تلاش برای تمدید FISA وتکه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خانه دموکرات ها را کشیده یک لایحه به reauthorize قطعات فدرال نظارت برنامه شناخته شده به عنوان FISA, یک شکست برای, سخنران, Nancy Pelosi را قانونی ماشین که به دنبال حق وتو تهدید از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Pelosi پنج شنبه اعلام کرد که او را به دنبال مذاکره با جمهوری خواهان مجلس سنا یک حرکت می فرستد که هر دو طرف به تهیه پیش نویس جدول به حل و فصل اختلافات — که به نظر می رسد حداقل تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید فرستاده و خواهان حذف حمایت خود را یکهو.

خانه ایران رهبر کوین مک کارتی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هر دو پشتیبانی تصمیم برای آغاز مذاکرات رسمی بین اتاق با یک مک کانل سخنگوی خواستار آن “سفارش به طور منظم.” دموکرات ها بود در ابتدا مقاومت به دلیل آن می تواند کاهش سرعت روند تصویب یک لایحه است. واژگونی یک نادر بودن برای پلوسی در پشت برگ آشفتگی سیاسی برای هر دو طرف با گزینه های محدود مگر اینکه تهمت, دوباره, تغییرات دوره.

صحبت با خبرنگاران پنج شنبه در کالیفرنیا از حزب دموکرات لعنتی خواهان — در خواست از مغلوب ساختن پیشی جستن — برای “رها کردن تعهد خود را” برای امنیت ملی است.

“این همیشه دو حزبی,” پلوسی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “همه از ناگهانی [خواه] تعهد به امنیت ملی ناپدید شده توسط یک صدای جیر جیر, چشمک زدن از یک صدای جیر جیر.”

شنبه بعد از ظهر به خانه اکثریت رای به رفتن به کنفرانس با سنا. قانونگذاران همچنین توافق کردند که باید به نمایندگی از اتاق بازرگانی در مذاکرات: دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه جری Nadler (n. y.), Adam Schiff (کالیفرنیا.) و Zoe Lofgren (کالیفرنیا.) و ایران مظنونان حمله به دانشگاه جیم اردن (اوهایو) و دوین Nunes (کالیفرنیا.).

مذاکرات میان مجلس نمایندگان و سنا در FISA لایحه در حال انتظار برای شروع به سرعت هر چند که مشخص نیست چه مدت قبل از لایحه نهایی آماده است.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه که اتاق نمی خواهد بازگشت به واشنگتن در هفته آینده. قانونگذاران را دریافت 72 ساعت توجه کنید قبل از آنها نیاز به رای Hoyer گفت.

خانه شده بود و انتظار می رود به راحتی تایید FISA لایحه این هفته با یک اتحاد غیر معمول جمهوری خواهان و دموکرات ها که انجام شده مشابه نسخه در سراسر زمین در ماه مارس است. سنا گذشت و اندازه گیری با بیش از 80 رای موافق از جمله 45 خواهان. اما این ائتلاف شکننده سقوط این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به طور ناگهانی مداخله و صدور وتو تهدید است که به نظر می رسید به تناقض خود تلاشهای دولت برای تمدید قانون است.

ایران پشتیبانی برای اندازه گیری سرعت فروپاشید مجبور دموکرات به احضار رای خود به خود. جمهوری خواهان که تا به حال یک بار تایید اندازه گیری برافراشته در برابر آن چهارشنبه و پنج شنبه حتی اگر این لایحه تا به حال دستخوش تغییرات جزئی در جهت افزایش محدودیت در FBI در جمع آوری داده ها.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را آزار می خواهم آن را بدیهی است که مورد آزار قرار گرفته شده است” گفت: Rep. جیم اردن (R-اوهایو) که پشتیبانی از نسخه های قبلی از این لایحه. “شما رای لازم از آنجا که ما نیاز به کار بیشتر انجام شده در این به اصلاح آن است.”

اما دموکراتیک حزبی مواجه شد خود شورش از سمت چپ با حدود 100 ترقی خواهان امتناع از بازگشت قانون آنها را به عنوان تضعیف حقوق و حریم خصوصی آمریکایی است. و در آخرین لحظه از زبان ارشد دموکرات نزدیک به پلوسی مانند شیف بیشتر گل آلود آب برای مضطرب در جناح چپ.

مغلوب ساختن پیشی جستن جشن بیل مرگ در یک شنبه صبح, صدای جیر جیر آن را خواستار یک “فوق العاده مهم انسداد” و گفتن جمهوری خواهان “کار فوق العاده!” به صورت یکنواخت مخالفت با اندازه گیری آنها پس از حمایت.

عقب نشینی توسط دموکرات ها می آید پس از ساعت اتشی اما در نهایت ناموفق مانور توسط پلوسی و رهبری تیم در روز چهارشنبه. اما آن را تا به حال روشن شده است برای بسیاری از روزی که دموکرات ها خواهد بود و نه قادر به برنده شدن بیش از اندازه کافی ترقی خواهان برای تصویب لایحه و ارسال آن به مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

مغلوب ساختن پیشی جستن ریشه دار است اعتراض خود را به FISA تجدید در مورد اختلاف و ادعا می کند که FBI آزار آن نظارت قدرت برای نظارت بر مبارزات انتخاباتی خود در سال 2016. اگر یک بازرس به طور کلی بررسی متوجه شد که یک حکم FISA به مانیتور سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه موجود قابل توجهی معایب و حذفیات او نتیجه گیری کرد که آیا این امر می شده اند به اندازه کافی برای ابطال این نرم افزار در دسترس نباشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سپری کرده است در هفته های اخیر متهم جمهور باراک اوباما از ارتکاب جرم علیه او بدون هیچ گونه شواهد و آن تهمت مرتبط ناگهانی خود را مخالفت با FISA اندازه گیری در خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن عناد نسبت به ارشد FBI رهبری بر سر این موضوع انگیزه او و دیگر متحدان جمهوری خواه به صورت چشمگیر اصلاحات به قانون FISA حتی بیش از این تلاش های دادستان کل ویلیام Barr به حفظ آن بدون تغییر باقی ماند.

وزارت دادگستری مقامات نشان داده اند که شکست کنگره تلاش برای reauthorize FISA نمی مطرح فوری فوری مشکل است. جان Demers رئیس بخش امنیت ملی را بدست آورد, گفت: در مصاحبه ای در روز چهارشنبه بعد از ظهر که این بخش برای زمان حال می توانید بدون انجام هیل عمل است.

“ما در حال رفتن به نگاهی که در آن ما می تواند پر کردن شکاف ها با استفاده از ابزار جنایی,” او گفت:. “آنها کامل نیست. شرکای خارجی در حال دیوانه نیست که ما با استفاده از اطلاعات خود را به عنوان پایه ای از ابزار جنایی, از آنجا که ما لازم نیست که همان حمایت است که ما را به حفاظت از اطلاعات اساسی که ما در امنیت ملی طرف. ما می رویم به انجام بهترین ما می توانیم برای پر کردن حفره های آن و نگه داشتن آن دسته از تحقیقات رفتن.”

در این بخش می توانید با استفاده از FISA مقامات برای تحقیقات بودند که در جریان هنگامی که آن دسته از مقامات باسابقه به عنوان جولیان سانچز دقیق در امنیت است.

مهم ترین defections به نظر می رسید از دموکرات ها که اعتراض نصب شده در این هفته پس از کمیته های کلیدی رهبران مذاکره اصلاحیه برای محدود کردن FBI توانایی برای نظارت بر آمریکایی ها, تاریخچه مرور وب. تقریبا یکسان متمم ارائه شده توسط سنسور. Ron Wyden (D-سنگ.) و استیو Daines (R-Mont.) شکست در سنا با رای واحد و به نظر می رسید آماده برای تضمین حمایت هر دو حزب در خانه.

خانه رهبران توافق کردند که به نظر یک نسخه در خانه ارائه شده توسط Lofgren و تشکر. وارن دیویدسون (R-اوهایو) که نزدیک آینه به Wyden-Daines پیشنهاد. این زبان شامل یک نیشگون گرفتن و کشیدن مذاکره بین Lofgren و شیف مشخص است که تلاش شد محدود به حفاظت از دادههای مرور از “ایالات متحده افراد” به عنوان مخالف به اتباع خارجی. منابع درگیر در این مذاکرات نشان داد که Wyden پشتیبانی بهینه سازی زبان — و او با صدور بیانیه عمومی پشتوانه آن در اوایل روز شنبه.

اما Wyden معکوس خود را پس از یک نظر از شیف در نیویورک تایمز به نظر می رسد نشان می دهد که اصلاح استفاده می شود می تواند توسط سازمان های اطلاعاتی را گسترده مرور وب اطلاعات درخواست — جارو کردن آمریکایی ها اطلاعات — تحت پوشش به دنبال اتباع خارجی ” داده است. Wyden لعنتی شیف این خصوصیات در یک بیانیه متعاقب آن و انصراف خود را برای حمایت از اصلاح.

یک دموکرات رسمی درگیر در تهیه این لایحه عنوان اهمیت شیف-Wyden کرد و اشاره کرد که اگر جمهوری خواهان باقی مانده بود روی این اندازه گیری را به راحتی گذشت.

“این یک دو حزبی سازش لایحه که به تصویب مجلس سنا توسط یک حاشیه گسترده ای است اما هنگامی که bipartisanship از بین می رود بنابراین آیا شانس برای عبور” این مقام گفت.

بتسی, Woodruff, قو و ماریان LeVine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>