused largely on racism, several members of Edmonton’s Downtown Business Association issued a statement Thursday rebuking the organization’s executive director for a hashtag he used on Twitter.
با اخیر بحث های عمومی هر دو در ایالات متحده و کانادا متمرکز بودن تا حد زیادی در نژادپرستی و چند تن از اعضای ادمونتون را مرکز کسب و کار انجمن با صدور بیانیه ای روز شنبه rebuking سازمان, مدیر اجرایی, برای او با استفاده از هشتگ در توییتر. عکس از توییتر عرضه شده به اخبار جهانی

اخبار جهانی رسیده است به o’donnell برای زمینه بیشتر در مورد آنچه که در توییتر بحث بود.

روز پنج شنبه صبح o’donnell توییتی که او متاسفم برای استفاده از هشتگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من می خواهم برای معذرت خواهی برای استفاده از برخی مخفف است که مضر معانی و انجمن” صدای جیر جیر می خواند. “این هفته شاید بیشتر از همیشه مورد تحمل شمول و احترام.

“به من اجازه دهید بسیار روشن و من می خواستم هرگز به” دفاع از نظام ” و قطعا حمایت از #پل جنبش است.”

تعدادی از کاربران توییتر از جمله افغانستان. هارون Paquette در پاسخ به o’donnell عذرخواهی در رسانه های اجتماعی.

Paquette بود در میان کسانی که پیشنهاد عذرخواهی شد کافی پاسخ.

“هنگامی که گوشی من در وسط شب با پیام از افرادی که floored و وحشت زده با بیانیه ای که به طور فعال در دفاع برای ساعت — و ارسال تصاویر به آن را اثبات کند — من مطمئن هستم که برای آنها این کلمات حلقه توخالی امروز” او هنوز توییتی.

“آنها خواهد شد به دنبال اقدامات خود را برای رفتن به جلو, تماشای کلمات خود را. اعتماد خود را به شما و سازمان های که در آن شما خدمت خواهد شد که برای بازسازی شود. شما یک موقعیت نگه دارید از نفوذ و قدرت و مردم نمی خواهید به نگرانی که آنها می خواهند مطمئن باشید به عنوان مثال.”

ادامه مطلب: شهردار کلگری آتش سوزی در برت Wilson جیر گفت: او با بازی ‘مسابقه کارت’ به پیروزی در انتخابات

در روز پنج شنبه DBA گفته است که متعهد به آموزش o’donnell از جمله در موضوع ناخودآگاه تعصب. همچنین گفت: این اقدام خواهد کرد برای حمایت از کارکنان که در حال سیاه بومی و مردم از رنگ (BIPOC) و از جمله بیش از این کارکنان در کمیته ها و نقش های رهبری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در میان دیگر مراحل این سازمان گفت: این طرح را در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به تمرکز بر روی “رشد موفق و دیگر اقلیت متعلق به کسب و کار” در مرکز شهر ادمونتون.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و بحث در مورد نژاد پرستی شده اند در کانون توجه از اواخر ماه گذشته زمانی که جورج فلوید, سیاه مرده در بازداشت پلیس در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس سفید فیلم برداری شده بود دو زانو بر گردن او. مرگ همراه با سایر اخیر مرگ و میر خشونت آمیز سیاه آمریکایی باعث شده گفتگو در مورد نژادپرستی سیستماتیک نژادپرستی و خشونت پلیس هر دو در ایالات متحده و کانادا و جاهای دیگر در جهان است.

ادامه مطلب: ‘دریافت زانو خود را خاموش گردن ما’: جورج فلوید تظاهرات آرام در ایالات متحده به عنوان 1st یادبود برگزار می شود

“به عنوان یک سازمان و به عنوان افراد ایستاده ایم و با تمام کسانی که معترض هستند سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی و کسی که خواستار عدالت و برابری واقعی ورود به جامعه سیاه و سفید. سیاه و سفید زندگی می کند ماده” DBA گفت: پنج شنبه.

این سازمان همچنین گفت: این استقبال Edmontonians خواهد شد که حضور در یک تظاهرات برنامه ریزی شده در مرکز شهر هسته ای روز جمعه در اعتراض به نژادپرستی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>