Elizabeth Warren, unbound

Category: پلیتیکو Comments: No comments

شما احتمالا داشتن یک شب بد اگر چاک تاد می پرسد: “باید به شما وجود دارد؟”

که برش, پرس و جو از یکی از NBC مدیران به مایک بلومبرگ حدود 80 دقیقه به سابق نیویورک شهردار بحث اولین جمعه شب در لاس وگاس.

زمینه سوال شد در مورد اینکه آیا هر آمریکایی باید اجازه داده شود به متراکم کردن میلیاردها دلار ثروت است. اما آن را نیز تلویحی از تمام شب به عنوان بلومبرگ پنج مخالفان به رهبری یک فرمانده الیزابت وارن کار کرده و به اثرات معکوس از 400 میلیون دلار در مثبت تبلیغات که دارای طاقی بلومبرگ به مقام سوم و تهدید از چشم انداز ریاست جمهوری.

وگاس بحث مرحله تا به حال احساس از اواخر شب, حزب, به طور ناگهانی سقوط کرد توسط ناخوشایند بازدید کننده. وارن که اغلب می گوید که او “بزرگ شده, مبارزه با” تصرف نقش لی لی از اولین دقیقه زمانی که تلویزیون مخاطبان است که اغلب بزرگترین, توسط, توصیف بلومبرگ به عنوان “یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.'” او بعد از نقل مکان به رکورد خود در حقوق مدنی (“شما نیاز به یک متفاوت عذرخواهی اینجا, آقای شهردار”) را متهم کرد که او را از “پنهان کردن خود را در اظهارنامه مالیاتی” انجام شده و بداهتا دادستان بلومبرگ استفاده از عدم افشای توافق نامه.

“دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر” او گفت:.

هنگامی که وارن نبود ماهی فیللتینگ بلومبرگ که ایستاده بود به طور مستقیم به راست و بیشتر قیافه به جز دراماتیک چشم رول در طول NDA ارز — او را به سمت چپ و تحویل سریع-آتش سری از حملات در, جو بایدن, پیت Buttigieg و ctq اغلب در همان 90 ثانیه از زمان اختصاص داده شده برای پاسخ به یک سوال.

وارن استراتژی با توجه به ساندرز کمی تغییر کرده است از تابستان 2019 زمانی که او اعلام کرد “من با برنی” در مدیکر برای همه است. اما برای اولین بار وارن حتی تا به حال یک سوزش خط حمله برای او نزدیک ترین رقیب ایدئولوژیک.

“به جای گسترش و در آوردن بیشتر مردم برای کمک به, به جای مبارزات انتخاباتی خود را بی وقفه در حملات هر کسی که می پرسد یک سوال و یا تلاش می کند به پر کردن در جزئیات بیشتر در مورد چگونه به واقع این کار را,” او گفت: از خود مراقبت های بهداشتی طرح است. “و پس از آن خود را مشاوران بگو آره احتمالا نمی خواهد اتفاق می افتد به هر حال.'”

اما وارن کارگردانی بخش عمده ای از لفظی قدرت شلیک در بلومبرگ و او تنها نبود. بایدن حمله او به عنوان کسی که “فکر نمی کنید زیادی انجام می شود” را به عنوان شهردار. Buttigieg او را به نام “یک میلیاردر که فکر می کند که پول باید به ریشه همه قدرت.” Klobuchar dinged او را برای انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را. ساندرز گفت: بلومبرگ “در سال 2004 پشتیبانی جورج دبلیو بوش رئیس جمهور” و “قرار دادن پول به نامزدهای جمهوری خواه برای این کشور ایالات متحده آمریکا.”

اما متعددی وجود دارد که فاکتور فرعی شامل دیگران بیش از حد. این Buttigieg-Klobuchar یکی بود به خصوص گاز گرفتن به عنوان Buttigieg pilloried Klobuchar بیش اخیر خود شکست را می دانید نام رئیس جمهوری مکزیک. “شما ردی نامزدی خود را در واشنگتن خود را تجربه,” او گفت:. “شما در این کمیته که مسئول نظارت بر امنیت مرزی. شما در این کمیته که تجارت می کند. شما به معنای واقعی کلمه در بخشی از این کمیته که نظارت بر این کارها و قادر به صحبت می کنند به معنای واقعی کلمه اولین چیزی که در مورد سیاست های کشور ما در جنوب است.”

Klobuchar در پاسخ به Buttigieg با آنچه که در حال حاضر یک نگاه آشنا از اهانت نسبت به او. “شما در حال تلاش برای گفتن که من خنگ؟” “یا شما به من در اینجا پیت؟”

بایدن تلاش برای مداخله در تداخل با یک درخواست تجدید نظر خود را در سیاست خارجی تجربه. “من تنها کسی است که می داند این مرد و با او ملاقات کرد,” او گفت: plaintively به عنوان او غرق. به جای بالا بردن او را به عنوان با تجربه ترین نامزد لحظه ای در خدمت به یادآوری بینندگان چه حد او را افتاده در مسابقه.

وحشی دو ساعت از آتش سریع حملات و pummeling بلومبرگ نشان داد دموکراتیک اولیه مسابقه تعریف شده توسط نومیدی می آید که زمانی که شش نامزد همه موجه دیدن غیر صفر احتمال برنده شدن نامزدی. ساندرز روشن است اما غالب frontrunner. مخالفان خود را باید دو عکس در ضرب و شتم او: اولین روشی است که هیلاری کلینتون در سال 2016 زمانی که او جان سالم به در برد خود را قوی نشان دادن در دو کشور و شکست او را در یک در یک مبارزه که در آن او موفق به کسب اکثریت نمایندگان. برای دریافت که مبارزه بلومبرگ نیاز به nuked — ماموریت انجام شده است ؟ — و یکی از چهار نفر باقی مانده غیر برنی نامزدها (پنج اگر شما شامل تام Steyer که آیا واجد شرایط برای بحث است اما هنوز هم در مشاجره جدی در کارولینای جنوبی) نیاز به ظهور خود روشن و بی چون و چرای رقیب.

اما غایب پیروزی در نوادا یا کارولینای جنوبی که مسیر بعید است که باقی می ماند در درک بایدن Warren Klobuchar یا Buttigieg. است که برگ های آنها را با مسیر دوم که پس از آشکار ساندرز پیروزی به نظر می رسد در آینده به احتمال زیاد نتیجه: جمع آوری به اندازه کافی نمایندگان به رقابتی باقی می ماند در یک رقابت کنوانسیون که در آن ساندرز نمی تواند اکثریت ایمن. در آن حس مهم ترین سوال مطرح شده در انتها زمانی که تاد خواست هر نامزد به اعلام آیا کثرت نماینده برنده باید این حزب نامزد در میلواکی است.

ساندرز گفت: بله. هر کس دیگری گفت: هیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>