کالج نخبگان دور برگشت از نجات پول نقد در میان انتقاد از موقوفات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دانشگاه استنفورد است برداشت یک نرم افزار برای $7.4 میلیون آن را دریافت کنید در فدرال بودجه اضطراری بر اساس آن تعداد از دانش آموزان فقیر. دانشگاه هاروارد است که رد آن $8.7 میلیون سهم, بیش از حد, با استناد به “تمرکز شدید از سیاستمداران” روز بعد از اینکه به شدت به انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. پرینستون گفت: آن را نمی خواهد قبول 2.4 میلیون دلار بود که به رهبری راه خود را.

کالج ها و دانشگاه های سراسر کشور در حال دست و پنجه نرم کردن با ضرر و زیان مالی قابل توجهی در آورده با کروناویروس به عنوان آنها خود را تعطیل دانشگاه نقل مکان کرد و آموزش آنلاین. برخی مدارس شده اند شفاعت با کنگره برای پول بیشتر در هفته های اخیر گفت: محرک قانون ارائه شده است که نزدیک به 14 میلیارد دلار برای آموزش عالی است که به اندازه کافی برای حمایت از خود دانش آموزان و نرم اقتصادی ضربه می بینند از ضرر و زیان درآمد.

حتی اگر یک تکه بزرگ از پول خود را کنار بگذارند توسط کنگره در نظر گرفته شده است به طور مستقیم هدف قرار دادن دانش آموزان با اورژانس کمک های مالی برای نیازهای مانند مسکن و مواد غذایی این کشور را ثروتمندترین دانشگاه ها تحت فشار شدید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رد وجوه خود را به دلیل چند میلیارد دلار اوقاف.

“مدارس با اوقاف باید درخواست بودجه بیشتر می تواند به دانش آموزان داده شده که نیاز به حمایت بیشتر” وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت. “این نیز مهم است برای کنگره برای تغییر قانون به مطمئن شوید که هیچ بیشتر مالیات دهندگان بودجه به نخبگان ثروتمند موسسات.”

دانشگاه های دیگر با موقوفات هنوز به وزن گزینه های خود را. MIT است در نظر بگیرد که آیا آن را برای درخواست بودجه دانشگاه دوک هنوز پذیرفته پول و برنج و دانشگاه است که در بحث در مورد چگونه آن را با استفاده از بودجه آن است.

تمام بودجه فدرال نوتردام دریافت مربوط به کروناویروس امداد خواهد بود “استفاده می شود منحصرا به صورت مستقیم کمک های مالی به دانش آموزان که خانواده زده شده با بیکاری و یا در غیر این صورت طرح میتوانست با این بیماری همه گیر” گفت: دانشگاه سخنگوی پل براون.

همه دانشگاه ها اعلام تعهد خود را به لحاظ مالی حمایت از دانش آموزان خود را حتی بدون فدرال بودجه تعیین شده برای حمایت از آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن در چهارشنبه coronavirus گروه ضربت جلسه تشکر دانشگاهها برای از دست دادن سهم خود از محرک های نقدی در نظر گرفتن اعتبار برای تصمیم گیری کنند.

“همانطور که شما می دانید — این بود که یک داستان جالب در روزهای اخیر — سلام به نام برای دانشگاه هاروارد — که دانشگاه هاروارد است که 40 میلیارد دلار به صندوق وقف برای بازگشت به پول است که به آن اختصاص داده شد و تحت مراقبت عمل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من با خوشحالی به اعلام دانشگاه هاروارد اعلام کرده است که امروز آنها را قبول نمی کند بودجه و نه دانشگاه استنفورد و یا بسیاری از دیگران که بودند هر دو در یک سطح دانشگاه.”

او افزود: “و بنابراین من می خواهم برای تشکر از دانشگاه هاروارد, من می خواهم برای تشکر از دانشگاه استنفورد و من می خواهم برای تشکر از شرکت های دیگر. هر مورد آن را شکسته متفاوت بین دانشکده ها و شرکت ها اما من می خواهم برای تشکر از این شرکت ها و دیگر دانشگاه های بزرگ.”

سهم شیر از امداد پول — بیش از 70 درصد است که در واقع محدود برای دانشگاه های دولتی بر اساس یک تحلیل سیاسی از وزارت آموزش و پرورش داده است. دانشگاه های دولتی به طور کلی به دریافت نزدیک به 9 میلیارد دلار از بودجه خصوصی غیر انتفاعی مدارس مجموعه, برای دریافت حدود 2.5 میلیارد دلار و بیش از 1 میلیارد دلار برای اهداف سود کالج. مدارس دولتی هستند نیروبخش برای این احتمال که قانونگذاران ایالتی در ماه های آینده را کاهش بودجه آموزش عالی در میان شدید قطره در وزارت امور خارجه درآمد.

اما چشم انداز کالج ها با اوقاف — دانشگاه هاروارد بیش از 40 میلیارد دلار — پوشش برای پول آورده مقاومت از دولت نیز بوده است, کشتی جودو با دانشکده ها در روزهای اخیر بیش آهسته اجرای بودجه اضطراری.

استنفورد را وقف دلار است 27.7 میلیارد در حالی که پرینستون است $26 میلیارد دانشگاه MIT است $17.5 میلیارد نوتردام است $11.2 میلیارد و برنج است $6.4 میلیارد دلار با توجه به سال مالی 2019 آمار و ارقام از انجمن ملی کالج و دانشگاه کسب و کار افسران و TIAA.

حداقل دو سناتور دموکرات — تد کروز و مارتا McSally نام در دانشگاه هاروارد به جریمه و سهم خود را از پول است.

DeVos گفت: در بیانیه ای که “ثروتمند موسسات که در درجه اول خدمت به دانش آموزان کم درآمد لازم نیست و یا سزاوار اضافی مالیات دهندگان بودجه. این حس مشترک است.”

بیشتر از نزدیک به 14 میلیارد دلار بالاتر از بودجه آموزش و پرورش تحت مراقبت عمل خود اختصاص داده است به کالج ها و دانشگاه ها بر اساس یک فرمول در قانون است. کالج ها به عنوان یک سهم از این بودجه بر اساس تعداد دانش آموزان آنها ثبت نام به شدت وزن نسبت به کم درآمد پل گرانت دریافت کنندگان.

بالا دریافت کنندگان محرک نقدی شامل نهادهای عمومی مانند دانشگاه ایالتی آریزونا ($63.5 میلیون); پن استیت (55 میلیون دلار); راتگرز ($54 میلیون); دانشگاه مرکزی فلوریدا ($51 میلیون) و Miami Dade College (49 میلیون دلار).

کالج ها ملزم به استفاده از حداقل نیمی از سهم خود را از بودجه محرک به جایزه نقدی اضطراری کمک های مالی به طور مستقیم به دانش آموزان خود را برای کمک به پوشش هزینه های مانند غذا و مسکن و مراقبت از کودک. بقیه می تواند به موسسات با برخی از محدودیت ها از جمله برای پرداخت حقوق و یا پاداش از مدیران ارشد و یا مدیران.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این هفته صادر شده جدید راهنمایی در مورد چگونه دانشگاه می تواند با استفاده از محرک پولی. وزارت آموزش و پرورش منع برای سود کالج از استفاده از آن برای انبار buybacks یا سود سهام سهامداران. همچنین سازمان منع ثبت نشده دانش آموزان از جمله IF گیرندگان از دسترسی به پول نقد اضطراری کمک.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز در حال حاضر به دنبال به اینکه یک دانشگاه به اشتراک گذاری از محرک پولی را می توان به دانشگاه های دیگر آن است که اگر بازگشت و یا هرگز ادعا. وزارت آموزش و پرورش مقامات گفتند که به اعتقاد آنها می تواند توزیع مجدد پول یک بخش رسمی گفت: سیاسی در روز چهارشنبه.

به منظور دسترسی به محرک لایحه بودجه کالج ها و دانشگاه ها باید ثبت قرارداد افزوده است که آنها را به درستی با استفاده از پول است. از روز شنبه حدود 50 درصد از کالج ها ارائه شده بود که مدارک برای دسترسی به دانش آموز کمک بخشی از بودجه.

استنفورد روز دوشنبه اعلام کرد که آن را تا به حال در تماس با وزارت آموزش و پرورش به لغو درخواست خود را برای کمک های مالی گفته می خواست آن را به نگه داشتن پول در دسترس برای کوچکتر کالج ها.

در حالی که این دانشگاه انتظار می رود که به یک ضربه مالی “ما متوجه است که این بحران نشان دهنده یک تهدید وجودی برای بسیاری از کوچکتر کالج ها و دانشگاه ها هستند که چنین بخش مهمی از پارچه آموزش عالی در ایالات متحده گفت:” E. J. میراندا یک استنفورد سخنگو.

“ما به شدت اعتقاد دارند در اهمیت حفظ این موسسات قابل دوام به منظور فراهم کردن دسترسی به آموزش عالی برای به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان امکان پذیر است و ما تا به حال به این نتیجه رسیدند که این باید یک اولویت است” او ادامه داد.

DeVos ستایش از این تصمیم در توییتر و تشویق دیگر ثروتمند مدارس به دنبال استنفورد را منجر شود. دانشگاه پرینستون که اعمال شده است نیز گفت: آن را نمی خواهد قبول محرک آن پول است.

“ما هیچ-وام و کمک های مالی را بسته و دیگر برنامه های طراحی شده برای ارائه استثنایی سطوح حمایت به دانش آموزان ما از جمله IF ذینفع و دانشجویان بین المللی گفت:” بن چانگ یک پرینستون سخنگو. “ما همچنین اقدامات برای دیدار با نیازهای اضافی ناشی از COVID-19 ادامه خواهد داد و به دنبال فرصت هایی برای انجام این کار در طول این بحران است.”

جاناتان Swain, یک دانشگاه هاروارد سخنگوی گفت شنبه که دانشگاه را دریافت نکرده و نه برای اعمال هر گونه وجوه از آموزش عالی اضطراری صندوق امداد و هنوز وزن آن تصمیم است.

“ما همچنان به بررسی بیشتر راهنمایی از وزارت آموزش و پرورش مربوط به صندوق را تعیین که آیا ما به دنبال دسترسی به تخصیص که ساخته شده بود به دانشگاه هاروارد توسط قانون” نوکر گفت: در بیانیه های قبلی.

در روز بعد این دانشگاه اعلام کرد و آن را نمی خواهد به دنبال بودجه اشاره در بیانیه ای به “تمرکز شدید توسط سیاستمداران و دیگران در دانشگاه هاروارد” و “تحول ارشاد صادر اطراف با استفاده از آموزش امداد اورژانس صندوق است.”

“ما را به اطلاع وزارت آموزش و پرورش از تصمیم گیری ما و تشویق این گروه به عمل به سرعت به reallocate منابع که قبلا اختصاص داده شده به دانشگاه هاروارد” نوکر گفت. “در حالی که ما درک می کنیم هر گونه تخصیص مجدد این منابع یک موضوع برای وزارت آموزش و پرورش, ما امیدواریم که که توجه ویژه ای داده خواهد شد و به ماساچوست موسسات که در حال تلاش برای خدمت به جوامع خود و پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان خود را از طریق این مشکل و زمان به چالش کشیدن.”

دانشگاه هاروارد را سریع تصمیم به جست و خیز تقاضا برای منابع مالی به دنبال خاص بودن با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه coronavirus نیروی کار مطبوعاتی که در آن او اعلام کرد که مدارس با اوقاف نباید مصرف هر گونه امداد پول است.

“دانشگاه هاروارد در حال رفتن به پرداخت پول” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و آنها نباید در مصرف آن. بنابراین دانشگاه هاروارد در حال رفتن به. شما باید تعدادی از آنها را. من قصد ندارم به ذکر است هر نام دیگر. اما وقتی دیدم هاروارد آنها — یکی از بزرگترین موقوفات در هر نقطه از کشور و شاید در جهان, من حدس می زنم. و آنها در حال رفتن به پرداخت این پول است.”

یک مقام ارشد جمهوری خواه مجلس سنا دستیار کار می کرد که در محرک قانون گفت: واکنش به افزایش بودجه آموزش و پرورش بود و غلط. “مضحک است که آن را در حال دامن زده توسط دو میلیاردرهای” دستیار گفت با اشاره به تهمت و DeVos. “این بودجه در حال رفتن به مدارس برای کمک به نیازمندان بچه ها و بچه های فقیر.”

فرمول در قانون بود که مذاکره “بسیار دوستانه” در بحث در مورد مراقبت در عمل با توجه به دستگیری مشاور است که به شدت وزن نسبت به دادن پول بیشتر به مدارس بر اساس تعداد پل گرانت دریافت کنندگان آنها ثبت نام. پول در حال رفتن برای کمک به دانش آموزان کم درآمد حتی کسانی که در مدارس نخبگان “اما من می توانید ببینید که چگونه آن را خوب پوپولیسم” به عقب براند در برابر آن ایران با مشاور گفت.

موشکافی از موقوفات جدید نیست. یک سال 2017 جمهوری خواه قانون مالیات وضع یک “وقف مالیاتی” در ثروتمند مدارس خصوصی است که 1.4 درصد مالیات مالیات غیر مستقیم در بودجه سرمایه گذاری خود را.

حتی قبل از تمرکز بر دانشگاه هاروارد سهم محرک, بودجه DeVos بود خواست همه کالج رئیس جمهور به نظر اهدای تخصیص آنها به مدارس دیگر در منطقه خود را اگر آنها نمی نیاز به پول است. او نوشت: در نامه ای به رهبران که “اگر شما تعیین می کند که موسسه خود را به دانش آموزان نمی مالی قابل توجهی نیاز در این زمان من می پرسند که شما در نظر دادن خود را اختصاص به کسانی که در موسسات خود را در درون دولت و یا منطقه است که ممکن است قابل توجهی نیاز است.”

“وزیر DeVos سهام نگرانی که ارسال میلیون ها نفر به مدارس قابل توجه موقوفات ضعیف است استفاده از پول مالیات دهندگان,” آنجلا Morabito یک گروه سخنگو در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>