الیزابت وارن به ارمغان می آورد بلومبرگ پانچ حذفی به ‘نمایش’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در ظاهر در این نمایشاز طریق ماهواره از لاس وگاس در صبح روز پنجشنبه سناتور الیزابت وارن (D-MA) در برداشت که او به سمت چپ خاموش در یکشنبه شب بحث چکش مایک بلومبرگ هر دو شخصا و سیاسی است.

پرسید: چگونه او احساس خود را در مورد عملکرد خود, Warren پاسخ داد: “شما می دانید, من احساس خوبی در مورد آن. من تا به حال یک کار انجام دهید و من آمد و من آن را انجام داد.”

از آنجا Joy Behar—که به نظر می رسد به دست گرفته اند و در نقش تمایلی بلومبرگ رای دهندگان در هفته های اخیر به چالش کشیده وارن به توضیح دهد که چرا او نمی تواند به عنوان سخت در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او در سابق شهر نیویورک شهردار.

“نگاه دموکرات ها را مجبور به انتخاب کسی است که بهترین شانس ممکن است در ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” وارن گفت. “و دیروز شهردار بلومبرگ اعلام کرد که هر کس باید رها و خارج از مسابقه به جز خودش و برنی ساندرز و آنها باید تصمیم بگیرند که نامزد خواهد شد. من استثنا به آن است. به من گفته شده است به نشستن و آرام به اندازه کافی در زندگی من است. من آماده هستم برای ماندن در این مبارزه است.”

“ما اشتباه نامزد ما از دست دادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او افزود: تکرار حمله به او در بلومبرگ به عنوان “میلیاردر که دارای سابقه اذیت و آزار زنان” و singling کردن دو نمونه از او دعوت زنان “چربی broads و اسب-مواجه شده است.” وارن پیش بینی “مردم آمریکا در حال رفتن به را با مهربانی به آن است.”

اما در حالی که Behar سوال وارن رویکرد او شرکت میزبان مگان مک کین تحسین آن است. “تبریک شب گذشته” او گفت:. “من واقعا لذت بردم از تماشای شما از تبدیل شهردار بلومبرگ است jugular.”

“که خیلی خوب” وارن پاسخ داد: شاید قبل از شنیدن پایان مک کین جمله است. پس از مک کین با انتقاد از رسانه ها برای دادن مهر یک “بزرگ عبور” خود “تاریخ misogynistic و نژادی متهم نظرات وارن گفت: “شما می دانید, من فکر می کنم شما در حال پرسیدن این سوال Meghan چرا آنها همیشه به نظر می رسد به میلیاردرهای اضافی در نظر? چون من فکر می کنم که آنچه در اینجا اتفاق افتاده است. اما شما می دانید آنچه که من به شما شرط می بندم او را به انجام در حال حاضر ؟ من شرط می بندم او را در رسیدن به جیب خود و صرف $100 میلیون بیشتر در تبلیغات سعی کنید برای پاک کردن همه حافظه از آنچه شب گذشته اتفاق افتاد.”

صحبت کردن به طور مستقیم به بلومبرگ امتناع به زنان اجازه کار می کرد که برای او از عدم افشای توافق نامه وارن افزود: “ما نمی توانیم اجازه دهید او را دور با آن. بیش از حد بسیاری از مردان بدست دور است که برای بیش از حد طولانی و آن را متوقف می شود در حال حاضر.”

پس وارن ظاهر مک کین در ادامه به دفاع از وارن در برابر بلومبرگ حتی به عنوان Behar پیشنهاد کرد که رای دهندگان خواهد شد و در نهایت بازگشت به جو بایدن و وارن را “فوق العاده معاون رئیس جمهور.”

“من با عرض پوزش من یک زن هستم که ممکن است بخواهید به اجرا برای دفتر روزی و او را بزرگ شب گذشته و او سزاوار اعتبار برای آن” مک کین گفت: آشکار خود را از جاه طلبی های سیاسی. “بلومبرگ چهار پس چرا ما صحبت کردن در مورد چگونه او هنوز هم برای رفتن به این نامزد در برابر تهمت? من درک نمی کنم!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>