ادمونتون اعتراض خواستار زیستگاه برای بشریت به بازگرداندن توافق اولیه با مردم این مسکن

ده ها نفر در تظاهرات در جنوب ادمونتون روز دوشنبه به تماس در زیستگاه برای بشریت به زندگی می کنند تا به یک معامله بین غیر انتفاعی و برخی از افراد آن خانه است.

پنجاه و هفت خانواده ها باید پیوست یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام بیش از آنچه که آنها ادعا می کنند که غیر انتفاعی زندگی نمی کند تا به توافق آن ها. هیچ یک از ادعاهای خود را تست شده اند در دادگاه.

دو محلی و سازمان های ادمونتون فصل از زندگی ماده و آلبرتا, Muslim Public Affairs Council, ابراز داشته اند حمایت خود را از کسانی که باید پیوست به طرح دعوی در دادگاه. در انتشار اخبار BLM و گفت: کسانی که اقدام قانونی هستند “سیاه مسلمان کم درآمد غیر فعال, خانواده هایی که در معرض خطر قرار دادن در خیابان توسط زیستگاه برای بشریت است.”

اواخر سال گذشته ادمونتون فصل از زیستگاه برای بشریت اعلام کرد که این امر می تواند تعمیرات اساسی آن برنامه وام مسکن با توجه به میزان 27 میلیون بدهی آن مواجه است. تغییراتی که غیر انتفاعی برنامه ریزی شده به در شد به 50 درصد از خانه های وام مسکن از یک بانک با بهره به جای ارائه وام مسکن با هیچ علاقه ای است که به طور کامل تامین شده توسط زیستگاه برای بشریت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها تا به حال انتظارات از آنچه که من تا به حال به انجام” گفت: Naimo Musse یکی از معترضان که با حضور چهار شنبه رالی. “من با 500 ساعت از عرق سهام. من نشان داد تمام سوابق مالی. من همه کارگاه های من, به طوری که هر کس دیگری.

“هنگامی که آن زمان برای زیستگاه خود را به انجام آنها نیست.”

بیشتر بخوانید: 1 بیشتر خانه برای ادمونتون خانواده در نیاز با تشکر از زیستگاه برای بشریت زنان ساخت هفته

Musse گفت: برخی از مردم زندگی در خانه های ارائه شده توسط زیستگاه برای بشریت در حال مجبور کردن.

“این وحشتناک است و در وسط یک بیماری همه گیر می شود گفت که شما نیاز به ترک خانه خود را در یک ماه,” او گفت: “که دلخراش است و در جایی که خیریه است.”

مدیر عامل شرکت برای زیستگاه برای بشریت کانادا گفت: هیچ کس قرار دارد از طریق یک آرایش با این سازمان را تبدیل به بی خانمان.

“هیچ خانواده ها خواسته می شود به ترک خانه های خود در حالی که بحث و گفتگو و میانجیگری در حال رفتن گفت:” جولیا رؤسای.

“و [ما] در حال حاضر گفت: هیچ راهی وجود دارد هر خانواده هایی که در زیستگاه خانه به عنوان مستاجرها در حال رفتن به خواسته می شود به ترک خانه کسانی که در طول این بیماری همه گیر.”

یک وکیل برای خانواده های درگیر در این پرونده می گوید حکم دادگاه می تواند از نیروی مردم ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“دادگاه تصمیم گرفت که خانواده ها نمی تواند باقی می ماند در خانه های خود را در حالی که آنها سو زیستگاه برای بشریت ادمونتون جامعه [و] است که آنها مجبور به ترک خانه های خود در حالی که این پرونده همچنان در” Avnish Nanda گفت.

او اضافه کرد که وام مسکن جدید, تنظیم کار نمی کند چرا که خانواده ها در حال گرفتن تایید شده برای وام توسط بانک ها.

ادامه مطلب: در مواجهه با مشکل مالی زیستگاه برای بشریت تغییرات وام مسکن, قوانین و شکایت توسط خانواده ها

در سال گذشته یک مقام رسمی با زیستگاه برای بشریت گفت: اخبار جهانی غیر انتفاعی بدهی انباشته شده بود زیرا اگر چه زمین برای خانه در حال ساخته شدن است اهدا به سازمان کمک های مالی استفاده می شود نسبت به ساخت و ساز فقط در مورد پوشش 22 خانه در یک سال خوب. با زیستگاه برای بشریت ساختمان حدود 50 خانه در ادمونتون هر سال غیر انتفاعی شروع به قرض گرفتن پول به پل شکاف پر بودن از طریق جمع آوری اعانه و کمک های مالی.

سازمان دیده بان زیر: (از دسامبر 2019) زیستگاه برای بشریت است که در مشکلات مالی و ترس از آن می تواند در زیر اگر آن را عمل است. غیر انتفاعی تصمیم گرفته است برای تغییر وام مسکن خود مدل به جبران برخی از پول است. اما به عنوان سارا Ryan گزارش برخی از خانواده ها آن کمک کرده است و در حال حاضر رفتن به دادگاه.

زیستگاه برای بشریت تغییرات وام مسکن خود مدل

زیستگاه برای بشریت تغییرات وام مسکن خود مدل

در آن زمان این سازمان گفت: مردم ساکن در آن خانه می شود ملزم به پرداخت بیش از استاندارد 30 درصد از درآمد خود را در هر سال تحت وام مسکن جدید آرایش. تفاوت این خواهد بود که چگونه به سرعت کسانی که کار خود را به زیستگاه خود به خانه خواهد بود به دست آوردن حقوق صاحبان سهام.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Jostina یوهانس یک پل عضو بود که در روز دوشنبه تظاهرات گفت که همه افراد درگیر در این پرونده در حال “انتظار این است که زیستگاه برای بشریت حمایت خود را بخشی از توافق بین آنها است.”

“ما فقط با آنها ایستاده و مطمئن شوید که آنها قدرت را به صحبت می کنند,” او گفت:.

رؤسای گفت: زیستگاه برای بشریت می خواهد به بازگشت به میز مذاکره با واسطه و که این سازمان امیدوار است که منجر به توافق بین دو طرف است.

–با فایل های از اخبار جهانی’ سارا رایان

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *