بحرانزده اتاوا عضو شورا ریک Chiarelli تمایلی به درخواست ترک دوباره صدای جیر جیر نشان می دهد

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک پیام ارسال شده به افغانستان. ریک Chiarelli حساب توییتر پس از او به طور خلاصه به نظر می رسد در اتاوا شورای شهر در جلسه روز شنبه می گوید بحرانزده عضو شورا است “بدون اعتماد به نفس ندارند” که هر درخواست جدید برای مرخصی پزشکی خواهد بود “در نظر گرفته عینی” با همکاران خود را.

Chiarelli در حال حاضر تحت بررسی توسط شهر یکپارچگی کمیسر “چند” سوء شکایت تحت عمل جراحی قلب باز در اواسط ماه دسامبر.

اتاوا شهردار با این حال به خبرنگاران گفت: پس از آن “وجود داشته باشد تمایل” در اطراف شورای جدول به تصویب مرخصی باید College Ward عضو شورا درخواست یکی دوباره.

ادامه مطلب: صداقت ناظر نیست سوء پروب با وجود تقاضا از اتاوا عضو شورا وکلا

Chiarelli برای اولین بار درخواست مرخصی از شورا در اواخر سپتامبر با استناد به مسائل پزشکی به وجود آمد که در ماه اوت است. ترک درخواست آمد در میان گزارش های منتشر شده توسط CBC News که ادعا Chiarelli تا به حال ساخته شده است اظهارات و یا درخواست از یک طبیعت جنسی به زنان در طول مصاحبه شغلی و در محل کار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Chiarelli که قاطعانه رد اتهامات ارائه یک پزشک توجه داشته باشید با درخواست او برای مرخصی پزشکی اما همکاران خود را به اتفاق آرا رد این درخواست در ماه اکتبر. این عضو شورا داد تا به طور متناوب به شهر کسب و کار پس از او در خطر از دست دادن صندلی خود را اگر او نتواند سه ماه از جلسات شورای.

سپس در دسامبر. 13, Chiarelli دفتر اعلام کرد که او پذیرفته شده بود به دانشگاه اتاوا قلب موسسه برای عمل جراحی قلب باز, بیان روش بود “لازم را برای صرفه جویی در زندگی خود.”

پس از از دست رفته شورای شهر اول دو جلسه در این سال Chiarelli وارد سالن شهر صبح روز چهارشنبه در یک صندلی چرخدار. پس رای به نامزد پر کمیته خالی Chiarelli چرخ شد از شورای اتاق حتی نیم ساعت به جلسه.

پیام مرجع خود را حضور و غیاب — نسبت به همسر خود, Lida — نوشته شده بود به حساب توییتر خود را حدود 10 دقیقه بعد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“او احساس می کند او مدیون آن به ترکیبات خود را به انجام آنچه که او باید در کوتاه مدت برای اطمینان از حفظ او صندلی خود را” پیام گفت.

“او هیچ اعتماد به نفس ندارند که هر گونه نرم افزار اضافی او را برای ترک های پزشکی در نظر گرفته خواهد شد عینی داده شده شورا به شهردار این شهر کارمند اقدامات در ماه های گذشته و به خصوص از آنجایی که آنها قبول نکردند 3 قبلی یادداشت دکتر او در حال حاضر را مشاهده کنید.

“به عنوان یک نتیجه, او تا به حال هیچ گزینه ای جز امروز در آمده.”

شورای احتمال اعطای مرخصی شهردار می گوید:

صحبت کردن با رسانه ها پس از شورای موکول و Chiarelli رفتگان شهردار جیم واتسون گفت: این عضو شورا نیست با نزدیک شدن دفتر خود و یا شهر منشی با ترک دوم درخواست و پیشنهاد شورای احتمال تصویب زمان برای Chiarelli “با توجه به زمان خود را در قلب موسسه.”

“احساس من این است که از صحبت کردن به همکاران در اطراف جدول است که وجود دارد خواهد بود تمایل برای بسیاری از مردم در اطراف در اینجا به او بدهد که پزشکی مرخصی تا او را ندارد به نشان می دهد تا هر سه ماه” واتسون گفت.

ادامه مطلب: اتاوا پلیس به اتهام Kanata ماساژ دهنده با تجاوز جنسی, تقلب

پرسید که آیا قانون استانی دیکته سه ماه حکومت مشکل ساز است Watson پاسخ داد که “هیچ سوال” وضعیت فعلی قرار داده است Chiarelli را از تشکیل “در یک وضعیت غیرقابل دفاع.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“درک من این است که او در حال انجام برخی از مصوبات و پس از او در دفتر و کار با کارکنان دفتر که همان داشتن یک صدا و یک رای در اطراف شورای جدول” شهردار گفت.

“من نمی دانم چه پاسخ مناسب است. من دیده ام هرگز یک وضعیت مانند قبل از این در هر شهرداری.”

پرینت این

شورای شنیده اوایل این ماه است که یکپارچگی کمیساریای تحقیقات به شکایت Chiarelli شده اند “در یک وقفه” از اواسط Decmeber به عنوان عضو شورا بازیابی از عمل جراحی خود را.

یکپارچگی کمیسر رابرت Marleau مشاوران با ارائه یک گزارش موقت خود کاوشگر در فوریه. 12.

اتاوا شهر عضو شورا در برنده شدن در جنگ در جنگ در برابر سیل

اتاوا شهر عضو شورا در برنده شدن در جنگ در جنگ در برابر سیل

Chiarelli به چالش کشیده است Marleau این حوزه قضایی در برخورد با شکایات مانند کسانی که در برابر او و پیشنهاد او ممکن است صلاحیت اختلاف به دادگاه.

این عضو شورا با این حال نشان داده است او را در نظر بگیرید یک درخواست برای شرکت در مصاحبه برای کمیساریای بررسی “پس از بهبودی خود را به پیشرفت” Marleau گفت.

ادامه مطلب: طوفان زمستانی هشدار صادر شده به عنوان اتاوا پرانتز تا 40 سانتی متر برف توسط پنجشنبه

Marleau شورای گفت او را Chiarelli “زمان معقولی” برای بازیابی و اظهار نظر قبل از از سرگیری و نتیجه تحقیقات خود را — چیزی شهردار خطاب در روز چهارشنبه دوباره.

“من فکر می کنم نگرانی تعدادی از مردم این است که اگر آقای Chiarelli است که قادر به شرکت و پاسخ به سوالات آن را تبدیل به یک گزارش بدون دیدگاه” واتسون گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر من مشاوره آقای Chiarelli من به شدت نشان می دهد که او در دیدار با صداقت کمیسر برای قرار دادن به جلو و سمت خود را از داستان در مورد این اتهامات جدی.”

Chiarelli صحبت نمی کنم به خبرنگاران گفت که او ساخته شده خود را خروج از شورای اتاق در روز چهارشنبه. افرادی که همراه او را احاطه صندلی خود را و با استفاده از بدن خود را و دست را امتحان کنید و جلوگیری از خبرنگاران دوربین های دیجیتال و گوشی از ضبط او.

با توجه به پیام قبلا ارسال شده به حساب توییتر خود را نیز نسبت به همسرش Chiarelli شد دوباره بستری در موسسه قلب پس از عمل جراحی خود را با توجه به “جدی” عفونت باکتریایی و دریافت درمان در بیمارستان و در خانه پس از آزادی در طول ژانویه و فوریه.

چهارشنبه پیام توییتر ارائه نمی دهد به روز رسانی در مورد وضعیت خود عفونت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>