الیسا Slotkin است صدایی زنگ. خواهد دموکرات گوش دادن ؟

زمانی که یکی از الیسا Slotkin این کارکنان در طول گذشت یک نیویورک تایمز گزارش ادعا که روسیه تا به حال قرار داده و نعمت را بر سر سربازان آمریکایی در افغانستان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یا نه مصرف مربوط به هوش و یا عمل نمی کند پس از آن—”من معده” میشیگان در کنگره می گوید: “کاهش یافته و به زانو من.”

Slotkin صرف بعد از 72 ساعت در یک بی اعتقاد ابهام است. جانباز تحلیلگر سازمان سیا قبل از آمدن به کنگره دموکراتیک موج 2018 او فکر او تا به حال این همه دیده می شود. او خدمت کرده بود در ظهر در خاورمیانه و دوستان از دست رفته و به دست آورده Top Secret ترخیص کالا از گمرک. او شخصا در جریان هر دو جورج دبلیو بوش و باراک اوباما در کاخ سفید, وضعیت اتاق و در دفتر بیضی در گرو امنیت ملی تهدید. و در عین حال Slotkin تخیل نمی تواند کشش به اندازه کافی دور به جای هر کدام از این دو سناریو در حال حاضر مقابله با او. چگونه می تواند چیزی بسیار حساس و نه رسیدن به رئيس جمهور ؟ و یا اگر آن را تا به حال چگونه می تواند او را نادیده گرفته است ؟

این نماینده کنگره استنشاق هر بیت از پوشش خبری, تماشای با دقت به صورت متضاد اطلاعات بیشتر و یا هر گونه تایید اصلی بار داستان. او به نام همکاران سابق در اینتل جامعه در جستجوی توضیحات. در نهایت او را به رسانه های اجتماعی, نوشتن یک سری از نحو نامشخصی اشاره توییتهایی دربارهی تهمت و قدرتمند روسیه ولادیمیر پوتین. “چیزی شده است خاموش که در مورد رابطه, از آغاز,” او نوشت: “و آمریکایی ها کاملا به معنای واقعی کلمه پرداخت در خون خود pandering به پوتین.”

طنز از دست داده بود در Slotkin. در اینجا او چهار ماه از روز انتخابات یکی از مهمترین و در معرض خطر دموکرات ها در این کشور به نمایندگی از منطقه تهمت های انجام شده توسط 7 امتیاز هزینه های خود را صبح روز یکشنبه انجام دقیقا آنچه او قول داد برای جلوگیری از: چیدن توییتر مبارزه با رئیس جمهور ایالات متحده است.

وجود خواهد داشت و عواقب ناشی از این Slotkin خاص است. او نمی تواند امید را به نفع خود گشتند در این پاییز بدون قانع کردن تعداد قابل توجهی از رای دهندگان در میشیگان 8th کنگره منطقه به تقسیم بلیط خود را چهار سال دیگر برای مغلوب ساختن پیشی جستن دو سال دیگر برای او—و هر دشمنی با کاخ سفید معادل چند مستقیم-حزب رای بودن پانچ. آیا Slotkin می توانید آن را هر دو راه صحبت کردن ذهن خود را در مورد رئیس جمهور و برنده شدن بیش از برخی از هواداران خود را به خوبی ممکن است تعیین می کند نه تنها سرنوشت او اما سرنوشت دموکرات ها در نوسان مناطق و میدان نبرد متحده در سراسر کشور است.

Slotkin نمی خواهید آن را به این راه. او پیش بینی دیگری hyperlocal کمپین مانند او زد در سال 2018 ساختمان اجماع در اطراف آشپزخانه-میز و مسائل بودند eluding برداشت از تعصب. اما اگر او دو سال در کنگره به او آموخت هر چیزی آن است که دیر یا زود هر کس به انتخاب یک طرف. هیچ زمین وسط وجود دارد وقتی که می آید به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او را وادار دست من” Slotkin به من می گوید یک روز پس از tweetstorm استعفای چکیدن از صدای او. “او را به انجام همه چیز و گفتن چیزهایی که بر من تماس بگیرید به فکر می کنم در مورد من اساسی سوگند یاد کرد.”

در سال 2018 حتی به عنوان ملی کولر آبی تحت سلطه بود صحبت از مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از دموکرات کنگره رقبا زد مبارزات مبتنی بر استراتژیک باور است که تنها با نادیده گرفتن فیل در دفتر بیضی می تواند آنها را تلنگر قرمز ولسوالی در سراسر کشور. ایده این بود که نه آنقدر به آرزو مغلوب ساختن پیشی جستن از وجود به عنوان جلوگیری از اجتناب ناپذیر نیش مرتبط با نمای سایدینگ با و یا در برابر اکثر پلاریزه در آمریکا. به جای بیگانه ترقی خواهان و یا توهین به محافظه کاران Slotkin و شرکت فرار جمعی انجام دهید-هیچ-آسیب کمپین تمرکز مصرانه بر ایجاد شغل در گسترش بیمه سلامت و کاهش هزینه های در حال کار در یک دو حزبی راه برای کاهش حجم در واشنگتن است. آنها لنگر خود را با نامزدهای استرلینگ résumés به خود جلب کرد که از تجربه در کسب و کار و امنیت ملی وادار کردن جمهوری خواهان به بازی دفاع در بخش هایی از کشور آنها کنترل شده برای نسل های.

آن کار می کرد. دموکرات ها کنترل ضبط از مجلس نمایندگان کوه در می رم ده ها تن از صندلی مانند او در جنوب شرقی میشیگان که رسیده برای سیاسی تجدید. دوخت با هم ائتلاف که در اطراف محور حومه زنان ناراضی خواهان و میگردند مستقل هر دو—Slotkin یک بار به عنوان یک گوسفند قربانی در برابر مایک اسقف دستگیری چند وقت کشیده دور برای نزدیک به 4 درصد پیروزی در یک منطقه خواهان به حال کنترل برای تمام قرن 21.

جسارت, Slotkin و همکار او اول احساس برخی از آنها تا به حال به شکل یک طرح. آنها می آیند به واشنگتن اما نه تسلیم شدن به آن یک شخصیت درام. این امر می تواند مسئولیت خود را به عنوان یک بررسی در اجرایی, البته, اما این ورودی قانونگذاران بر این باور آنها را انجام دهد شغل خود و کار خود را نگه دارید با یک بی امان تمرکز بر روی مسائل واقعی موثر بر ترکیبات آنها در بازگشت به خانه. آنها نمی خواهد اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به دیکته چگونه آنها در مورد کار خود را در کنگره و یا در کمپین بلیزرز.

دو سال بعد از آن همه برای تلفن های موبایل بسیار ساده لوحانه است.

این rookie اعضای کنگره بودند قسم خورده در طول خاموش کردن دولت از رئیس جمهور را طراحی و آنها متوجه شدم به سرعت آنها صرفا جدیدترین اعضای بازیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد مجبور به نقش به عنوان بی وفا مخالفان که او تعریف شده برای آنها. آنها نمی خواهد به طور گسترده مورد بررسی قرار توسط تلاش های خود را برای تنظیم هزینه داروهای تجویزی و یا سهم خود را برای اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی. در زمان عادی فردی تلاش های ممکن را به دست آورده اند بیشتر کشش در سی و ممکن است شکسته از طریق سر و صدا به خانه ممکن است تحت تاثیر این برداشت از یک قانونگذار در میان ترکیبات. اما اینها نه زمان عادی.

همه چیز از اهمیت است که برخوردی در 116 کنگره—نظارت جلسات با مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان و مقامات, واکنش به رابرت مولر را کاوشگر روسی دخالت در سال 2016 اوکراین استعلام و پس از آن استیضاح اقتصادی ثبات تلاش برای جبران تاثیر Covid-19 پیشنهادات برای اصلاحات پلیس در آمریکا—بهترین درک را از طریق منشور از مغلوب ساختن پیشی جستن او گیره گرفتن در امریکا جمعی سیاسی ناخودآگاه و مبارزات انتخاباتی خود را به نفع خود گشتند. به لحاظ سیاسی هیچ چیز دیگری مهم است. این است که می گویند اعضای کنگره نمی تواند در ارزیابی عملکرد خود را اما نه به می گویند که عملکرد خود را به تقریبا همه چیز را با رابطه خود را به تهمت و مهارت خود را در مرور میادین مین از ریاست جمهوری خود.

که ما به ارمغان می آورد به Slotkin. چند تن از اعضای کنگره آمریکا وارد واشنگتن با بیش حزبی یزدی از 42 ساله سابق تحلیلگر اطلاعاتی که در خدمت سه تورهای در عراق چه کسی ازدواج یک مورد احترام افسر ارتش تبدیل پنتاگون مشاور و کسی که هرگز به هیچ بوی سیاسی گرایش تا زمان ارسال این خبر از اجرا خود را برای کنگره در تابستان 2017. (دوستان به نام با زنگ تفکر او Facebook حساب هک شده بود.) این نوع از پس زمینه است که به طور سنتی را عایق یک نماینده مجلس از اتهامات از تعصب. اما در مورد Slotkin آن است که بسیار پس زمینه است که مجبور است وقت خود را و دوباره به سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن در راه است که ناچار است به عنوان حزبی.

روسی را نعمت رسوایی. زمانی که من با او صحبت کرد از طریق تلفن سه روز پس از داستان را شکست, او تا به حال فقط مطلع شده است که او را به بازدید از کاخ سفید صبح روز بعد به صورت طبقه بندی شده جلسه. این حس که Steny Hoyer, خانه, رهبر اکثریت به اتهام رهبری یک انتخاب خدمه دموکرات پایین خیابان پنسیلوانیا را Slotkin همراه است. او سزاوار به وجود دارد. او می خواست می شود وجود دارد. و در عین حال که وجود دارد به معنای انجام نمی دهد تشکیل دهنده تماس. وجود دارد به معنای پرش سایر جلسات مربوط به منطقه خود. وجود دارد—و موافقت به نظر می رسد در تلویزیون به عنوان جدی هوشیار فکر, غیر-بمب-پرتاب سخنگوی حزب دموکرات—به معنای صحبت کردن برای بسیاری از این هفته در مورد تهمت به جای اینکه در مورد کیفیت آب رفع و یا دفاع مجوز اصلاحات و یا هر تعداد دیگر از چیزهایی که او می خواهم مصرف شده با.

یک بار دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن است مسدود کردن خورشید. Slotkin به آمدن به شرایط با این واقعیت است که. او می داند که او مانند هر نامزد دیگر در انتخابات این سقوط است که مبارزه در سایه اش. و در عین حال او آفرید که فقط به اندازه کافی رای دهندگان را اندازه گیری او شایستگی به عنوان یک فرد که او در نظر گرفته خواهد شد توسط معیارهای دیگر از او بیعت رئیس جمهور و یا فقدان آن است.

“شما می دانید در اواخر سال گذشته از من خواسته شد که هر روز به مدت سه ماه—به خصوص در تلویزیون MSNBC, CNN, Fox— همه آنها از من پرسید” آیا شما فکر می کنم شما در حال رفتن به از دست دادن شغل خود را بیش از این؟'” Slotkin به یاد می آورد فکر کردن به او تمایلی نقش بازیگران در استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن. “و من گفت:” من ممکن است. من ممکن است.’ اما من معتقدم که رای دهندگان در دولت و در منطقه هنوز در مورد مراقبت از داشتن مقامات منتخب با صداقت حتی اگر با آنها موافق نیست.”

Slotkin به سختی مکث. “اما ما در حال رفتن به پیدا کردن.”

جایی در 400 هکتار Slotkin مزرعه خانواده در هالی میشیگان و بیش از تپه های سرسبز, گذشته درشت انبار قطب که در آن الیسا رد و بدل پاکستان با دیو مور خاک و شن پارکینگش دیگر در چشم من بپرسید یک سوال اساسی: اگر انتخابات بودند امروز او برنده می شود ؟

Slotkin راه رفتن متوقف می شود. مسواک زدن دور حلقه های قهوه ای رنگ مو از پیشانی این کنگره را پنجه معطل در مقابل در معبد او به عنوان او به نظر می رسد گذشته من در سکوت کامل 11 ثانیه به عنوان اگر در تلاش برای حل یک معادله ریاضی در ذهن او.

“اگر انتخابات امروز برگزار شد قبل از اینکه من واقعا بدست برای آن کار می کنند?” او در نهایت موفق. یکی دیگر از مکث طولانی. “من نمی دانم.”

او محاسبه برخی بیشتر. “من فکر می کنم احتمالا من برنده خواهد بود. اما برای من این واقعا مهم است که همسایگان صحبت کردن به همسایگان و ما شده اند قادر به انجام به عنوان بسیاری از آن.”

و سپس یک پرده ارزیابی: “من فکر می کنم بدون انجام کار یک فرد هوشمند پول باید در یک جمهوری خواه نامزد شده است. … من نمی تواند هر چیزی را برای اعطا داده شده که چگونه این منطقه ساخته شده بود.”

پانزده دقیقه جنوبی از سنگ چخماق و یک ساعت در غرب دیترویت هالی آرام منظره حل و فصل مرتب کردن بر اساس همگانی شهر رفت و آمد مکرر که در آن افراد اردوگاه در تابستان و اسکی در زمستان. این Slotkin نام خانواده سلطنتی در اینجا: هوگو Slotkin که زد به خانواده کسب و کار Hygrade محصولات غذایی خریداری مزرعه در سال 1956 سال قبل از شرکت خود را به دست اورد شهرت ابدی با ایجاد پارک توپ فرانک (“آنها چاق و چله زمانی که شما طبخ ’em”) برای ببر ورزشگاه در دیترویت. او نوه الیسا در نیویورک متولد شد اما مادر او را تشخیص سرطان سینه خانواده را مجبور به حرکت به میشیگان زمانی که او بود 4. مطرح بین مزرعه و برخی در نزدیکی حومه پس از او پدر و مادر طلاق Slotkin می گوید هالی بود “همیشه در خانه پایه” را نقطه وحدت برای خانواده او و جایی که او و دیو زندگی امروز خود را همراه با دو سگ و به طور موقت پسر عموی خود ،

حتی پس از هالی مثل بقیه Slotkin منطقه یک خانه تقسیم شده—یک خانه با یک پایه که خم کمی اما به طرز محسوسی به سمت راست. او برنده دو نفر از هالی چهار حوزه در سال 2018 است. اما کل آرا از زادگاه او بود اسقف: 2,588, Slotkin: 2,243.

جنگ برای کاخ سفید در سال 2020 خواهد آمد پایین و به یک سری از کوچکتر جنگ برپا منحصر به فرد در جبهه در سراسر کشور نه تنها در سطح ایالت است اما در داخل شهرها, استان ها و کنگره مناطق که در آن روندهای جمعیتی هستند بیشترین و مشارکت مردم حاشیه ونرخ. آن است که در این اماکن از ظهور آفتاب خیس برریس فونیکس تاریخی و مرفه محله از شمال شرقی فیلادلفیا به عجیب و جالب نادیده گرفته حومه-دیدار-جوامع روستایی مانند هالی—که کنترل کاخ سفید و به احتمال زیاد مجلس سنا و مجلس نمایندگان خواهد بود در نهایت تصمیم گرفت.

هر یک از این نقاط داغ را ارائه پاسخ—در برخی موارد پاسخ های متعدد—به پرسش های اساسی از سال 2020: آیا رای دهندگان سیاه شرکت در سطوح بالاتر از آنها در سال 2016 ؟ خواهد پرواز کالج تحصیل زنان از ایران با شتاب? خواهد شد و حزب دموکرات را هر آن از دست طبقه کارگر سفیده را به برابر ؟ را جوان ترقی خواهان ماندن در خانه در اعتراض به جو بایدن ولرم لیبرالیسم? را محافظه کار سالمندان ترش بر مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل پاسخ خود را به Covid-19? و برای این موضوع چه اثر این بیماری همه گیر را بر روی رای دهندگان در سراسر جمعیتی ،

این معماهای هر انتخابات ریاست جمهوری است gnawing در, با تکیه بر پیچیده رای دهندگان توسعه و تجزیه و تحلیل داده های برنامه ها برای ساخت مدل از یک رای دهندگان آنها باید متقاعد آمده نوامبر. اما حقیقت این است که درخشان ترین ذهن در داخل این عملیات اغلب در تاریکی معمولا به یک دلیل: آنها پا روی زمین نیستند. هیلاری کلینتون را شکست به دیدار ویسکانسین در سال 2016 و میت رامنی یقین مطلق است که او را حمل اوهایو در سال 2012 در حال علائم مشابه بیماری رویکرد به انتخابات ریاست جمهوری سال سیاست است که متکبر سنگین بالا و قطع از میانگین رای دهندگان.

اگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اشغال یک انتهای طیف نگرانی بیش از تصویر بزرگ در هزینه گرانول واقعیت انتهای دیگر متعلق به اعضای کنگره است. نه همه اعضای کنگره ذهن شما. بسیاری از نشان دادن چنین شدت همگن مناطق که آنها می تواند در خواب راه رفتن برای انتخاب مجدد هر دو سال هرگز آزار به لرزش دست و یا بوسیدن و عشقبازی کردن یک کودک است. اما اگر شما مطالعه یک عضو کنگره قرار می دهد که در این کار—که هیچ چاره ای اما به یاد بگیرند که در هر اینچ از منطقه خود را به هر رهبر جامعه است تماس, آموزش خودش را در هر مسئله محلی—شما می توانید به دست آوردن ثروت از درک در مورد نه فقط آنچه انتظار از رای دهندگان انتخابات آمده اما چرا به انتظار آن است.

Slotkin است یک عضو کنگره است.

این اولین قسط از سیاسی مجموعه ای است که به بررسی 2020 انتخابات از طریق چشم از Slotkin فوق العاده بلند پروازانه و منحصر به فرد آسیب پذیر کنگره و همچنین به عنوان از طریق چشم از رای دهندگان در میشیگان 8 منطقه استراتژیک حیاتی محل برای هر دو طرف در تلاش خود را برای کنترل از واشنگتن در سال آینده و فراتر از آن.

در معرض خطر وقت به نمایندگی بنفش منطقه در رقابتی ترین منطقه از یکی از امریکا برتر نوسان متحده Slotkin است انجام شده سیاسی بازیکن. او هنوز خام هنوز هم در زمان لرزان بر روی پای او هنوز هم یادگیری اسرار جدید craft. چه مجموعه این کنگره از هم جدا مجموعه ای از مهارت های چند در این زمینه او را یک استعداد برای تحقیق در مورد تحقیق در مورد پردازش داده ها و به چالش کشیدن نتیجه گیری و تطبیق یافته. او در یک زیرک ناظر قتل عام اتفاق می افتند در حیاط خلوت خود را اگر نه در عین حال کشنده ترین مبارز. این خدمت Slotkin هست. به جای تکیه بر خارج ارزیابی او پایگاه هر مانور هر تاکتیکی تصمیم گیری در آنچه او را از دیدن و شنیدن برای خودش. که به معنی رد مشاوره از حزب ملی. این بدان معناست که فاصله خودش از نوپای ایدئولوژیک مطالبات در سمت چپ. این بدان معناست که در تابستان سال 2020 با تورنت رای گیری سوخت رسانی یک روایت که تهمت کاهش یافته راه پشت در مبارزات انتخاباتی خود را برای دور دوم, هشدار دموکرات ها به اعتماد آنها چه گفته.

“من آن را باور نمی کنید” Slotkin می گوید ماده factly. “گوش اگر کسی به من می گوید که آنها می تواند با دقت پیش بینی کند چه رویدادهای مهمی در آینده باقی مانده از سال 2020 من آنها را یک هزار دلار است. منظور من این بوده است که در سال قوها سیاه. … من نمی برای یک دقیقه فکر می کنم این [ریاست جمهوری] مسابقه امن است در هر ستون. من شده است به معنای واقعی کلمه التماس مردم را به چشم پوشی از آن نظر سنجی. آنها یک تصویر لحظهای در زمان. و اگر 2020 به ما آموخته است هر چیزی این است که ما هیچ ایده آنچه در آینده آینده.”

من متوقف Slotkin وجود دارد. او گله که این عکس—رای گیری هر دو عمومی و خصوصی است که نشان می دهد جمهوری خواهان خونریزی پشتیبانی در سراسر هیئت مدیره دقیق هستند و در حال حاضر هنوز موضوع آنقدر بی ثباتی در آینده به عنوان بی ارزش بود ؟ یا آیا او باور عکس های فوری خود را نادرست هستند در اینجا و در حال حاضر ؟

“من فکر می کنم آنها نادرست” او پاسخ بدون تردید. “در اینجا چیزی است. وقتی که من شروع به دویدن و من تا به حال به استخدام یک pollster من مصاحبه یک دسته مختلف مردمی و من تصمیم به انجام آنچه ما انجام می دهیم گاهی اوقات در پنتاگون است که به یک “پلیس بد’ رویکرد به مصاحبه. … آن را به پنج یا شش مردمی که مصاحبه کردم و گفتم: “شما چیزی اشتباه است. شما screwed تا در سال 2016. چه شما اشتباه است ؟ و چگونه شما می رویم به آن را تعمیر کنید؟”

تنها یک ناظر انتخابات, Slotkin می گوید: اقرار کرد که اشتباه کردم. که شخصی Quinlan از GQR زیادی مستقر در واشنگتن شرکت—او را استخدام کرد.

“او به من گفت که آنها اساسا undercounted مغلوب ساختن پیشی جستن رای; که تهمت رای دهندگان است و نه رای دهندگان در هر انتخابات است که آنها می آیند برای مغلوب ساختن پیشی جستن به طوری که آنها سخت به حساب,” او توضیح می دهد. “در یک نظرسنجی که اگر کسی می گوید:” من مطمئن هستم که من قصد دارم برای به رای شما معمولا نمی ادامه مکالمه. و برخی از آنها نیست هر گونه تمایل به کسانی که در نظرسنجی تماس; آنها نمی باید 20 دقیقه به صحبت کردن با کسی. آنها نمی خواهید به آن را انجام دهد. و به طوری که آنها اساسا undercounted.”

Slotkin همیشه اینتل تحلیلگر—شناسایی روند تدوین یک گزارش ارائه یک نتیجه گیری—به من می گوید با درجه بالایی از اعتماد به نفس “من باور دارم که همان چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر.”

برای درک واقعیت های سیاست آمریکا و ناگهان هوس باز تشنج است که شتاب آن چند مکان وجود دارد بهتر است برای شروع از داخل میشیگان 8 منطقه.

به شکل یک تصویر آینه از اوکلاهما—تکدی به حق—خاک امتداد حدود 100 مایل است. به سمت غرب نهفته است Lansing متنوع و از لحاظ اقتصادی بی ثمر پایتخت و همچنین شرق و لانسینگ, صفحه اصلی, به, کرگدن, پردیس دانشگاه ایالتی میشیگان و آن ده ها هزار نفر از دانش آموزان. به شرق دور است که یک خوشه از ثروتمند اکثریت سفید شهرستان در Oakland County اجرایی hub حومه دیترویت. و در وسط یک منطقه وسیع که مخالف آسان تعریف مرفه exurbs در برابر اجرا فراموش مزارع, واگرا مناطق که محدود هستند کمی به جز مشترک و قوام فرهنگ: این مناطق به شدت سفید عمیقا مذهبی و قابل اعتماد محافظه کار است.

چه منطقه فاقد تنوع قومی—آن است که بیش از 80 درصد سفید را با نادر جغرافیایی مخلوط. Slotkin بر خلاف بسیاری از اعضای کنگره دارای ترکیبات هستند که شهری در حومه exurban و روستایی است.

“منطقه منحصر به فرد است چرا که آن را واقعا سه منطقه غرب مرکزی و شرق می گوید:” جان Sellek محلی جمهوری خواه مشاور. “غرب است Ingham County, جایی که نمی منتخب خواهان. سپس شما رو لیوینگستون به عنوان لنگر برای جمهوری خواهان در مرکز منطقه محافظه کار بالا-مشارکت مردم منطقه است. و سپس در شرق تو شمال حومه شهرستان اوکلند است که هنوز هم به عنوان یک جمهوری خواه منطقه اما بدون سخت هسته رای دهندگان محافظه کار به شما در پیدا کردن در لیوینگستون.”

Sellek زندگی می کند که در برایتون یک روستایی مرفه جامعه اتاق خواب داخل Livingston County می افزاید: “چه می ترساند خواهان تغییر در لیوینگستون. این رشد بالا منطقه و رشد است که از حومه پیدا کرده اند که مطمئن نیستند آنها شناسایی به عنوان جمهوری خواهان دیگر.”

در حالی که بسیاری از یک بار سرخ ولسوالی که بدبختانه در سال 2018 به حال شاهد تغییرات قابل توجهی در رای گیری رفتارهای شدند و در نتیجه دیر دموکراتیک تصاحب the 8th باقی مانده در هسته خود یک کثیف, خود تناقض سیاسی جهان است. آن از قرمز به آبی تبدیل در سال 2018 شد به سختی بازتابی از تلو تلو خوردن چپ; و نه آن را منحصر به فرد انکار از مغلوب ساختن پیشی جستن و جدید, حق, حکم ساخته شده ممکن است با کج مزایا در پول و انرژی و در نهایت مشارکت مردم است.

“این داستان از یک منطقه که در حال حرکت به سمت دموکرات ها می گوید:” دیو واسرمن ace کنگره handicapper برای طبخ سیاسی گزارش. “این هنوز هم بسیار قطبی منطقه بین برخی از درست حومه دیترویت در یک طرف و یک دولت لیبرال سرمایه و دانشگاه در طرف دیگر و بسیاری از عمیقا محافظه کار مناطق در میان است.”

این قطب بندی گنجانده شده است توسط Ingham و Livingston, شهرستانهای مجاور که هر دو موجود به طور کامل در منطقه 8. Ingham County 75 درصد سفید شده و متوسط درآمد خانوار در حدود $53,000 و نرخ فقر از 21 درصد; Livingston County است که 97 درصد سفید شده و متوسط درآمد خانوار بیش از $78,000 و نرخ فقر کمتر از 6 درصد است. یک شهرستان است که عملا هیچ تاریخ اخیر از انتخاب جمهوری خواهان دیگر تقریبا هیچ تاریخ اخیر انتخاب دموکرات ها. اگر این سیاسی افراط وسط توسط یک نوار باریک از Oakland County, آخرین قطعه از منطقه پازل. این یک رقابتی, اگر راست متمایل کشش بیشتر مرفه حومه معنی آن را یک موضوع حاشیه: در حالی که یک جمهوری خواه blowout اما تضمین یک جمهوری خواه برنده شدن در منطقه نسبتا مسابقه نزدیک وجود دارد به دموکرات ها یک فرصت است. (Slotkin از دست Oakland County توسط برخی از 14,000 آرا در سال 2018 است که اجازه داده او را به برنده شدن در این منطقه توسط 13,098 آرا با تشکر از حضور بزرگ در Ingham County; در گذشته ميان ترم در سال 2014 اسقف انجام Oakland County توسط برخی 32,000 آرا و برنده این منطقه با حدود 30,000 آرا به طور کلی.)

در نوبه خود از قرن 21st century زمانی که صندلی خالی بود با توجه به آن Rep. دبی neil thomas انتخاباتی برای مجلس سنای ایالات متحده Michigan 8 میزبان ونرخ کنگره مسابقه در کشور است. تصمیم بر آن شد با 160 رای—از نزدیک به 300,000 بازیگران. برنده شد مایک راجرز یک جمهوریخواه دولت سناتور سابق FBI agent.

راجرز را به تبدیل شدن به یک عضو قدرتمند کنگره ریاست مجلس کمیته اطلاعات و تشخیص خود را به عنوان یکی از روحانی ترین صداهای معتبر در سیاست خارجی است. کمتر قدردانی شد سیاسی خود دلاوری. پسر دو محلی officeholders—این Rogerses شد و لقب “اولین خانواده” از Livingston County—راجرز کار خود را در کنگره چمن بی وقفه بدست آوردن شهرت برای نخبگان ارائه دهنده خدمات و شکار کردن آرا حتی در unfriendliest و حقيقت است. با تکیه بر امنیت ملی, پس زمینه راجرز مارک خود را به یک مرکز-راست institutionalist قرار داده است که کشور بیش از حزب, نتایج بیش از ایدئولوژی. فرمول سحر و جادو بود: او برنده انتخاب مجدد شش بار هر یک از حاشیه تا دو رقم یکی در سال 2012 توسط یک گسترش از 21 امتیاز.

راجرز تسلط پنهان تعادل رقابتی از 8 است. زمانی که او بازنشسته در 2014 منطقه در حال حاضر به طور گسترده ای تصور می شود بازدارنده قرمز بود و به سختی رقابت با دموکرات ها ، نتیجه این شد یک تاجگذاری مایک اسقف یک دوست خوب دولت جمهوری قانونگذار که برنده این صندلی توسط دو رقمی حاشیه خود را در سال 2014 و دوباره در سال 2016.

حتی با واکنش شدید ساختمان در برابر رئیس جمهور جدید و دموکرات بسیج در سراسر کشور را به عقب دیرین جمهوریخواه کرسی 8 بود که به سختی یک هدف واضح. آن را به یک نوع خاص از حزب دموکرات به نوبه خود از لیبرال پایه در Ingham County, پایین نگه داشتن از دست دادن حاشیه در لیوینگستون شهرستان و تبدیل به یک توده مهم از نرم جمهوری خواهان در Oakland County است.

وارد Slotkin. او به سختی به اسکان در هالی پس از ترک واشنگتن در پایان از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. او نه سیاسی متصل می شود. او نه استخدام به اجرا. به جای آن جمهوری خواه تلاش در اوایل سال 2017 به لغو Obamacare کردم که Slotkin به بازی. مادرش که فوت در سال 2011 تا به حال رفته سال بدون بیمه با توجه به شرایط موجود از سرطان پستان است. Slotkin معتقد است که این قانون به خوبی ممکن است زندگی او را نجات داد. خشمگین در دیدن اسقف فلکس برای دوربین در یک باغ گل رز مراسم پس از مجلس رای برای لغو, Slotkin شروع سرد خواستار محلی politicos درخواست نحوه دریافت کنگره کمپین در خارج از زمین.

“او ممکن است به عنوان به خوبی رشد کرده در آزمایشگاه برای برنده شدن در این منطقه می گوید:” آدریان Hemond دموکراتیک خلق مشاور که در زندگی وجود دارد درست در جنوب لنسینگ. “متوسط شخصیت امنیت ملی, اعتبار, مزرعه خانواده در هالی—آن را فقط چک تمام جعبه.”

Hemond خنده. “الیسا Slotkin است مایک راجرز در لباس. او را در حال اجرا مایک راجرز راهکار بهتر از هر جمهوری خواه می تواند.”

چاک هیگل هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید جلسه.

سال 2006 بود. جنگ در عراق در یک چهارراه. رئیس جمهور جورج دبلیو بوش خروش نیروهای بود که ملاقات با سرسخت مخالفان در داخل کشور و مقاومت شدید از شورشیان بر روی زمین است. هیگل جمهوری خواه سناتور نبراسکا و از اعضای ارشد کمیته روابط خارجی بود بازدید عراق دوباره به امید روشنی است که تا به حال بازداشته او را در بسیاری از سفر به این کشور پس از تهاجم سال 2003. او مدت ها پس از رشد حاصل از ارزیابی از رژه از نرم و صاف کردن-صحبت های مقامات آمریکایی که dodged چرخد و مانند سیاستمداران است. ساخته شده است که برخورد او با Slotkin, a 30-year-old تحلیلگر سازمان سیا تمام تر و با طراوت است.

“الیسا گیر کردن بلافاصله. او فقط بسیار چشمگیر” هیگل می گوید, یادآوری هوش مطبوعاتی او داده شده به او و دیگر بازدید اعضای کنگره است. “او بسیار ساده, بسیار, مستقیم, بسیار آگاه است. او نمی ضایعات کلمات و او را بازی نمی کند به کسی احساسات. او در پاسخ به سوالات و اهمیتی نمی دهند اگر ما را دوست داشت پاسخ.”

در طول سه تور در کشور و بی شماری جلسات تحویل به بالا رتبه بندی در ایالات متحده مقامات Slotkin به دست آورده شهرت برای تیراندازی مستقیم و درد و رنج هیچ احمق. به زودی به اندازه کافی دولت بوش او را به واشنگتن قرار دادن او را در اتهام از عراق نمونه کارها در شورای امنیت ملی. داستان همان بود: در برابر یک بوم چاشنی احتیاط حرفه ای-طولانی wallflowers جوان عراق کارشناس مسلط به زبان عربی و سواحیلی پشت سر هم با رنگ. زمانی که باراک اوباما برنده انتخابات ریاست جمهوری در سال 2008 و انتقال تیم عمل کرده و برای اولین بار به جمع آوری خود را امنیت ملی فهرستی بوش مقامات آن ساخته شده شناخته شده: این بچه های جدید نیاز Slotkin در اطراف.

“او الهام بخش اعتماد به نفس در همه. او می دانست آنچه که او صحبت کردن در مورد بود و نبود ترس به ایستادن برای نظرات. الیسا بسیار با اعتماد به نفس در مشاهدات خود می گوید:” استفان هدلی خار مشاور امنیت ملی و Slotkin سابق ،

او افزود: “او همچنین شجاعت شخصی. ما در تلاش بودند در اواخر سال 2008 به مذاکره وضعیت نیروهای قرارداد با عراق بود و او بخشی از تیم ما فرستاديم به بغداد برای مذاکره. آن را به خوبی پیش میرود و من به این تیم بازگشت در اینجا—و این زمانی است که شبه نظامیان ایرانی شروع به بمباران سفارت ما. اما آن را نمی faze او را کمی. به من اعتماد او فقط یک فرد بسیار نیرومند است.”

شورای امنیت ملی کار شده بود زمین جدید برای Slotkin بود که توسط سازمان سیا استخدام در اصل مستقیم از برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کلمبیا. اما با اوباما در دفتر Slotkin بود در حرکت دوباره برای اولین بار به وزارت امور خارجه و در نهایت به پنتاگون جایی که او برگزار شد تعدادی از نقش های مربوط به هوش و سیاست های خاورمیانه ای. زمان هیگل منصوب شد وزیر دفاع در سال 2013 Slotkin “بسیار بسیار مهم بازیکن ما به طور کلی هوش,” او گفت:. او را به جلسات به طور منظم به او نظامی سران و رئیس جمهور خود را. زمانی که هیگل را رئیس ستاد داده شد ambassadorship او در مصاحبه Slotkin برای این کار است. این تصور که او یک دموکرات هرگز به او رخ داده است.

“ما تا به حال هرگز هر نوع سیاسی مکالمه و او هرگز هر نوع محاسبه سیاسی و یا تفسیر در کار” هیگل می گوید. “همه من می دانستم که در مورد الیسا بود که او در کمال حرفه ای: او مستقیم بود موجز و هرگز هدر رفته در هر زمان. او نیز تا به حال یک شخصیت بزرگ است. همه او را دوست داشت. همه به جز—”

هیگل مکث و سپس اجازه می دهد تا دلچسب خندیدن. “به جز جان مک کین.”

در واقع Slotkin را درگیری با اواخر آریزونا سناتور در جلسات کمیته و پشت صحنه, طول, هوش, کار, هستند, چیزهای از افسانه هاو روایات قومی در برخی از محله های پنتاگون. پس از یک سری از اختلافات بر سر عراق سیاست نسبتا خلاصه شده توسط Slotkin کاهش به توافق با مک کین تشخیص حوادث—سناتور مسدود ارتقاء او در وزارت دفاع تماس او را “کاملا بی حد و حصر.”

این جای تعجب نیست که مک کین کلمات زخم در یک آگهی تلویزیونی, حمله Slotkin در طول سال 2018 مبارزات انتخاباتی. چه چیزی جالب تر این است که چگونه مرحله نهایی مسابقات بین دو—یک افسانه قهرمان جنگ و برجسته مجلس دیگر ناشناخته کارمند با یک آینده در کنگره—قاب Slotkin سیاسی تجاری در یک راه بسیار شبیه به مک کین. مستقل است. مستقیم صحبت کردن. چموش. درد در حزب مخالف را گردن یک روز خود را گردن بعدی.

“آنچه که آمریکایی ها می خواهید برای دیدن در انتخاب نمایندگان خود به همان اندازه به عنوان هر چیزی است که کسی که می گوید مانند آن است. است که از دست رفته سیاسی در جهان امروز و این چیزی است که الیسا می کند” هیگل می گوید. “بنابراین او منفجر پشت در جان در جلسات زمانی که او در مخالفت با او و او برگزار شد تا او نامزدی. او می دانست که او با به خطر انداختن او [نامزد] اما او که قرار بود به در. جان خود را به خشم و به نام او ” متکبر است.’ آخرین راه من را توصیف الیسا Slotkin است ‘متکبر است.'”

او خنده دوباره. “اما او این است که دشوار است. درست مثل جان بود.”

Slotkin نمی رفتن کامل “ماوریک” در 2018, مبارزات انتخاباتی, اما سیاسی تازه وارد بود و بسیار موثر در نمودار یک مسیر مجزا از ایدئولوژیک افراط در هر دو طرف.

استقرار حیله گری خود برچسب “یک میانه دموکرات” Slotkin نشان داد طبیعی توانایی سه گوش در برابر چیزهایی که او معتقد بود دیوانه, غیر واقعی و یا هر دو. او نمی خواهد حمایت از فشار برای “مدیکر برای همه”; به جای حمایت بانکها و قانون مراقبت مقرون به صرفه و گسترش دسترسی به بیشتر از آمریکایی ها است. او تا به حال هیچ وقت برای “لغو یخ” سریع سوزاندن گریه در سمت چپ باعث جدایی خانواده در مرز جنوبی; در عوض, او میفروخت تخصص او در حفاظت از آمریکایی ها و حمایت از ملت ارزش های اصلی. او که قرار بود به طعمه را در psychoanalyzing تهمت بسیار کمتر impeaching او; به خلاف او می خواست برای رفتن به واشنگتن با یک ذهن باز و تمایل به کار با هر کسی که تا به حال ایده برای کمک به او را تشکیل رئيس جمهور گنجانده شده است.

این ورزش در سوزن-نخ خواهد بود یک جزء اصلی از Slotkin اولین مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد. های اخیر یک شنبه بعد از ظهر پس از تماشای او معاشرت با بیشتر سفید جمعیت در حومه بازار کشاورز پرسیدم Slotkin در مورد قتل جورج فلوید اجتماعی تظاهرات شمعی کشور و تماس از سمت چپ پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس. او عاشقانه در مورد دو تظاهرات او پیوست یک با NAACP در لنسینگ دیگر با یک دسته از جوان سفید فعالان در هالی—و چگونه “خیره کننده” آن بود برای دیدن بسیاری از مردم به خصوص مردم سفید “واقعا چرخش درون و احساس این مسائل در یک سطح احشایی.”

سپس تبدیل به موضوع defunding پلیس Slotkin به نظر می رسد به لحاظ جسمی لگد پس از گفتن این عبارت است. “من را پشتیبانی نمی کند پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” او اخم کرد. “من فکر حمایت از داشتن یک گفتگوی جدی در مورد پلیس و آنچه می تواند انجام شود به طور بالقوه اساسا متفاوت است. و من در این گفتگو صحبت کردن در مورد منابع است.”

آیا Slotkin می آید تحت فشار به طور خاص تر در “صحبت کردن در مورد منابع” برای ادارات پلیس و یا هر گونه دیگر تفاوت او به طرز ماهرانه ای تقسیم خواهد شد بستگی دارد در بخش استعدادهای خود را جمهوری خواه و رقیب. این توافق اولیه است 4 اوت و ملی جمهوری خواهان شکست خورده به زمین آبی تراشه استخدام. که گفت: frontrunner یک telegenic خود حامی مالی به نام پل Junge که تفننی است در همه چیز از جرم تعقیب به تلویزیون مهار نمی کند شکل به pushover. اگر او نامزد Junge خواهد شد که یکی از ابزار مهم در اختیار خود را که مایک اسقف ندارد در سال 2018: Slotkin رکورد.

به عنوان یک نامزد Slotkin متعهد به انتخاب رئیس جدید مجلس و پس از آن رای دادند “حال حاضر” قانونی cop-out است که به کمک نانسی پلوسی اصلاح خود ،

به عنوان یک نامزد Slotkin سوگند او تا به حال هیچ علاقه ای به مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن—و پس از همکاری برای نوشتن سرنوشت ساز واشنگتن پست op-ed که در حال حرکت تنظیم رسیدگی به استیضاح رئیس جمهور, بازیگران تاریخی رای به استیضاح.

به عنوان یک نامزد Slotkin وعده داده شده به قبول کمک های مالی از شرکت های بزرگ پکس—و سپس نقد غول چک از رهبری پکس و کمیته های حزب که خود را به شدت بودجه با شرکت PAC پول تبدیل شدن به یکی از بهترین تامین مالی اعضا در خانه.

واقعیت این شرایط هستند و البته متنوع و پیچیده است. اما شوم 30 ثانیه تبلیغات تلویزیون نوشتن خود را. و بر خلاف او اولین کمپین که Slotkin شد یک خارجی است که می تواند با قلم مو کنار حملات به عنوان شواهد چرا سیستم خراب است در این سال او است که سیستم, یک وقت است که هیچ چاره ای جز به رنج می برند برای رای دهندگان خشم با دولت است.

“او بزرگترین قدرت او بود پس زمینه و بیوگرافی, و او بسیار منظم و بسیار محتاط زمانی که آن را به صحبت کردن در مورد هر چیز دیگری می گوید:” استو Sandler, the دیرین جمهوری خواه مشاور که کمک خلبان اسقف 2018 مبارزات انتخاباتی. “او همیشه در آنجا ماند به دور از تهمت هرگز می خواستم به او را یک مسئله زیرا او می دانست که او تا به حال به نفع خود مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان به حمل این منطقه است. که بزرگترین چالش در حال حاضر: او به ما گفت که او را به اجتناب از تعصب; آیا رای دهندگان رفتن به او را نگه دارید و پاسخگو در این زمینه؟”

سندلر می افزاید: “به یاد داشته باشید تهمت برنده این منطقه با 7 امتیاز وجود دارد قطعا یک مسیر برای جمهوری خواهان به آن را به عقب. در 2018, Slotkin نبود یک سیاستمدار. در حال حاضر او یک سیاستمدار او یک رکورد رای گیری و رای گیری رکورد شامل برخی بسیار تهاجمی حزب خط آرا.”

خواهد نوسان رای دهندگان در ولسوالی مجازات دموکرات ها برای impeaching رئیس جمهور ؟

شاید. اما هر کسی ناراحت حدود یک استیضاح رای شد و به احتمال زیاد رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن—و به احتمال زیاد مشت مستقیم-حزب رای گیری در هر زمینه. در اینجا و در حال حاضر در 8 منطقه دیگر وجود دارد با فشار دادن سوالات. را اعداد تهمت هواداران که نشسته 2018 بازگشت به بازی در سال 2020? را سرخورده سیاه رای دهندگان به خصوص جوان سرخورده سیاه رای دهندگان رای در تعداد بیشتری از آنها را در سال 2016 ؟ خواهد حومه زنان با تحصیلات دانشگاهی سرعت بخشیدن به خروج دسته جمعی از ایران? خواهد شد و دانشجویان که در دانشگاه روال در حال مختل نوبه خود در پایین ترین رکورد در اعداد ؟ و خواهد Covid-19 همچنان به تاخت و تاز جوامع آمریکایی این سقوط موجب ترس بی حد و حصر توده رای دهندگان دور از انتخابات?

Slotkin نمی داند. اما او نمی داند که پاسخ تولید شده توسط منطقه 8 و اکو خواهد شد در سراسر میشیگان صنعتی میانه و کشور تعیین کننده میدان نبرد متحده است.

“این است که یک عالم صغیر,” Slotkin می گوید. “همه crosswinds از کشور در یک منطقه که یک ساعت و 30 دقیقه سراسر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynatropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksigüvenilir medyumşehirler arası nakliyatGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüantalya escort