ادمونتون لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا غیررسمی می شکند رکورد جهانی در یخ تابوت در دیستروفی عضلانی campout

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک ادمونتون آتش نشان بود به خصوص انجماد شروع به خود را روز شنبه زمانی که او صرف بیش از دو ساعت در یخ “تابوت” غیررسمی شکستن رکورد جهانی است.

این بخشی از سالانه آتش نشان campout در بالای آتش سالن شماره 2 braving آب و هوای سرد به منظور بالا بردن آگاهی و بودجه برای دیستروفی عضلانی پژوهش است.

به عنوان یک راه به سطح شیب دار بالا شدت Wesley Bauman ایستاده بود یک راست اتاق پر از 500 پوند از یخ به مدت دو ساعت و 20 دقیقه موجد خسارت در گذشته زمان رکورد جهانی از دو ساعت و هشت دقیقه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“معمولا سرد نوع clenches شما بنابراین ایده این است که به نوعی از رفتن به تقریبا مانند یک تفکر — فقط استراحت کنید و سعی کنید برای توزیع گرما از هسته به اندام ها و آخرین تا زمانی که من می توانم” باومن گفت.

در سال گذشته Bauman صرف بخشی از جمع آوری کمک پرش به 0 C اما زمان آن را به سطح بعدی در این سال با اتاق.

ادامه مطلب: ادمونتون آتش نشانان احساس سرما در پشت بام campout برای دیستروفی عضلانی

او آموزش دیده با در نظر گرفتن سرد دوش و حمام یخ در هر روز است.

“من شروع به سرد دوش فقط برای خود من سلامت روان آن مرا آرام پایین برای روز” باومن گفت.

پرینت این

“او این را بروید در روز خود را خاموش و به یک سوراخ در یک دریاچه با تبر وجود دارد و نشستن و گوش دادن به موسیقی و آویزان گفت:” آتش نشان کورتنی Polson, که همچنین شرکت در campout.

به هدف جمع آوری اعانه برای campout این سال تنظیم شده است در $100,000. از شنبه گروه برآورد آن در مورد نیمه راه وجود دارد.

“این موسسه خیریه است که نزدیک و عزیز را به قلب ما در این نقطه” Polson گفت. “ما بدست می دانم که بسیاری از اعضای خانواده و بسیاری از افراد است.

“وجود دارد هیچ ترک برای ما تا زمانی که هیچ درمانی وجود دارد, بنابراین ما فقط در حال رفتن به رفتن نگه دارید.”

پرینت این

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در سال گذشته campout تا به حال برای تمدید شود تا نه روز برای رسیدن به هدف خود است. کمک های مالی می تواند در فرد آتش سوزی در سالن شماره 2 و یا آنلاین.

این نشانه 15 سال است که ادمونتون آتش نشانان باید معترضان را برای شود.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>