اضطراری پشتیبان گیری دروازه بان دیوید Ayres دزد نشان می دهد در نی’ برنده بیش از برگها

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اضطراری پشتیبان گیری دروازه بان دیوید Ayres ساخته شده و هشت موجب صرفه جویی در امداد و وارن Foegele به ثمر رساند و دو بار به عنوان کارولینای برداشت یک غیر محتمل 6-3 به پیروزی تورنتو افرا برگها در روز شنبه پس از طوفان از دست netminders جیمز ریمر و پتر Mrazek به آسیب است.

مارتین Necas با یک هدف و کمک لوکاس Wallmark, Nino Niederreiter و سباستین Aho نیز به ثمر رساند برای Carolina (35-22-4).

الکساندر Kerfoot Pierre Engvall و جان توارث در پاسخ به تورنتو (32-23-8) که ضرب و شتم طوفان 8-6 در خانه و در یکی دیگر از وحشی امر در Scotiabank عرصه on Dec. 23. Kasperi Kapanen و تایسون باری برداشت دو کمک در هر صورت برگ در حالی که Frederik اندرسن ساخته شده 41 موجب صرفه جویی در.

ریمر آغاز شده برای طوفان در برابر تیم سابق خود اما با پایین بدن آسیب در این دوره برای اولین بار پس از بیش از دگرگون خود را در چین. او جایگزین شد Mrazek که 31 موجب صرفه جویی در روز جمعه 5-2 از دست دادن خانه به نیویورک رنجرز. اما کارولینای گزینه دوم صدمه دیده بود در وسط دوره پس از برخورد صاعقه وار با برگ جناح Kyle کلیفورد به عنوان هر دو بازیکن مسابقه برای جن در امتداد صدبوردس.

که مجبور Ayres — 42 ساله سابق junior دروازه بان — به عمل برای بقیه بازی بین دو باشگاه برای مبارزه حذفی موقعیت در کنفرانس شرق.

سازمان دیده بان | اورژانس دروازه بان دیوید Ayres نشان دهنده در NHL اولین:

42-ساله Zamboni راننده دیوید Ayres به سرقت برده نشان می دهد پس از طراحی به اولین NHL بازی به عنوان یک اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان. 1:57

پس از یک, عجیب و غریب, دوره دوم که دیدم کارولینای نمره چهار بار داد تا دو گل از دست دادن Mrazek و Ayres فشرده به عمل طوفان از آن ساخته شده 5-3 فقط 53 ثانیه به سوم پس از پریدن از روی یک گردش مالی و ضرب و شتم اندرسن در تنگ است.

Necas پس از آن ساخته شده آن را 6-3 در 3:44 زمانی که او یک جن به پایان هرج و مرج سکانس بوس بارید پایین.

به این jeers ادامه داد: در یک برگ بازی قدرت بعد از آن در دوره کردم و بلندتر به عنوان دوره عینک با برخی از طرفداران شعار “بیایید رپتورز!” عنوان final دقیقه علامت پایین در embarassing عملکرد از سمت خانه.

کارولینای ازمایش کرده 1-0 پس از, اما آن را در 5:46 دوم زمانی که Wallmark به ثمر رساند و یک تقلا در مقابل اندرسن. Niederrieter سپس لعنتی یک تایمر در بازی قدرت در 9:43 قبل از Foegele ساخته شده آن را 3-1 در 10:49.

Mrazek ساخته شده 14 صرفه جویی در تسکین ریمر اما در سمت چپ بازی 30 ثانیه پس از Foegele اولین هدف است. چک netminder دراز بر روی یخ برای چند دقیقه قبل از خروج.

Ayres وارد بازی

و پس از یک تاخیر Ayres پدید آمده وپیش از طوفان رختکن ورزشی شماره 90.

او برخی از warmup عکس های از هم تیمی های جدید خود را قبل از وارد شدن به وحشت انداخته.

Aho از آن ساخته شده 4-1 با کلیفورد در جعبه برای شارژ در 13:17 اما توارث به ثمر رساند در اولین شات در برابر Ayres از طریق پنج سوراخ 19 ثانیه بعد.

Carolina Hurricanes اضطراری دروازه بان دیوید Ayres می آید خارج از شبکه خود را به بازی جن در دوره دوم. (فرانک Gunn/کانادا مطبوعات)

Engvall به خاک سپرده شد سست جن در تورنتو شات بعدی در برابر Ayres در 15:10.

برگها رو بازی قدرت پس از آن طرفداران در Scotiabank عرصه فریاد زد “شوت” تقریبا در هر زمان تورنتو بازیکن تا به حال جن در هر نقطه کارولینای هدف — اما طوفان اجازه نمی دهد هر چیزی را از طریق.

کلیفورد سپس مبارزه Joel Edmundson در پاسخ به Mrazek برخورد بسیار به لذت از وزوز جمعیت.

1 صرفه جویی در

Ayres ساخته شده خود را برای اولین بار ذخیره در اواخر دوم در Auston متیوز به عنوان کارولینای led 4-3 از طریق یک وحشی 40 دقیقه است.

برگها بودند آینده پنجشنبه قانع کننده 4-0 پیروزی بر پیتسبورگ در Scotiabank آرنا در پایان دادن به عقب خانه-و-خانه آغاز شده است که با شنبه را 5-2 از دست دادن به پنگوئن — یک دوم متوالی بدون زرق و برق شکست که تا به حال طرفداران و رسانه ها خواستار تورنتو اخلاق کار و سطح اضطرار در وسط یک مسابقه.

Kerfoot دربسته در محیط کوره در رفته برای اولین بار با 35.1 ثانیه به سمت چپ زمانی که او تضعیف صفحه اصلی خود را نهم پس از Mrazek نمی تواند کنترل جیک Muzzin اولیه شات.

قبل از این که کشتی یخشکن افتتاحیه دوره در حال حاضر ارائه مقدار زیادی از عمل و جنجال.

کارولینای آندره Svechnikov نزدیک به قرار دادن بازدید کنندگان در مقابل پس از 40 ثانیه اما اندرسن رو پا خود را در جن قبل از دنیس Malgin پاک آن هدف خط.

ژاک هایمن سپس هل طوفان defenceman Jaccob Slavin به ریمر خود را به کسب درآمد یک تداخل مجازات است. کارولینای دروازه بان که بازی برای تورنتو از سال 2010 تا 2016 ماند در چین پس از اینکه در یک نگاه, مربی, اما در سمت چپ پس از مدت کوتاهی با پایین بدن آسیب نفع Mrazek.

آینده دوم خود را shutout از فصل چهار شنبه, اندرسن مجبور شد بازی را برای اولین بار نه متوقف می شود قبل از تورنتو به کارگردانی اولین شات در هدف.

برگها defenceman تایسون باری صدمه دیده بود با شش دقیقه رفته که Svechnikov او را گرفت و سخت به پایان تخته. این defenceman skated راست به اتاق قفل طرفداری خود را شانه راست شد پشت بر روی نیمکت شروع به دوم.

برگها رفت و در بازی قدرت با Svechnikov کردن به صورت شبانه روزی اما کارولینای تا به حال بهترین فرصت به عنوان اندرسن سرقت سباستین Aho در آستان.

Jason Spezza از دست جن در مقابل تورنتو هدف بعد از آن در دوره و تا به حال اندرسن تقلا برای نگه داشتن چیزهای بدون گل قبل از هایمن متوقف شد در شکستن توسط Mrazek اما او چیزی می تواند انجام دهد در Kerfoot تلاش در اواخر این دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>