التون جان قطره قطره پیاده کردن مرحله مبتلا به ذات الریه. می توانید او واقعا تور برای یکی دیگر از سه سال ؟

Category: دیلی بیست Comments: No comments

عدم احاطه آینده Elton John حماسه تور خداحافظی پس از او مجبور به قطع یک کنسرت در نیوزیلند یکشنبه شب شکستن در اشک روی صحنه به او نشان داد او مبتلا به یک شکل بوده است.

انگلیسی پرمخاطب افسانه گریستم در مقابل یک جمعیت هزار نفر در اوکلند کوه هوشمند ورزشگاه در روز یکشنبه به عنوان او rasped: “من فقط به طور کامل از دست داد صدای من. من نمی تواند آواز بخواند. من به رفتن. من متاسفم.”

از حضار به عنوان خواننده راه می رفت کمرویی کردن مرحله با کمک چند دستیار.

قبلا در مجموعه, Sir Elton گفته بود جمعیت فروخته شده او تشخیص داده شده بود با راه رفتن ذات الریه. در یک نقطه او به نظر می رسد به رکود بیش از پیانو و دریافت مراقبت های پزشکی در صحنه است.

جان گرفتار شده است نگرانی سلامت در سال گذشته و به تازگی اعلام کرد که از زمان “وداع با جاده آجر زرد” تور خواهد بود که گذشته خود را. او همچنین گفت: تور جدید را تشکیل می دهند و در مجموع 300 خرما و گسترش بیش از سه سال است.

چگونه واقع بینانه است که هدف این است که برای خواننده 72 باقی مانده است دیده می شود اما تور مروج شد و سریع به می گویند که جان بعدی را نشان می دهد در اوکلند در روز سه شنبه و پنج شنبه این هفته خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

راه رفتن پنومونی یک نوع عفونت ریه اغلب ناشی از باکتری یا ویروس است و با شدت کمتر نسبت به سایر انواع پنومونی با اکثر افراد مبتلا نیاز به توجه پزشکی است. علائم معمولا شامل سرفه و سینه درد و گلو درد و سردرد.

جان تا به حال انجام کلاسیک مانند شمع در باد یکشنبه شب داد اما در حالی که تلاش برای آواز خواندن دانیل.

او بعدها ارسال شده عذرخواهی در Instagram نوشته: “من و سنگ قلب من تا زمانی که صدای من می تواند آواز بخواند ، من عمیقا ناراحت و متاسفم. من به آن همه من بود. با تشکر از شما بسیار برای پشتیبانی فوق العاده و همه شما را دوست دارم به من نشان داد در طول عملکرد امشب. من تا ابد سپاسگزار هستم. عشق جان xx.”

در ماه اکتبر گذشته جان مجبور شد برای به تعویق انداختن یک نمایش در ایندیاناپولیس گفت که او “بسیار ناراحت کرده است.”

در کتاب خاطرات خود ، ‘من’ جان صحبت در جزئیات زیادی در مورد مسائل مربوط به سلامت و گفت که در یک نقطه او فکر کرد که او “24 ساعت از مرگ است.”

“در این بیمارستان به تنهایی در مرده شب من می خواهم دعا: please don’t let me die, لطفا اجازه دهید من را ببینید بچه ها من دوباره لطفا به من یک کمی طولانی تر است.”

در سال 2010 تلویزیون مصاحبه با پیرز مورگان, جان صحبت آشکارا در مورد بیش از یک دهه از استفاده از مواد مخدر در 1970s و 1980s. او همچنین گفت که اعتیاد خود را به رهبری او را برای تبدیل شدن به bulimic.

“این است چگونه تلخ این بود: من می خواهم به ماندن بگیرید تا من می دود و مفاصل و من می خواهم به نوشیدن یک بطری جانی واکر و پس از آن من می خواهم به ماندن بگیرید به مدت سه روز و پس از آن من می خواهم به خواب رفتن برای یک روز و نیم کنید و چون من خیلی گرسنه چون من تا به حال خورده هر چیزی من می خواهم شراب خواری و مانند سه بیکن ساندویچ گلدان بستنی و پس از آن من می خواهم به پرتاب آن را تا چون من شد bulimic و سپس بروید و همه چیز را بیش از همه دوباره گفت:” مورگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>