الکترونیکی سوت یک راه کلیدی CEBL است تنظیم به COVID عصر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

قبل از همه گیر قطار هادی مدیران مدارس و نجات غریق بودند به احتمال زیاد کاربران الکترونیکی سوت.

در حال حاضر Fox40 محصول است که فروش در سرعت ثبت به عنوان طرفدار ورزشی لیگ تقلا برای ایجاد یک محیط امن تر در پی COVID-19.

“ما تا به حال در دو ماه گذشته ارتباطی از فقط در مورد هر عمده ورزش در جهان” گفت: Ron Foxcroft, Fox40 موسس. “و واقعا صادقانه با شما ما نمی تواند نگه داشتن الکترونیکی سوت در انبار در حال حاضر برای تیم های ورزشی به دلیل همه گیر.”

الکترونیکی سوت می سازد همان صدا به عنوان یک به طور منظم سوت, اما آن را باعث فشار دادن یک دکمه به جای دمیدن هوا به حداقل رساندن چشم انداز هوابرد انتقال ویروس است.

کانادا نخبگان بسکتبال لیگ است در میان کسانی که طرفدار ورزش اتخاذ سوت. داوران داده خواهد شد و انتخاب خود را که به استفاده از.

Foxcroft سابق بسکتبال داور. او officiated طلای المپیک-مدال بازی در سال 1976 و زمان صرف شده در NCAA بخش 1. 75 سال همیلتون, Ont., مادری در حال حاضر به عنوان NBA بازی پخش هماهنگ کننده در تورنتو است.

Foxcroft آمد تا با pealess whistle — سوت بدون که به اندازه نخود توپ در آن — در سال 1987 و شرکت او در حال حاضر تولید محصول برای NBA, لامپ کم مصرف, NFL, بازی های المپیک, و بیشتر.

سازمان دیده بان | شکست: CEBL ستاره آماده برای ضربه زدن به کف:

Fraser Valley راهزنان بازیکن مارک Klassen, مذاکرات در مورد هیجان پیش از CEBL سری تابستان شروع شده است. 3:54

الکترونیکی سوت شده است در اطراف برای یک دهه. آن را می سازد همان سر و صدا به عنوان pealess نسخه — 120 دسی بل — اما استفاده شده است توسط موسسات مانند مدارس, جستجو و نجات پلیس و حمل و نقل ریلی به دلیل آنها صادر می شود به یک intramural ref برای مثال و سپس به عقب گرفته شود, بررسی و دوباره صادر شده به شخص دیگری.

که دارای واضح درخواست تجدید نظر در طول یک بیماری همه گیر.

نرم افزار ورزشی نیست و به تصویب رسید الکترونیکی سوت به دلیل مکانیکی تنظیم آن نیاز به برای داوران.

“داوران را مجبور به واکنش نشان می دهند و آن را سریع پس به جای قرار دادن هوا به سوت آنها در حال قرار دادن انگشت شست خود را به سوت” گفت: Foxcroft.

Foxcroft انتظار دارد که برخی از ناخواسته سوت در ابتدای آزمایش. نه این که refs را جلب همدردی بسیار از طرفداران.

“شما می دانید بهترین بازی شما می تواند داور است زمانی که شما به طور کامل متمرکز شده شما هیچ چیز دیگری در زندگی خود را. و من فکر می کنم ما در حال رفتن به بالا بردن سطح تمرکز بیشتر در داوران به عنوان آنها استفاده می شود به الکترونیکی سوت” گفت: Foxcroft.

این CEBL آموزش در محل برای مقامات آن برای تست کردن جدید سوت قبل از آنها مشخص است که به استفاده از. علاوه بر این لیگ است که ارائه آن ب سوت ماسک نیز ساخته شده توسط Fox40.

‘آن را به نگاه بسیار متفاوت’

که تغییر تنها یکی از بسیاری از لیگ است که اجرای آن در تابستان سری در St. Catharines, Ont., که شنبه آغاز می شود. یک چیز refs نمی توان از یک بازیکن عصبانی دمیدن هوای داغ پس از یک تماس مشکوک.

“بسکتبال یک بازی هیجانی و هیچ کس نباید انتظار داشته باشیم که که می تواند مدیریت به هیچ وجه بالاتر از چگونه آن را به طور معمول موفق” گفت: جان Lashway رئیس CEBL را همیلتون Honey Badgers.

با توجه به Lashway نهایی محصول خواهد شد نگاه متفاوت در تلویزیون بیش از هر بسکتبال قبل از.

“ما باید کل این عرصه خودمان. بنابراین ما قصد داریم به گسترش و آن را به نگاه بسیار متفاوت با اجتماعی فاصله.”

سنت Catharine استاندارد گزارش روز چهارشنبه که پنج بازیکن تست مثبت اما پاک شد به بازی پس از قرار گرفتن در معرض ویروس رخ داده است بیش از دو هفته پیش. این CEBL ارائه شده تست روز پنج شنبه اما نمی خواهد باقی مانده از مسابقات را به جای تکیه بر بهداشت عمومی مراکز.

Lashway می گوید: کارشناسان پزشکی بودند با اتکا در ایجاد سلامت پروتکل ها و قوانین ممکن است مایع به عنوان مسابقات پیشرفت. منطقه آبشار نقل مکان کرد و به مرحله 3 از بازگشایی در روز جمعه.

سازمان دیده بان | چه Elam پایانی؟:

این CEBL سری تابستان سال 2020 راهنمایی کردن در روز شنبه با دو ضربه سر در آورد. در 1:30 p. m. ET همیلتون Honey Badgers را در رودخانه نیاگارا شیرها به دنبال گوئلف Nighthawks و گسترش اتاوا Blackjacks در 3:30 p. m. ET. 0:52

نصف النهار مرکز در ست کتریس یک 5,300-صندلی ظرفیت خواهد شد که در سمت چپ پر نشده. لیگ آوردن حداقل تعداد آرنا کارگران — به اندازه کافی است که هیچ کس در حال کار دو شغل در یک بار. هدف این است که برای محدود کردن مقدار از مردم در داخل ساختمان به عنوان آنجا که ممکن است.

برای بینندگان تلویزیون است که می تواند منجر به طبیعی تر صدا. اما به عنوان مورد در فصل گذشته موسیقی برگزار خواهد شد در سراسر بازی.

“مردم در خانه را بشنود گاهی اوقات آنها را بشنود squeaks در طبقه اما در بسیاری از اوقات آنها در حال رفتن به دریافت یک طعم کمی از تجربه سرگرمی های است که باعث می شود CEBL متفاوت تر از سایر, لیگ” گفت: Lashway.

سازمان دیده بان | CEBL مجموعه ای برای فصل دوم در CBC:

این CEBL خواهد بود در عمل در این ماه اما آنها با استفاده از یک روش جدید برای پایان دادن به بازی: ایلام ، دقیقا چه معنا است ؟ 2:45

پخش خدمه که به طور معمول نشستن با پاهای خود در دادگاه در حال تحت فشار قرار دادند. این بازی توسط بازی فرد قرار داده خواهد شد شش فوت جدا از رنگ تحلیلگر. به جای گزارش به گلزن جدول طبق معمول refs خواهد ورودی بازی داده ها در یک جدول خود را.

وجود دارد چهار رختکن و با بیش از چهار تیم در یک روز داده شده هر باشگاه خود را داشته باشد فضا برای تمامیت بازی در روز — قبل از تخلیه کردن برای یک شبه مایع.

بازیکنان داده خواهد شد و فردی به سبد فروشگاه چیز مانند حوله بطری آب روزین و پودر تالک. آن مشخص خواهد شد توسط شماره نگه داشته و توسط بازیکنان در نیمکت — که همچنین بررسی پس از هر استفاده.

قبل از یک بازی به طور منظم refs را انتخاب کنید یک توپ است که استفاده می شود برای کل بازی. در حال حاضر CEBL را مبادله جدید در بسکتبال هر سه ماهه.

“که واقعا ناراحتی بازیکنان است. بازیکنان در حال رفتن به توجه است که گفت:” Lashway.

جای تعجب نیست پس از آن بازیکنان بودند مشورت در CEBL سلامت پروتکل های.

تنظیم الکترونیکی سوت باید refs را انتخاب کنید که مسیر نمی تواند ایده آل یا نه. Foxcroft گفت: همه این تغییرات جوش پایین به یک اصل.

“من فقط فکر می کنم در حال حاضر ما باید یک گزینه با الکترونیکی سوت به دلیل ایمنی و بهداشت میباشد برای همه چیز در حال انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>