ادمونتون را در سطح بالا پل اتوبوسی خدمات لغو برای سال 2020: اپراتورهای

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

اپراتورها از ادمونتون را در سطح بالا پل اتوبوسی خدمات می گویند که لغو 2020 فصل اما امید به از سرگیری عملیات در بهار 2021.

“با توجه به جهانی COVID-19 گیر ما را ساخته اند این تصمیم دشوار برای صرفنظر کردن از ما 2020 سطح بالا پل اتوبوسی فصل” می خواند یک پست در ادمونتون شعاعی راه آهن در جامعه ،

“ما مایل به گسترش ما عمیق ترین همدردی به هر کسی که شده است نهفته COVID-19.”

ادامه مطلب: ادمونتون مورد علاقه اتوبوسی گرفتن فرمت در Strathcona

در ماه آوریل نیز اعلام کرد که تاخیر در آن سال 2020 فصل با استناد به چالش های مطرح شده در رمان coronavirus در شکل فیزیکی فاصله مورد نیاز است.

در سال 2018 حدود 90000 نفر با استفاده از تراموا خدمات است که متصل پیر Strathcona به مرکز شهر ادمونتون با عبور از شمال Saskatchewan River.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیشتر بخوانید: سطح بالا اتوبوسی مناقصه ‘Auf Wiedersehen’ به ادمونتون

با توجه به ERRS سایت اتوبوسی خدمات در ادمونتون به پایان رسید بود در سال 1951. اما در سال 1979 تلاش ساخته شده اجازه می دهد تا برای سفرهای اتوبوسی در سراسر پل به جشن ادمونتون را در سالگرد 75. که توسعه داد راه را برای حرکت که منجر به شکل گیری این نیز در سال 1980 نهاد که در حال حاضر در عمل این سرویس است.

سازمان دیده بان زیر: برخی از فیلم ها در مورد ادمونتون را در سطح بالا پل اتوبوسی خدمات.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>