ادمونتون CFL تیم heeds حامیان’ خواستار تسریع بررسی پتانسیل تغییر نام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به ادمونتون اسکیموها گفت آنها خواهد بود “شتاب ما در حال انجام فرایند نقد و بررسی” این باشگاه را با نام مستعار زیر تماس های اخیر توسط حامیان به انجام این کار و ارائه به روز رسانی در پایان ماه ژوئیه.

دیرین حامی Belair مستقیم و صفحه اصلی شرکت های بیمه و یکی از تیم 13 برتر شرکای روز یکشنبه گفت: برای تغییر نام تیم شده است که در جای خود از اواخر قرن 19 و گفت استفاده از آن دیگر مناسب است.

“ما تصدیق و درک بازخورد و ورودی مورد ما نام” رز مریم فیلیپ ادمونتون تیم معاون رئيس جمهور از بازاریابی و ارتباطات گفت: در یک ایمیل به CBC Sports. “ما این موضوع را به طور جدی به عنوان نشان داده شده است توسط سه سال ما را صرف درگیر شدن در کانادا شمالی و انجام تحقیقات مربوط به نام ما.

“ما می دانیم که بسیاری رخ داده است پس از این اطلاعات جمع آوری شد و به عنوان یک نتیجه, ما در حال شتاب ما در حال انجام فرایند بررسی. ما خواهد بود به دنبال ورودی بیشتر از Inuit همکاران و سایر ذینفعان برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری های ما در حال حرکت رو به جلو است.”

این سازمان را “همچنان به گوش دادن با دقت و با یک ذهن باز است.”

تماس برای ‘بتن عمل’

Belair مستقیم در بیانیه ای به CBC اخبار روز سه شنبه گفت: به منظور شرکت برای ادامه همکاری با فوتبال سازمان “ما نیاز به اقدام عملی در آینده نزدیک از جمله تعهد به یک نام تغییر دهید.”

ادمونتون تیم دیده می شود تماس های مکرر برای تغییر نام در گذشته و چهره تجدید انتقاد به عنوان تیم های ورزشی در کانادا و ایالات متحده و جاهای دیگر می خواست به حذف منسوخ شده و گاهی اوقات نژادپرستانه اسامی و تصاویر.

تهدید از Belair مستقیم همراه روز پس از واشنگتن NFL تیم در ورزشگاه حامی فدرال اکسپرس همراه با دیگر حامیان پرسیدم این تیم برای تغییر نام آن است.

واشینگتن ردسکینز که نام شامل یک نژادی لکه دار کردن پاسخ جمعه گفت: این امر انجام یک بررسی. لیگ اصلی بیس بال است Cleveland Indians که بازنشسته خود را نژادپرستانه و کاریکاتور “رئیس نبراسکا” آرم در سال 2018 اما نگه داشته و نام خود را نیز در این مورد گفت: آنها نظر خود را به نام.

سازمان دیده بان | واشنگتن NFL تیم بررسی نام تیم:

NFL را ردسکینز واشنگتن می گویند که آنها را تحت یک “بررسی دقیق” از این تیم بومی-لکه دار کردن نام پس از فشار از حامیان مالی و بین المللی تمرکز بر نژاد پرستی. 2:06

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>