ادمونتون, دکتر, سوالات ایمنی NHL hub شهر بازگشت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

با حذفی هاکی به زودی به ادمونتون, یک پزشک محلی است که نگران این تسهیلات برای NHL می تواند ارسال پیام های مخلوط به افرادی که قربانی زیادی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

دکتر Hakique ازفعاليت یک دانشیار بالینی با دانشگاه آلبرتا دانشکده پزشکی گفت: بسیاری از مردم ساخته شده اند فداکاری های شخصی به خاطر سلامت عمومی در ماه های اخیر و آوردن NHL برگشتی به ادمونتون می تواند ارسال پیام اشتباه است.

“من فکر می کنم که برای برخی از مردم آن را احساس می کند مانند یک سهام موضوع است که ما می توانیم چنین تسهیلات برای, بزرگ, تمام, تماس, رویداد ورزشی,” دکتر گفت: Hakique ازفعاليت.

“همانطور که هیجان زده هستم به هاکی پشت من نگرانی در مورد پیام های مخلوط که آن را می فرستد.”

یک پزشک محلی را افزایش می دهد زنگ در ادمونتون بودن hub شهرستان برای NHL. ما شنیدن بیشتر در مورد به همین دلیل او فکر می کند آن را انجام دهد. 8:52

NHL و اتحادیه بازیکنان به طور رسمی امضا توافق نامه در روز جمعه تایید که حذفی هاکی باز خواهد گشت این تابستان در ادمونتون و تورنتو.

ازفعاليت بود که در مصاحبه روز دوشنبه در ادمونتون هستم, در اصل با بیان این نگرانی در توییتر که طرح خود را می تواند یک ایده بد است.

او گفت که او نمی خواهید به پرتاب آب سرد بر روی چیزی که مشتاقانه پیش بینی شده اما مردم در حال انتظار برای یک سیگنال است که زندگی در حال بازگشت به حالت عادی پس از همه گیر. NHL بازگشت می تواند احساس که سیگنال حتی اگر آلبرتا دیده است های اخیر چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد پس از جمعه.

“اگر آن را احساس می کند به مردم مانند یک نور سبز که COVID است معتدل و یا این که آن را دور آن متاسفانه اشتباه پیام” ازفعاليت گفت.

استان, در ضمن با این خبر هیجان زده. برتر جیسون کنی ستایش hub شهرستان اعلام در یک ویدیو ارسال شده به توییتر در روز جمعه.

“ما در حال رفتن به دریافت یک مقدار باور نکردنی از تبلیغات رایگان در سراسر شمال امریکا و در سراسر جهان است که ما تا به خوبی برای آینده مجلس از ما صنعت گردشگری هنگامی که سفر می آید و پس از COVID,” کنی گفت: در این ویدئو.

ازفعاليت گفت COVID-19 به شمار دراز مدت خطر برای ورزشکارانی که می تواند در مبارزه با مشکلات تنفسی طولانی پس از آنها در غیر این صورت بهبود از بیماری است.

“ما یاد گرفته ایم که اگر شما برای زنده ماندن COVID عفونت وجود دارد ممکن است در دراز مدت تنفسی اثرات و ورزشکاران نخبه نوع نیاز خود ریوی تناسب اندام” ازفعاليت گفت.

“آن را به عنوان آنها بسیار کوتاه مشاغل و ما از آنها بدم میاید برای کسی حرفه ای قطع می شود و حتی کوتاه تر توسط COVID عفونت است.”

نقض مرکز شهر حباب او گفت که می تواند بر عرصه کارکنان و امنیتی است. خطر گسترش به طرفداران نیز هست.

ازفعاليت اشاره کرد که در Kelowna اخیر COVID-19 شیوع متصل شد به یک Cactus Club Cafe. بارها و رستوران ها مکان های محبوب برای تماشای بازی هاکی در گروه های بزرگ, او گفت:, و NHL بازگشت می تواند طرفداران می خواهید به انجام همان در ادمونتون حتی اگر استان ممکن است آماده شود.

دن مختلف یک دانشگاه آلبرتا ورزشی اقتصاددان گفت: ورزشکاران ممکن است امن تر در ادمونتون حباب از آنها در خانه که در آن آنها می شده اند در معرض COVID-19 ،

برای طرفداران میسون گفت که او انتظار ندارد خطر از مردم در نشست های عمومی برای تماشای بازی خواهد شد هر گونه متفاوت فقط به خاطر ادمونتون است که میزبانی این بازی ها. هر شهر با یک تیم NHL می رود که در اجرای موفق این postseason چهره همان خطر است.

“تعهد در حال رفتن به در این استان و مردم در این استان به مطمئن شوید که آنها پایبند اجتماعی فاصله مقررات” میسون گفت.

“پس گفت که اگر هر تیم می رود در جام استنلی اجرا که به ایجاد انگیزه بیشتر برای طرفداران به هم و جشن می گیرند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>