ایمیل نشان می دهد چگونه روغن پچ لابی آلبرتا انرژی تنظیم کننده برای coronavirus امداد

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شرکت های نفت و گاز در استان آلبرتا با استفاده از coronavirus همه گیر به مطبوعات به صورت موقت تغییر حکومت از جمله برخی بر اساس “صرفا مسائل اقتصادی” است که هیچ ربطی به جلوگیری از گسترش COVID-19 نشان می دهد یک مارس 20 داخلی توجیهی یادداشت منتشر شده توسط Alberta انرژی رگولاتور (AER).

تازگی منتشر سند در تضاد قبلی بیانیه های عمومی ساخته شده توسط ولایتی و ذینفعان صنعت که پیشنهاد کرد که تعلیق ده ها تن از قوانین زیست محیطی در آوریل و مه بود بر بهداشت عمومی و نگرانی است.

این جلسه مواد است که بخشی از تقریبا 60 صفحه از ایمیل های که رفت و از طریق صندوق از لوری Pushor رئیس جمهور و رئیس اجرایی از تنظیم کننده.

تحت شرایط عادی این AER خواهد نقد و بررسی تغییر حکومت و یا پیشنهادات از صنعت از طریق یک فرایند باز است که اجازه می دهد برای مشارکت عمومی و دسترسی به پیشنهادات شواهد و تجزیه و تحلیل تصمیم گیری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما در این مورد آن را در زمان آزادی از درخواست اطلاعات از اخبار جهانی را به موقع تنظیم به انتشار بخشی از سانسور کپی از سوابق نشان می دهد که چگونه آن را به تصمیم گیری خود را.

ادامه مطلب: آلبرتا موفق به پرچم N. W. T. مورد تعلیق cenovus نظارت با وجود توافق: ایمیل

استانی و مقامات صنعت همچنان به حفظ که به طور موقت تغییر حکومت بودند توجیه با توجه به بهداشت عمومی اورژانس حتی اگر این تغییرات از آنجا برداشته شده است که از ژوئیه 15.

برخی از این تغییرات موقت شامل تعلیق مورد نیاز برای نظارت از راه دور انجام شده توسط خودکار دستگاه مانند دوربین های دیجیتال.

تنظیم کننده سانسور کامل خود را تجزیه و تحلیل از صنعت درخواست در پرونده منتشر شد به اخبار جهانی با استناد به استثنا استانی, آزادی اطلاعات, قانون اجازه می دهد که سازمان های دولتی به خودداری داخلی مشاوره.

اما unredacted مواد همچنین نشان می دهد که چگونه ارشد کارکنان دو شرکت نفت و گاز Suncor و Syncrude با موفقیت فشرده اجرایی تنظیم از طریق ایمیل و تماس تلفنی برای دریافت آنچه آنها می خواستند.

آلبرتا انرژی تنظیم کننده تعلیق الزامات نظارت در سراسر صنعت نفت و گاز

آلبرتا انرژی تنظیم کننده تعلیق الزامات نظارت در سراسر صنعت نفت و گاز

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در یکی از این ایمیل ها در 15 آوریل وکیل ارشد از Suncor گفت: AER است معاون اجرایی رئیس جمهور از عملیات مارتین Foy او بر این باور بود که زمان را به “تشدید” این موضوع.

در روز داخلی ایمیل مکاتبه نشان می دهد که تنظیم کننده و استانی آلبرتا محیط زیست و پارک های گروه تا به حال یک لیست از نزدیک به دو دوجین مقررات تحت بررسی است.

Foy نیز تا به حال یک تماس تلفنی با مقامات Syncrude و Suncor در آوریل 20, گفتن آنها را که تنظیم کننده مورد نیاز “خاص توجیهی برای تعلیق موقت از هر نظارت بر وضعیت در یک فرد اپراتور اساس است.”

ادامه مطلب: ناظر گزارش RCMP نظارت بومی رهبری عمل در سال 2017. Mounties هرگز پاسخ

او سپس دعوت روغن مقامات به او ارسال “اظهارات مثبت و مربوط به منطق” به حالت تعلیق در 22 مختلف نظارت مورد نیاز است.

او همچنین اشاره کرد در یک ایمیل جداگانه به مقامات ارشد دولت و مقامات نظارتی که اپراتورهای شدند “خوشحال پیشرفت بود و….”

که بعد از ظهر AER است رئیس ستاد ارسال یک جلسه توجه به AER جمهور Pushor مشاور عمومی شارلین گراهام و Foy.

توجه داشته باشید برجسته نگرانی از عملیات که پیمانکاران انجام الزامات نظارت می تواند این رمان coronavirus به جوامع زندگی در نزدیکی cenovus عملیات در شمال آلبرتا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: آلبرتا انرژی تنظیم کننده تعلیق الزامات نظارت در سراسر صنعت نفت و گاز

این جلسه مواد نیز اشاره کرد که تنظیم کننده نیاز به بررسی منطقی برای تغییر حکومت فرستاده شده توسط cenovus اپراتورهای.

“بازخورد استفاده خواهد شد که برای تعیین الزامات نظارت نیاز به آرامش با توجه به COVID-19 فرایند اثرات و کسانی که خرگوش صرفا مسائل اقتصادی گفت:” جلسه داشته باشید.

نمایندگان جوامع بومی از جمله فورت مک کی اول ملت, Athabasca Chipewyan اول ملت و Mikisew کری اولین کشور گفت: اخبار جهانی که محتوای مکاتبات “تضعیف یکپارچگی” چگونه تنظیم کننده عمل می کند. تنظیم کننده باید باز و شفاف و به اشتراک گذاری آن استدلال و پاسخگو برای تصمیم گیری های خود گفتند. به جای آنها گفت: تنظیم کننده تصمیم گرفت که “نامناسب و غیر قانونی.”

جوامع خود را در منطقه آتاباسکا از آلبرتا به دادگاه تجدید نظر AER تصمیم گیری در ماه ژوئن بر این اساس که آنها مشورت است به عنوان مورد نیاز توسط قانون اساسی است. در حالی که آنها در حال حاضر ممکن است رها کردن این درخواست پس از آن تنظیم شده است برداشته حکومت موقت تعلیق آنها نگران آن ممکن است دوباره اتفاق می افتد.

“این واقعیت که یک تنظیم کننده به نظر می رسد که نه تنها مشورت, اما به طور فعال همکاری با بخش خصوصی بدون آگاهی یا مشارکت تحت تاثیر قرار اول ملت یا مردم آلبرتا است عمیقا نگران کننده” آتاباسکا Chipewyan اول ملت رئیس Allan آدم گفت: اخبار جهانی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این نشان می دهد که منافع اولیه در نظر گرفته شده هستند کسانی که از این صنعت است.”

ادامه مطلب: آلبرتا تعلیق برخی از نظارت بر محیط زیست در 16 cenovus پروژه با توجه به COVID-19

Pushor در پاسخ به نمایندگان چهار آسیب دیده برای اولین بار سازمان ملل از جمله Chipewyan دشت Dene اول کشور در نامه ای در تاریخ 23 ژوئن ارائه شده است که بخشی از توضیح.

“در حالی که ما معتقدیم موقت نظارت بر تعلیق لازم را برای کمک به محافظت از بهره در طول اضطراری برای بهداشت عمومی ما تاسف است که اجرای ما فراهم نیست زمان برای [برای اولین بار سازمان ملل] به تعامل با AER کارکنان در مورد اثرات بهداشتی سفارشات, فیزیکی, فاصله الزامات و محدودیت های مسافرتی,” Pushor نوشت: در نامه منتشر شده به اخبار جهانی است. “صرف نظر از شرایط منحصر به فرد اطراف تصمیمات ما اذعان به اهمیت تعامل و در حال بررسی فرآیندهای ما برای پیدا کردن بهبود است.”

او همچنین تمدید یک دعوت نامه برای نشست و نشان داد که دیگر AER اجرایی خواهد “بود در رجعت” به آن را راه اندازی.

سه هفته بعد از اولین ملل گفت: آنها هنوز نداده دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر و یا پیگیری.

“AER می تواند به سادگی اذعان کرد که سازمان ملل باید در قانون اساسی و حقوق آن را نمی تواند نادیده بگیرد و انتخاب کنید تا به تلفن گفت:” فورت مک کی اول ملت رئیس مل Grandjamb. “باید آن را دشوار برای ایجاد یک رابطه کار.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ترودو ارائه می دهد پول جدید به نفت patch اما عربستان به حالت تعلیق در عمل آب و هوا بیش از COVID-19

وقتی پرسیده شد که چرا آن را تا به حال دنبال کرد تا به برنامه جلسه تنظیم کننده گفت: اخبار جهانی در یک ایمیل که در آن بود “در حال حاضر رسیدن” به جوامع بومی و پیش بینی مکالمات را بعد از آن در تابستان است.

“ما متعهد به ایجاد یک ارتباط ریشه در اعتماد و درک متقابل با جوامع بومی در آلبرتا.”

این AER نیز در دفاع از آن مکالمات خصوصی و تماس تلفنی با صنعت و مقامات دولتی گفت که این نوع از مکالمات عادی و مهم در آن کار می کنند. در این مورد تنظیم کننده گفت: این مکالمات خصوصی اجازه آن را به “به دست آوردن وضوح” در مورد وضعیت و “درک بهتر از مناطق درگیری با AER الزامات و بهداشت عمومی سفارشات.”

Suncor Energy سخنگوی ارین ریس گفت: اخبار جهانی که AER نیز اعطا برخی از تسکین موقت که آن را به حال هرگز درخواست شده اما این شرکت شد و در ادامه نظارت بر کار بود که در آن امن برای انجام این کار.

“هر گونه نظارت است که می تواند انجام شود از راه دور و یا از طریق اتوماسیون ادامه داد:” او گفت:. “روشن — تمام درخواست ها برای تعویق نظارت بودند با توجه به تعداد افراد مورد نیاز برای انجام کار تأثیر توانایی ما برای اطمینان فیزیکی فاصله. ما همچنان همه نظارت است که ما می تواند انجام دهد با خیال راحت در حالی که انطباق فاصله.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Syncrude سخنگوی خواهد گیبسون گفت: اخبار جهانی که همه از آن درخواست به AER شد تا با رعایت بهداشت و ایمنی مورد نیاز از COVID-19 بیماری همه گیر.

“هیچ کدام بودند برای مسائل اقتصادی گفت:” گیبسون.

ادامه مطلب: برتر جیسون کنی سابق کمپین می شود مدیر ارشد پست با Alberta انرژی تنظیم کننده

The Canadian Association of Petroleum تولید کنندگان تایید کرد که آن را به حال ساخته شده, درخواست برای امداد رسانی در شرایط بحران, در حالی که اشاره کرد که به طور موقت به حالت تعلیق در آورده نشان داده بین دو تا پنج درصد از کلی نظارت مورد نیاز از جمله فعالیت هایی است که به شدت متکی به شخص ثالث پیمانکاران.

“همه کار است که محافظ سلامت انسان و روند یکپارچگی یا فوری آسیب به محیط زیست است و ادامه خواهد داد” ارتباط گفت: اخبار جهان در ایمیل.

Kavi Bal ارشد دبیر مطبوعاتی برای آلبرتا وزیر انرژی سونیا وحشی, گفت اخبار جهانی است که بخش انرژی یکی از بزرگترین کانادا کارفرمایان حمایت از 800,000 شغل در سراسر کشور.

“از آن به عنوان جای شگفتی نیست که Canadian Association of نفت تولید خواهد به دنبال جلسات به بحث در مورد مسائل مربوط — که نقش هر انجمن صنعت” نوشت: Bal یک ایمیل به در. “این است که هیچ تفاوتی از جلسات CAPP را با دیگر استانی دولت یا در واقع دولت فدرال است. این AER به عنوان تنظیم کننده مستقل باعث می شود تصمیم گیری خود را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما تنظیم کننده گفت: اخبار جهانی که از آن باقی مانده است در “تماس منظم” از مقامات استانی دولت و صنعت برای همکاری با یکدیگر در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>