ادمونتون لامپ کم مصرف حامی تیم را تهدید به قطع روابط اگر نام نیست تغییر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به ادمونتون اسکیموها در حال دریافت فشار خود را به تغییر نام تیم.

در روز سه شنبه حامی belairdirect را تهدید به قطع روابط با سازمان مگر اینکه آن را متعهد به حذف اسکیموها نام مستعار.

بیمه اتومبیل شرکت شده است یک تیم حامی را برای چندین سال در آن می گوید.

“یکی از ارزش های اصلی ما است و احترام آن تاسیس شده است در دیدن تنوع به عنوان یک قدرت در حال فراگیر و مشارکتی. هدایت این ارزش به منظور برای ما به جلو حرکت می کند و در ادامه با ما همکاری ما نیاز به اقدام عملی در آینده نزدیک از جمله تعهد به تغییر نام” شرکت در بیانیه ای گفت به CBC News.

“ما اذعان دارند که تغییر یک سفر و به اشتراک گذاشته اند موضع ما با این تیم است.”

یک سخنگوی درون اسکیموها سازمان گفت: CBC Sports است که این تیم در حال آماده سازی داخلی بیانیه که به احتمال زیاد منتشر خواهد شد چهارشنبه.

تهدید از belairdirect می آید روز پس از واشنگتن NFL تیم در ورزشگاه حامی فدرال اکسپرس همراه با شرکت های دیگر ساخته شده همان حرکت می کند. واشنگتن در پاسخ با راه اندازی یک “بررسی دقیق” از نام خود و کلیولند MLB تیم به زودی به دنبال.

سازمان دیده بان | واشنگتن NFL تیم بررسی نام تیم:

NFL را ردسکینز واشنگتن می گویند که آنها را تحت یک “بررسی دقیق” از این تیم بومی-لکه دار کردن نام پس از فشار از حامیان مالی و بین المللی تمرکز بر نژاد پرستی. 2:06

اما اسکیموها گفت: همان روز که آنها را نمی توان تغییر نام خود با اشاره به یک پژوهش و تعامل برنامه انجام شده و با Inuit جامعه است که “هیچ توافق… برای حمایت از تغییر نام.”

در روز سه شنبه, NHL Chicago Blackhawks نیز ایستاده بود نام خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>