امانوئل پاکسازی را رولت روسی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پاریس — هرگز از اعتماد به نفس امانوئل پاکسازی فکر می کند او می تواند موفق که در آن آنگلا مرکل, باراک اوباما و دیگران شکست خورده اند — با تبدیل ولادیمیر پوتین به یک امنیت شریک برای اروپا است.

در پیگیری سیاست توسعه به مسکو پاکسازی در یکی از بزرگترین چالش های ژئوپولیتیک رو در اروپا دموکراسی — چگونه به مسئولیت رسیدگی به بزرگ هسته ای به عنوان همسایه آن را تبدیل به طور فزاینده تهاجمی در سال های اخیر به راه انداختن جنگ در اوکراین, الحاق کریمه, تلاش برای ترور مخالفان در خاک اروپا و انجام حملات سایبری غربی اهداف.

پاکسازی رویکرد که از او دفاع می کرد بارها و بارها در هفته های اخیر بخشی از حتی بزرگتر تغییر رئیس جمهور فرانسه با هدف دستیابی به حرکت اروپا به دور از وابستگی به ایالات متحده را به این قاره بیشتر استراتژیک مستقل قادر به سرب در تصمیم گیری در مورد امنیت خود.

برای بسیاری از دولتها و روسیه کارشناسان پاکسازی سیاست است که هر دو ساده لوحانه و خطرناک حمل دوقلو خطرات ناشی از تقسیم غرب و تشویق رفتار بد از مسکو. بسیاری از ترس جوان از اول ترم جمهور فرانسه به سادگی خواهد شد outwitted خود را زیرک همتای روسی سابق اتحاد جماهیر شوروی افسر اطلاعاتی است که در قدرت به مدت دو دهه است.

“تفکر که پوتین خواهد بود اغوا شده توسط این گفت و گو بسیار ساده. من فکر می کنم که رئیس جمهور پاکسازی که بسیار اغوا کننده است که تخمین بیش از قدرت خود را از فتنه انگیزی” گفت: Agnieszka Holland, جایزه اسکار-نامزد دریافت جایزه فیلمساز لهستانی که تحت شوروی تحت سلطه کمونیسم و با حضور در شام به میزبانی رئیس جمهور فرانسه برای یک گروه کوچک از روشنفکران زمانی که او بازدید ورشو هفته گذشته است.

“هدف اصلی رویکرد من به روسیه است که بهبود شرایط امنیت جمعی و ثبات اروپا” — امانوئل پاکسازی فرانسه, رئیس جمهور

در مد معمولی پاکسازی اذعان کرده است انتقاد اما دو برابر کردن در سیاست. او به طور منظم اصرار دارد او نه تر-چشم وقتی که می آید به روسیه و می گوید: او است که به جای درگیر در یک clear-eyed پروژه بلند مدت برای پیشبرد اروپا منافع.

“هدف اصلی رویکرد من به روسیه است که بهبود شرایط امنیت جمعی و ثبات در اروپا است. این روند را در سال های بسیاری از او گفت:” در یک سخنرانی در دفاع و سیاست هسته ای هفته گذشته در پاریس.

تنظیم مجدد مورد نیاز است ؟

فرانسه مقامات استدلال می کنند که دلایل تلاش برای ایجاد یک رابطه جدید با روسیه بدیهی هستند. پرده نقش دار از اتحاد و توافق که تضمین امنیت اروپا است تحت شدیدترین فشار است. ایالات متحده در حال حاضر دیده می شود به عنوان یک شریک غیر قابل اعتماد و کمتر متمرکز در اروپا است. جنگ سرد دوران کنترل تسلیحات توافق نامه مانند Intermediate-range Nuclear Forces (INF) پیمان در حال سقوط از هم جدا.

پاکسازی معتقد است که اروپا خود را باید با سرب در خود ساختمان جدید معماری امنیت — و این بدان معناست که تعامل با روسیه است. او همچنین اظهار داشت: هیچ یک بیش از حد ماهرانه است که اروپا نباید تکیه بر واشنگتن با داشتن این قاره ،

می توانید پاکسازی موفقیت در ایجاد یک رابطه جدید با مسکو ؟ | الکساندر Nemenov/خبرگزاری گتی ایماژ

“اگر اروپا نیست و بیان آن صدای خود را به سوی روسیه, و اگر ما به دنبال پناه در کاریکاتور است که ما گاهی اوقات از خودمان به این معنی که قابل رویت طرف آمریکایی نفوذ در این بخش از جهان پس از آن ما نمی خواهد بود قادر به حرکت به جلو او گفت:” در یک سخنرانی به جامعه فرانسه در ورشو هفته گذشته است.

“کسی که رنج می برد امروز از تحریم های اقتصادی منجمد, درگیری, عدم امکان برقراری ثبات در معماری اعتماد به نفس در اروپا دیگر از اروپا و اروپایی ها? نه کسانی که زندگی می کنند در طرف دیگر از جهان و فشار ما را به رفتن بیشتر در این جهت است.”

مقامات امنیتی فرانسه نیز استدلال می کنند که پاکسازی سیاست — که او به دنبال از روزهای اول ریاست جمهوری خود نزدیک به سه سال پیش است که کمتر بحث برانگیز تر به تصویر کشیده شده است با گسترده توافق در سراسر اروپا است که رهبران نیاز به صحبت کردن با روسیه است.

“من می دانم که هیچ شریک و نه لهستانی و یا کشورهای که مسابقه ضرورت مذاکره با روس ها در مورد شرایط امنیتی در این قاره گفت:” سطح بالا فرانسوی دیپلماتیک رسمی درگیر در سیاست روسیه. “این آشکار است که این یک دو جانبه ورزش است.”

کسی تا به حال به مطمئن شوید اروپا مجموعه از نظر بحث برای موافقت نامه های جدید در کنترل موشک و امنیت اروپا رسمی گفت: “این چیزی است که رئیس جمهور در حال انجام است.”

اما بسیاری از پاکسازی شرکای اروپایی عمیقا تردید حتی مشکوک هم پوتین و پاکسازی تلاش.

اروپای شرقی و بالتیک رهبران که زندگی تحت شوروی سرکوب و تهدید از توسعه طلبی روسیه پس از پایان جنگ سرد بر این باور نیست که پوتین علاقه مند است در بیشتر روابط سازنده و شکایت کرده اند که فرانسه و پاکسازی خود را نگرانی های امنیتی به قلب است.

پاکسازی به روش

در رویکرد خود را به روسیه و دو امضا عناصر پاکسازی سیاست خارجی روش در جلو و یک دیسک برای اطمینان از فرانسه است که در مرکز امور بین الملل و اعتقاد به قدرت او برای ساخت قوی روابط شخصی با دیگر رهبران.

رئيس جمهور فرانسه به خصوص شخصی — گاهی اوقات همدلانه — راه مقابله با پوتین ساخته شده است که بسیاری از شرکای اروپایی عصبی است.

او اغلب با اشاره تروما پوتین برادر مرگ در محاصره لنینگراد را نشان می دهد که رئیس جمهور روسیه پس زمینه است که عمیقا اروپایی. فرانسه امیدوار است که پوتین می تواند متقاعد شود که روسیه منافع دروغ در همکاری با اروپا به جای پرتاب در آن بسیاری با چین که در آن از آن خواهد بود بسیار کاربر شریک است.

“یک احساس وجود دارد که این رابطه شخصی است و سازنده وجود دارد که مشاوران و وزرا در اطراف رئیس جمهور روسیه که در حال سخت تر از او و پس از آن مفید به سعی کنید به کار در یکی از رئيس جمهور به رئيس جمهور گفت:” یک مقام نزدیک به پاکسازی.

“این تاکتیکی و ژئوپولیتیک” این مقام گفت. “اگر شما نمی خواهید روسیه به سوراخ خود و یا رانش به سوی دیگر اتحاد و سپس آن مهم است که به آنها یادآوری تاریخی و سیاسی و فرهنگی واقعیت است که روسیه یک کشور اروپایی است.”

“وضعیت ویژه کمک می کند تا روسیه [آن] را قادر می سازد در این مناطق برای جلوگیری از هر چیزی که روسیه دوست ندارد” — لئو Litra تحلیلگر

پاکسازی نیز ابراز همدردی برای حداقل بخشی از روسیه و جهان بینی.

در سال 2016 به عنوان وزیر دارایی گفت که گروهی از بازرگانان فرانسوی است که او به نفع لغو تحریمها علیه روسیه اعمال شده توسط ایالات متحده و اتحادیه اروپا پس از الحاق کریمه به روسیه در سال 2014. تحت پاکسازی ریاست جمهوری فرانسه پشت حفظ آن تحریم اما خود رئيس جمهور است و نه اعتقاد به یک حامی قوی از دیدن آنها را به عنوان اثر و در درجه اول اعمال شده به چین با سیاست ایالات متحده.

پاکسازی نیز بارها و بارها گفت که روسیه “است و نه یک دشمن” و تکرار انتقاد روسیه از غرب را از دست داده و ناتو به سمت شرق گسترش است.

“اروپا بدون شک نمی تصویب استراتژی خود را دارد و به تصور اینکه یک اسب تروا برای غرب که هدف نهایی شد و برای از بین بردن روسیه گفت:” در یک سخنرانی به سفرای فرانسه در ماه اوت گذشته.

مقامات امنیتی فرانسه اصرار دارند خود را با رویکرد است که همه در مورد ابراز همدردی. نه آنها نشان می دهد آن است که در همراهی با پاکسازی را “در یک دست و در دست دیگر” سبک — کوپلینگ پیشنهاد همکاری در یک سو با سختگیری و سخت قدرت از سوی دیگر است.

جنگنده جت بر عرشه یک ناو هواپیمابر | ماریو گلدمن/خبرگزاری گتی ایماژ

زمانی که او میزبانی پوتین در کاخ ورسای در سال 2017, به زودی پس از او شروع مدت خود را به عنوان رئیس دولت پاکسازی برگزار شد از چشم انداز همکاری با یکدیگر در سوریه بلکه بصورتی پایدار و محکم و تاخته کرملین به کارگردانی جنگ اطلاعات با هدف قرار دادن فرانسه و دیگر دموکراسی های غربی.

مقامات در پاریس توجه داشته باشید که کشتی های جنگی گشت دریای بالتیک نیروهای فرانسوی مستقر هستند به عنوان بخشی از ناتو افزایش یافته است به جلو حضور در شمال و شرق اروپا برای جلوگیری از روسیه و تجاوز و فرانسه بمباران سوریه اهداف رئیس جمهور بعد از بشیر اسد پوتین متحد استفاده از سلاح شیمیایی.

پاریس نیز harked بازگشت به جنگ سرد به تلاش برای اطمینان بخشیدن به متحدان آن است که با استفاده از یک کلاسیک مخلوط بازدارندگی و گفت و گو به عنوان مشخص شده در نقطه عطفی ناتو سند از دهه 1960 Harmel گزارش.

مقامات نقطه ای به ظریف پیام — مانند پاکسازی میزبانی پوتین در این گالری از جنگ در کاخ ورسای در سال 2017 یا فرانسه برجسته موقعیت یک ناوچه که در زمان بمب گذاری در سوریه, زمانی که رهبر, بازدید پاکسازی در فورت از Brégançon در جنوب فرانسه در سال گذشته است.

پیشرفت سوال

پاکسازی منتقدان می گویند این پیام تقریبا قطعی است که هیچ تاثیری بر پوتین و برخی از سخت قدرت اقدامات بودند در آثار قبل از او در زمان ،

بیشتر تیز آنها می گویند پاکسازی کمی برای نشان دادن تلاش های خود را تا کنون. پوتین سیاست در اوکراین نگرش خود را نسبت به اتحادیه اروپا و ناتو و نقش روسیه در سوریه همه به نظر می رسد کمی تغییر کرده اند و یا نه در همه.

پاکسازی خود با اشاره به راه اندازی مجدد به اصطلاح نرماندی قالب مذاکرات بیش از این درگیری ها در اوکراین گرد هم آوردن رهبران روسیه اوکراین فرانسه و آلمان در پاریس در ماه دسامبر گذشته به عنوان یک بتن نشانه ای از پیشرفت است.

اما این گردهمایی در نظر گرفته شد کاملا متفاوت بسیاری در اوکراین را دیدم که پوتین با استفاده از آن به عنوان یک پلت فرم برای فشار به صورت ویژه وضعیت برای کنترل مناطق در شرق کشور است که آن را غیر ممکن برای کیف به دنبال آرمان روابط نزدیک تر با ناتو و اتحادیه اروپا.

“وضعیت ویژه کمک می کند تا روسیه [آن] را قادر می سازد در این مناطق برای جلوگیری از هر چیزی که روسیه دوست ندارد” لئو Litra ارشد تحقیقات همکار در اروپای جدید مرکز اتاق فکر در کیف.

ولادیمیر پوتین و امانوئل پاکسازی در سن پترزبورگ در سال 2018 | استخر عکس توسط دیمیتری Lovetsky/خبرگزاری گتی ایماژ

“پاکسازی در راه از بین بردن وحدت غرب نسبت به روسیه. وجود یک اجماع در میان کشورهای غربی که روسیه را به تشدید و این اتفاق نمی افتد و سپس … پاکسازی تلاش می کند به reengage با روسیه” Litra گفت.

حتی در میان کسانی که موافق با پاکسازی نیاز به reengage وجود دارد شک و تردید در مورد توانایی های خود را برای بستن قرارداد. و جالب اینجاست که برای یک رئیس جمهور را به تلاش برای اروپا مستقل تر از ایالات متحده, برنده نهایی از تلاش های دیپلماتیک ممکن است dealmaker ارشد در کاخ سفید است.

“روسها مشرق زمین نسبت یک یورو-آتلانتیک منظور آنها فقط می خواهم یک نقش متفاوت در آن منظور از ما در حال حاضر به آنها گفت:” متی Rojanksy از ویلسون مرکز اتاق فکر در واشنگتن است.

“من تمایل به این باور است که دیر یا زود باید وجود داشته باشد یک فرصت برای مذاکره کنندگان موثر در روسیه و در غرب به بازگرداندن قابلیت ارتباط است. سوال این است که مسائل در این لحظه در زمان است: کسانی که مذاکره کنندگان ولادیمیر پوتین و امانوئل پاکسازی? من هنوز قانع نشده چرا که قدرت نسبی ایالات متحده در این تصویر است که هنوز هم بسیار بالا” گفت: Rojanksy.

“بهترین حالت برای پاکسازی خواهد بود: او با قرار دادن در جای بسیاری از قطعات و چه اتفاقی خواهد افتاد اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شده است شاید او تلاش خواهد کرد خود را تنظیم مجدد و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت وام و اعتبار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>