ادمونتون کلیسا می یابد راه منحصر به فرد به ارائه وعده های غذایی برای کمتر خوش شانس در همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در فشار برای کمک به کمتر خوش شانس در میان COVID-19 گیر چندین داوطلب با بانوی ما از دائمی به کمک محله ساخته شده سفرهای متعدد به عقب و جلو از اتومبیل های خود را به بیسل مرکز تخلیه موارد مهم برای جمعه ناهار.

از سال 1987 داوطلبان با چند کلیساهای محلی شده اند کمک ادمونتون داخلی-شهرستان جمعیت.

ادامه مطلب: بابا نوئل ارائه تشویق به آلبرتا جامعه در میان COVID-19 همه گیر

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس آنها تا به حال برای متوقف کردن هفتگی خود نشسته luncheons کمتر خوش شانس — اما آنها هنوز هم می خواستم به بازگشت.

“این است که در مجموع راه های مختلف انجام کارها و ما تا به حال برای تنظیم در پرواز, درست مثل هر کس دیگری. انجام شد [که] بهترین ما می توانیم” گفت: مری لو Veeken رئیس جمهور از زنان کاتولیک لیگ برتر در بانوی ما از دائمی به کمک محله.

“که منجر به پروژه ما از داشتن اعضا از زنان کاتولیک لیگ… آنها در خانه هستید به هر حال [بنابراین ما] قرار داده و آنها را به استفاده از مولد و همه آنها در زمان پروژه دوخت.

“آخرین هفته و نیم ما دوخته کیسه ناهار به طوری که وجود دارد یک بسته برای قرار دادن [آماده موارد] است.”

بیست و زنان دوخته بیش از 200 سفارشی کیسه به دست — یک یادگاری برای دریافت کنندگان پس از یک تغذیه ناهار ساخته شده توسط داوطلبان در سراسر شهرستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما به دنبال به انجام بخشی از ما در جامعه و این بدان معناست که پیروی از دستورالعمل که به ما داده شده از سوی مقامات بهداشتی” گفت: Michael Borynec عضو شوالیه های کلمبوس در بانوی ما از دائمی به کمک محله.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“به طوری که بدان معنی است که ما در حال تغییر راه ما در حال انجام همه چیز اما این بدان معنا نیست که ما قصد داریم برای انجام هر یک کمتر است. به این معنی که ما در حال رفتن به انجام بیشتر.”

ادامه مطلب: اعضای جامعه در دایناسور لباس آرزو ادمونتون پسران مبارک تولد در میان COVID-19 همه گیر

سازمان دهندگان گفت که حتی اگر عبادت خدمات ممکن است باقی می ماند و لغو آنها همچنان وعده غذایی برنامه مهم نیست که چقدر بلند بحران به طول می انجامد.

“این اتفاق می افتد هر یکشنبه. هر کلیسا را پیدا کردن راه خود را از ساخت آن اتفاق می افتد اما کلیسای ما خواهد بود در ماه سپتامبر همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر” Veeken گفت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>