ساسکاچوان eHealth آژانس تایید کرده است که برخی از فایل های خود را به سرقت رفته بودند در یک ransomware حمله رخ داده است که در ماه ژانویه است.

کشف اخیر آمد به نور در سازمان پزشکی قانونی تجزیه و تحلیل.

“وجود دارد برخی از فایل های که ما را ترک سازمان و رفت به برخی از مشکوک آدرس IP در اروپا گفت:” جیم هورنل مدیر عامل شرکت سلامت الکترونیک.

فایل های قفل شده توسط مهاجم ساختن آن دشوار برای سلامت الکترونیک برای تعیین آنچه را در آنها است.

“در این مرحله ما هیچ نشانه ای از آنچه که وجود دارد هر شخصی اطلاعات سلامت از مردم در آن فایل های” هورنل گفت. “اما ما نمی توانیم بگوییم با 100 درصد یقین است.”

ادامه مطلب: eHealth, Saskatchewan نیست در حالی که برخورد با ransomware حمله

فایل های به سرقت رفته بودند از یک سرور که ذخیره نمی کند و هر شخصی اطلاعات سلامت از بیماران گفت: هورنل. با این حال, این هنوز هم نیاز به تایید از طریق یک تحقیق دقیق تر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سلامت الکترونیک است که به دنبال کرک رمز عبور برای دیدن فایل های قفل شده. آنها همچنین استخدام یک شخص ثالث متخصص به جستجو در اینترنت برای دیدن اگر فایل ها به فروش می رسد.

“ما هنوز برای دریافت باج که نشانه خوبی است واقعا که این شده است خنثی, اما من می خواهم remised نه برای هشدار به مردم در شرایط تغییر کرده است” هورنل گفت.

سازمان دولتی قربانی ransomware حمله Jan. 5 زمانی که یک پیام ظهور بر سیستم خود را با درخواست برای یک بیت کوین پرداخت. سلامت الکترونیک را پرداخت مهاجمان و قادر به بازگرداندن فایل های خود را از طریق بازگشت یو پی اس.

MySaskHealth سوابق ذخیره شده در ابر مبتنی بر خدمات را از طریق یک اشاره کرد ملی مخابراتی سازمان و نبود نهفته ransomware” هورنل گفت.

اگر چه سلامت الکترونیک می داند که چگونه این حمله اتفاق افتاده است و آنها نمی خواهند فاش شود در این زمان است.

“آن را در داخل سیستم ما” هورنل گفت.

ادامه مطلب: Sask. حسابرس در بررسی سلامت الکترونیک امنیت سایبری میان ransomware حمله

سلامت الکترونیک را فراهم می کند خدمات به بیش از 50 ، 000 کارکنان در نظام سلامت در استان ، آنها بیش از 27000 رومیزی و دیگر 7,000 مجازی واحد است. آنها همچنین همکاری با سازمان های متعددی مانند ساسکاچوان اقتدار بهداشت و ساسکاچوان آژانس سرطان.

“ما شده است ارائه مشاوره به مردم نمی رفتن به وب سایت را باز کنید و ایمیل’. منظور من در هر روز داده شده با هر سازمان بهداشت و درمان وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از تلاش برای شکستن به سیستم های ما” هورنل گفت. “این ویروس خاص به نظر می رسد تمرکز بر سلامت سازمان صنعت مالی و رسانه است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هورنل گفت: تحقیقات خود را به “هزینه قابل توجهی دلار” اما نمی خواهد فاش چقدر است.

“بیایید آن روبرو هستند — این است که برخی از حیاتی ترین دارایی استان ساسکاچوان و ما را به حفاظت از آن بسیار جدی است. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما همه چیز را ما می توانیم” هورنل گفت.

باید آن را به نور آمده است که اطلاعات شخصی گرفته شده است, سلامت الکترونیک گفت: آنها را به اطلاع مردم بلافاصله همراه با ساسکاچوان کمیسر حریم خصوصی.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im