امانوئل پاکسازی اجتماعی فاصله — از رسانه ها

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پاریس — اگر خبرنگاران بخواهید امانوئل پاکسازی در مورد بدترین بحران فرانسه مواجه شده است و در دهه آنها بهتر امیدوارم که او را دیدار خارجی رهبر و یا بازدید از یک ماسک کارخانه.

که واقعیت پوشش جمهور فرانسه. به تنهایی در میان G7 رهبران پاکسازی داده نشده است تک, انفرادی, کنفرانس مطبوعاتی پس از coronavirus بحران حاد شد. و او داده است فقط یکی پس از آغاز ریاست جمهوری خود بیش از دو سال پیش است.

پاکسازی را در ضبط تعامل با رسانه ها از ماه مارس بوده است و محدود به پاسخ دادن به تعدادی از سوالات پس از دیدار با همتایان خارجی و یا در حاشیه یک تاخت و تاز کردن در خارج از Elysée کاخ. او داده است و پنج مصاحبه و تنها یکی از آنها که صورت گرفت این هفته بود گسترده.

به جای او تحویل چهار سخنرانی تلویزیونی از پشت میز خود را در طلا خود را-paneled دفتر در Elysée.

در یکی او تکرار قبلی آدرس توسط ملکه الیزابت. روز بعد پادشاه با اشاره به محبوب جنگ جهانی دوم آهنگ “ما دوباره ملاقات” پاکسازی اعلام کرد: “ما باید بهتر از روز است.”

در عین حال پاکسازی است چیزی جز یک تشریفاتی رئیس دولت. زیر فرانسه پنجم جمهوری رئیس جمهور است که در میان قدرتمند ترین دفتر-دارندگان در هر دموکراسی غربی یک نوع جمهوری خواه پادشاه قدرتمند و بدون وزنه مثل کنگره ایالات متحده.

اما پاکسازی نیز یکی از جوان ترین و بی تجربه ترین رهبران غربی. بنابراین به استرس ریاست جمهوری خود را به قد و قامت و تصویر خود را به عنوان بالا نزاع از روز به روز فعالیت سیاسی او مورد علاقه grand سخنرانی بیش از کنفرانس های مطبوعاتی. او همچنین نمی کند باید یک سخنگو یا دبیر مطبوعاتی ریاست جمهوری.

پاکسازی فاصله از رسانه ها پرسش که فراتر از روزنامه نگاری دسترسی داشته باشید. آن می رود به قلب پاسخگویی در یک دموکراسی به خصوص در زمان اوج فرانسوی بی اعتمادی و بی اعتنایی نسبت به های سیاسی از جمله تلخ نفرت نسبت به پاکسازی شخصا.

او در نظرسنجی رأی — که باید کاهش یافته و پس از یک افزایش در اوایل هفته از بحران — نشان می دهد او تلاش کرده است برای پیدا کردن حق تن به ارتباط با مردم فرانسه. و در یک سیستم که در آن رئیس جمهور به نظر نمی رسد در مجلس به صورت موشکافی از قانونگذاران که نگه می دارد او را به حساب اگر خبرنگاران نیز قادر به از او بخواهید سوال ؟

“در زمانی که فرانسوی ها می خواهند نزدیکی … او به چهار سخنرانی … این باور من را دیده اند هرگز این زمینه گفت:” Franck Louvrier که در خدمت به عنوان ریاست جمهوری ارتباطات مشاور هنگامی که محافظه کار نیکلا سارکوزی در Elysée, قصر بود و یک بار پرسیده شده توسط پاکسازی برای پیوستن به تیم خود را. “آن را تضعیف رابطه اش را با.”

در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مارک روزنامه نگاران “دشمن مردم” صحبت غالبا به خبرنگاران در طول بیماری همه گیر. بوریس جانسون دارای سابقه سوال از رسانه ها قبل و بعد از اینکه به شدت بیمار با COVID-19. و آنگلا مرکل برنده بین المللی ستایش برای توضیحات مفصل در کنفرانس های مطبوعاتی در مورد چالش های مهار گسترش ویروس.

از آغاز ریاست جمهوری خود, پاکسازی تا به حال مضطرب و در زمان های مبارز — ارتباط با مطبوعات است. تا مطمئن شوید که او به دنبال شکستن با طرفداری و دنج روابط دیگر رئیس جمهور تا به حال با برخی از خبرنگاران و القای فاصله بیشتر. اما تلاش های او نیست و منجر به شفافیت بیشتر

“من فکر می کنم او نمی خواهند به خواسته شرم آور سوالات و او می خواهد به کاملا به کنترل خود در ارتباط است. این یک دمکراتیک مشکل” گفت: Chloé مورن که در خدمت به عنوان یک مشاور در افکار عمومی به دو نخست وزیران تحت ریاست جمهوری فرانسوا اولاند, پاکسازی سوسیالیستی سلف.

“این مشکل این است که در فرانسه; اگر رئیس جمهور نمی کند تصمیم به سوالات او می تواند صرف پنج سال بدون پاسخ دادن به سوالات از هر کسی” مورن گفت.

علاوه بر این پاکسازی نگهداری درب تنگ است که در آن مشاوران و اعضای کابینه صحبت می کنند به روزنامه نگاران. هیچ یک از مشاوران او مجاز به صحبت در تاریخ ثبت است.

او همچنین ادامه داد: دو دیرینه شیوه های خود را در ارتباط با رسانه ها: متن از نادر مصاحبه او می دهد به روزنامه ها در حال بررسی است و می تواند با اصلاح خود ، این Elysée همچنین بررسی متن مصاحبه با وزیران. و دفتر خود را انتخاب و روزنامه نگاران که مصاحبه او را نه فقط خروجی رسانه ها.

اما پاکسازی تصمیم به اجتناب از کنفرانس های مطبوعاتی و محکم کنترل دسترسی نباید اشتباه برای سردی در ارتباط و یا دشمنی نسبت به مطبوعات با توجه به افرادی که با او کار می کرد.

“او گوش به رادیو او می خواند همه چیز” گفت: Nathalie Baudon که در خدمت به عنوان پاکسازی ارتباطات مشاور امور بین المللی تا پایان ماه مارس. “چند روز من را وادار به ما صبح جلسه توجیهی و او می خواهم به خواندن بیشتر چیزهایی از من. اگر او تا به حال تحقیر برای مطبوعات او بی تفاوت خواهد بود — که نیست در همه.”

رئیس جمهور حتی باعث می شود پیشنهادات خود را به تیم رسانه های اجتماعی در مورد چه چیزی و چه زمانی که به صدای جیر جیر.

حتی با در نظر گرفتن شاهوار عنصر از سیستم و آن دو به رهبری مجریه با هر دو رئیس جمهور و یک نخست وزیر پاکسازی ارتباطات, استراتژی, سر در گم کرده است بسیاری از.

آن را گیج کننده است به خصوص با توجه پاکسازی موفقیت در چرخش به اطراف خود و اقبال طول بزرگترین چالش او رو قبل از coronavirus — زرد کت تظاهرات آغاز شد که در اواخر سال 2018 است. پاکسازی در حال غرق خود را از راه دور سبک نورد تا آستین خود را برگزار ماراتن تلویزیونی تاون هال پس از تاون هال در سراسر کشور و به میزبانی تنها انفرادی کنفرانس مطبوعاتی در Elysée از ریاست جمهوری خود تا کنون.

پاکسازی همچنین به نظر می رسد به شادی کردن در کنفرانس های مطبوعاتی او نگه می دارد در پایان اجلاس از جمله شورای اروپا جلسات در بروکسل اپیلاسیون تغزلی و ارائه zingers طولانی پس از دیگر رهبران باید جلسات خود را به پایان رسید.

در عین حال او گیر کرده و مصمم به استراتژی خود را بسیار محدود تعامل با خبرنگاران در طول coronavirus بحران — حتی به عنوان شواهد حاکی از آن است که کار نمی کند.

از کسانی که گوش به پاکسازی آخرین سخنرانی در ماه ژوئن 53 درصد او را مخدوش اساس یک نظرسنجی.

“این است که کاملا منحصر به فرد را به انجام آنچه رئیس جمهور انجام شده است و امروز از نظر ارتباطات” گفت: Louvrier. “این خطا در ارتباط است.”

این هفته از coronavirus مستند افزایش گسترده تر تنش بین روزنامه نگاران و مقامات امنیتی فرانسه. با خبرنگاران مجبور به کار از راه دور خود را در حال حاضر دسترسی محدود به مقامات بود بیشتر محدود.

آنها بارها و بارها محروم از پاکسازی عمومی ظاهر شده بسیار کوتاه اطلاع جلوتر از رویدادهای خود را به عنوان رئيس جمهور در دستور کار هفتگی بود و به ندرت به اشتراک گذاشته شده توسط دفتر خود و یا Elysée دست برداشت زن و شوهر از روزنامه نگاران به همراه او.

در یک چنین مناسبت پاکسازی بازدید از یک بیمارستان در پاریس بدون مطبوعات استخر — اما با رسمی خود عکاس و فیلمساز. یک کلیپ کوتاه نوشته شده بود در حساب توییتر خود را نشان دادن او به دنبال در یک گروه از کارکنان پزشکی که کف دادن این تصور بودند با کف زدن برای او. اما یکی از کارکنان حاضر بعد توضیح داد که آنها تا به حال یک رابطه جنسی خشن بحث از قبل بودند و کف همکاران خود کار سخت در طول بحران.

بر خلاف برخی دیگر از کشورهای فرانسه نیست باید یک سیستم به موجب آن یک چرخش استخر از خبرنگاران به نمایندگی از سازمان های خبری بزرگ ها همراه او را در حوادث خارج از دفتر خود را.

بیمارستان بازدید و نگرانی های دیگر درخواست های غیر معمول بیانیه عمومی از مطبوعات ریاست جمهوری, انجمن, هشدار بی سابقه زوال در پوشش از جمله بازديد و خواستار ملاقات با پاکسازی مطبوعاتی تیم به آمده تا با یک راه حل است.

“در استخرهای آنها به ما می گویند که آنها می خواهند برای حفظ توانایی خود را برای تماس در این یا آن روزنامه نگار و این جنگ ما نیست و موفق به پیروزی تا کنون گفت:” آلیسون Tassin معاون رئیس جمهور از انجمن هیئت مدیره. “وجود دارد یک بیت از یک احساس ناتوانی.”

شکایت گسترش فراتر از Elysée. انجمن دفاع از روزنامه نگاران (AJD) صادر شده و دو بی سابقه اظهارات محکوم مشکل دسترسی به اطلاعات و مشکلات دیگر هر چند بهبود روابط پس از دیدار با وزیر دفاع فلورانس Parly.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از نقاط صحبت کردن و به اندازه کافی توضیح نقاط” گفت: Jean-Dominique Merchet معاون رئیس جمهور از AJD مدیره و اضافه کرد که روزنامه نگاران نیاز به دسترسی بیشتر به مردم به طور مستقیم درگیر در سیاست گذاری.

در ضمن در وزارت امور خارجه با خبرنگاران داشته اند را بدون روزانه عمومی کنفرانس مطبوعاتی برای سال. به جای آن در آغاز پاکسازی ریاست جمهوری نوشته شده روزانه compte-rendu که اغلب اراضی و پس از مهلت.

در حالی که پاکسازی شده اجتناب on-the-ضبط کنفرانس های مطبوعاتی او به تازگی به دنبال نفوذ سیاسی در دستور کار با حداقل یکی off-the-record جلسه.

که حرکت بود در مقابل علامت گذاری به موضع خود را در طول مبارزات انتخاباتی خود و در اوایل ریاست جمهوری خود را هنگامی که پاکسازی تصمیم گرفت او را به صحبت می کنند به ندرت و نه درگیر در این نوع از چت خصوصی با خبرنگاران گفت که کردم سلف خود اولاند به مشکل. یک دوره رئیس جمهور بود و به طور گسترده ای به اتهام داشتن و جلب اعتماد بیش از حد به روزنامه نگاران. نسبت به پایان دوره اش دو خبرنگار و یک کتاب با عنوان “یک رئیس جمهور نباید به این می گویند” بر اساس مکالمات خصوصی با اولاند در طول ریاست جمهوری خود.

اما در ژوئن 10, پاکسازی برگزار شد ناهار با چند روزنامه نگاران که در آن او در مورد مسائل بحث برانگیز که در آن او تا به حال نظر عموم از جمله نژادپرستی و خشونت پلیس و همچنین برنامه های سیاسی تنظیم مجدد او در انتخابات ریاست جمهوری. روز بعد سراسیمگی از مقالات به نظر می رسد در مطبوعات فرانسه با پیچیده که منابع را ندارد روشن است که در آن اطلاعات آمده بود.

این وضعیت تا به حال پژواک راجع به کمدی دلارته — cognoscenti سیاسی روزنامه نگاران و مفسران می تواند درک کند که منبع بود رئیس جمهوری بود اما نه خیلی واضح به فرانسه ،

شد و حتی بیشتر پوچ زمانی که پاکسازی ارتباطات مشاور در جریان ده ها تن از روزنامه نگاران روز بعد در چه پاکسازی کرده بود گفت: off the record. وقتی پرسیده شد که مشاور نمی تواند ارائه پاسخ روشن چرا Elysée تصمیم به گسترش اطلاعات تا به طور گسترده و بدون اسناد به جای داشتن یک روشن on-the-record نظر از رئیس جمهور.

ارتباطات کارشناسان استدلال می کنند off-the-record جلسات می تواند مفید اجازه می دهد تا سیاستمداران به صحبت آزادانه تر در مورد موضوعات حساس اما بهترین کار در ترکیب با on-the-ثبت وقایع برای دریافت پیام روشن به مردم است.

“صرفا off-the-record چت توسط رئیس جمهور در حال مکمل به سخنرانی ها و کنفرانس های مطبوعاتی, اما این تنها کار می کند زمانی که وجود دارد این در ثبت لحظات گفت:” Baudon. “اگر شما آنها را انجام دهد به طور منظم, شما ایجاد یک رابطه اعتماد و گفتگو کولر و منجر به درک بیشتر.”

با توجه پاکسازی تمایل به شرکت در ثبت برخی از خبرنگاران خواسته اند برای ریاست جمهوری وزیر مطبوعات و یا سخنگو که می تواند حداقل به نقل مانند.

دولت فرانسه یک سخنگوی — کاربر عضو کابینه. اما آنها نمی دیدگاهها برای پاکسازی اعمال و یا در سیاست مناطق که تحت ریاست جمهوری — یک دامنه گسترده ای است که شامل سیاست خارجی گردهمایی بین المللی و امنیت ملی است.

ممکن است یک الگو خواهد بود این سیستم در ایالات متحده که — اگر چه در آن تغییر داده شده است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن — اجازه می دهد تا برای دوربین در حال ضبط جلسات توسط سخنران یا بالا مشاوران, به نمایندگی از کاخ سفید یا ادارات دولتی.

اما سربازان فرانسوی ریاست جمهوری ارتباطات شکی نیست که مدل می تواند به سادگی منتقل می شود بیش از به عنوان ارتباطات مردم در سیستم کشوری که واجد شرایط هستند برای انتشار بیانیه های سیاسی و یا راحت آنها را ساخت.

“در ایالات متحده وجود دارد سیاسی انتصاب. در فرانسه که نه مورد آن معمولا در سطح بالا بندگان عمومی نامیده می شود که به خدمت در کابینه گفت:” ژروم Bonnafont حرفه ای, دیپلمات ایرانی که در خدمت به عنوان سخنگوی تحت محافظه کار رئیس جمهور ژاک شیراک. “این یک سوال از مشروعیت; تنها کسی که می تواند سیاسی اظهارات این مقام برگزیده.”

تنها انتخاب رسمی در انتخابات ریاست جمهوری است و رئیس جمهور خود را. و در حالی که پاکسازی ممکن است اجتناب از کنفرانس های مطبوعاتی او به وضوح می خواهد به مرکز توجه — به عنوان توسط اثبات خود تصمیم به انتصاب low-profile ژان کستکس خود را به عنوان نخست وزیر این ماه است.

یک دبیر مطبوعاتی ریاست جمهوری که به نظر می رسد در رسانه ها بیشتر از رئیس جمهور به نظر می رسد در مورد به عنوان به احتمال زیاد به عنوان یک پاکسازی قریب الوقوع کنفرانس مطبوعاتی.

برای اطلاعات بیشتر در مراکز داده از سراسر اروپا سفر سیاسی سنجی نظر سنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>