Edmontonians را به یک بازی کلاسیک تخته انحصار به زندگی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک ادمونتون جامعه در آوردن یک بازی کلاسیک تخته به زندگی است. در مقیاس بزرگ انحصار ماکت های ساخته شده توسط گچ جذب تماشاگر از سراسر شهرستان.

“ما آن را دیدم در Facebook, من فکر می کنم و من فقط فکر کردم این امر می تواند خوب برای آمدن آن را بررسی کنید. ما انجام داده ایم از هنر گچ خودمان بوده ایم نوع cooped و ما که ما می آمد و اتمام کسی دیگری هنر” همسایه Alissa دونالدسون گفت.

دونالدسون و خانواده او هستند فقط تعداد کمی از بسیاری از هیجان زده برای گرفتن یک نگاه اجمالی از مقیاس انحصار بازی ساخته شده از گچ است.

“مردم هستند که خلاق است و آن را فقط برای دیدن” دونالدسون گفت.

پرینت این

“مردم فقط متوقف کردن توسط و گفت: “این بسیار فوق العاده’ و ‘با تشکر از شما برای انجام این کار, آن را بلند کردن ارواح از همه در حال حاضر” کرستوود جامعه لیگ و بازی هنرمند استیل Diana گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: هنرمند طرح های الهام بخش, ادای احترام به, Alberta بالا دکتر ‘بانوی ما Hinshaw’

این ایده از چهار زن در جامعه از کرستوود که برای اولین بار آن را دیدم آنلاین انجام می شود.

“کسی گفت:” این واقعا می تواند یک ایده عالی و یک زن دیگر گفت: “بله ما باید انجام دهیم که” و قبل از آنها آن را می دانستند آنها تا به حال چهار زن در پیاده رو با 3D گچ” استیل گفت.

هزاران نفر از ساسکاتون ساکنان تلاش برای شکستن رکورد طولانی ترین گچ نقاشی دیواری

هزاران نفر از ساسکاتون ساکنان تلاش برای شکستن رکورد طولانی ترین گچ نقاشی دیواری

اما ایجاد این اثر هنری این است که هیچ کار ساده ای نیست.

“این چهار نفر در یک شب و شش پیاده رو مربع انجام می شود و سپس تاریخ و زمان آخرین شب ما باقی مانده و این بود که ما پنج نفر و در مجموع دو شب در مجموع آن خواهد بود سه شب” اضافه شده استیل.

گذشته از این ساعت از دقت طراحی و نقاشی این فرصت را به صرف زمان در خارج و معاشرت با دیگران است که ساخته شده تفاوت.

“هر کس با داشتن اجتماعی فاصله مکالمات که فوق العاده است زیرا ما تمام شده به تفکیک از یکدیگر برای مدت طولانی پس از آن آوردن مقدار زیادی از شادی و مردم بسیار خوشحال هستند” استیل گفت.

هنرمندان به طور تصادفی خریداری 3D گچ مخلوط بالا آورده غیر منتظره اما هیجان انگیز عنصر که باعث می شود بازی واقعا به زندگی می آیند با یک جفت عینک 3D.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پیاده رو هنرمندان در حال برنامه ریزی در ادامه این پروژه در امتداد همان پیاده رو و یک بار آن را تمام انجام آنها برنامه ریزی به بازی بازی.

Lethbridge زن با استفاده از گچ پیاده رو هنر برای الهام بخشیدن به دیگران در میان COVID-19

Lethbridge زن با استفاده از گچ پیاده رو هنر برای الهام بخشیدن به دیگران در میان COVID-19

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>