ادمونتون اقدام به آتش ارشد مسائل هشدار پس از 3 اخیر نجات در شمال Saskatchewan River

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

سه رودخانه نجات در طول دو روز موجب ادمونتون اقدام رئیس آتش نشانی به صدور هشدار در مورد خطر ناشی از شمال Saskatchewan River در این زمان از سال است.

“برف و یخ که ساخته شده در بالا از آن است که احتمالا بیشتر فریبنده بخشی از آنچه در” ادمونتون نجات آتش نشانی خدمات’ برادلی Hoekstra گفت: اخبار جهانی در روز پنج شنبه. “به خصوص در این زمان از سال با گرم شدن و فروپاشی که اتفاق می افتد در سراسر منطقه ما است.

“سطح و ضخامت آن یخ ناشناخته است در هر زمان داده شده است که باعث ایجاد بزرگترین خطر.”

ادامه مطلب: 2020 بهار آب و هوا: گرم تر از نرمال الگوهای بسیار کانادا

پس از شروع سال 2020 Hoekstra گفت: آتش نشانی در پاسخ به 18 رودخانه نجات در این شهرستان است. او اشاره کرد که North Saskatchewan River بسیار سریع در حال حرکت فعلی که شمار قابل توجهی خطر برای مردم و حیوانات خانگی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این است که کاملا صادقانه احتمالا یکی از خطرناک ترین… حوادث است که ما به سادگی به دلیل عدم اطمینان و مخاطرات رودخانه که” او گفت:.

پرینت این

Hoekstra گفت: شایع ترین سناریو است که نیاز به آتش نشانان برای پاسخ به یک رودخانه نجات است کسی که سگ در حال اجرا بر روی رودخانه و صاحب خود را در حال اجرا پس از حیوان خانگی خود را برای بازیابی آن.

سازمان دیده بان زیر: برخی از اخبار جهانی ویدئوها در مورد رودخانه نجات داد.

شهرداری منطقه از چوب بوفالو در حال آماده شدن برای رودخانه فروپاشی

در شمال آلبرتا اضطراری مدیریت تیم در حال آماده سازی برای این بهار رودخانه فروپاشی است.

روز پنج شنبه در شهرداری منطقه از چوب بوفالو صادر انتشار اخبار به آن می گویند برنامه ریزی سالانه فروپاشی در جریان است و حتی به عنوان مقامات اورژانس نیز تمرکز بر روی COVID-19 بحران است.

“هر سال یخ در آتاباسکا و ویکی رودخانه ها می شکند, مربا و افزایش ایجاد سیل خطر در اطراف فورت مکمورری پایین townsite و آبراه” مقامات شهرداری گفت.

“هر چند رودخانه ممکن است به نظر می رسد عاری از یخ رودخانه فروپاشی نخواهد بود رسما اعلام کرد تا زمانی که خطر جاری شدن سیل از یخ مربا بیشتر downriver است که دیگر در حال حاضر.”

مقامات درخواست فورت مکمورری ساکنان به 72 ساعته کیت های اضطراری آماده شده و برای برنامه ریزی یک مسیر تخلیه در صورت پایین تر townsite سیل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما را تشویق ساکنان به آموزش خود را در رودخانه فروپاشی در منطقه گفت:” کریس گراهام دستیار معاون رئیس اورژانس مدیریت در شهرداری منطقه از چوب بوفالو.

“آمادگی اضطراری مهم است که در طول رودخانه فروپاشی و وجود مراحل کوچک ما همه را می کشد تا آماده شود.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>